999 rezultate për

veliajt

Noizy i kërkon ndihmë Veliajt për Florencin, përgjigja e Kryebashkiakut do ju habisë! (FOTO LAJM) Dhunimi deri në gjendje kome i të riut Florenc Beqiraj në burgun e Marsejës në Francë, ka tronditur opinionin publik shq
“Arrestohet” Ermal Mamaqi me urdhër të Erion Veliajt (FOTO LAJM) Në rrjetet sociale kanë qarkulluar disa foto ku shihet Ermal Mamaqi, i cili shoqërohet nga policia bashkiake me urdhër t
Përse LSI nuk i përgjigjet Veliajt pas shkarkimit të 4 administratorëve? Erion Veliaj firmosi mbrëmë vendimin për të shkarkuar katër administratorë të LSI-së për Bashkinë e Tiranës duke e çuar
Këshilltari bashkiak votoi pro Veliajt, PR distancohet nga akti Pas pasi këshilltari i Partisë Republikane Ferdinand Papadhima votoi pro në Këshillin Bashkiak të Tiranës, ku u miratua
Zbardhet takimi, djali i Soros darkon në Tiranë me zyrtarin e Veliajt (FOTO LAJM) Aleksandër Soros vazhdon të jetë në Tiranë për vizitë. Ashtu siç ai e pasqyron edhe në rrjetet sociale, djali i Soro
Si dukej vite më parë bashkëshortja e Erion Veliajt? Ajo sot është zonja e Parë e Tiranës dhe ka profesionin e juristes, por Ajola Xoxa në vitet e gjimnazit ishte një vajzë
Erion Veliajt kapet "mat" në një darkë me Ilir Metën: Kush i dekonspiroi (FOTO LAJM) Erion Veliaj dhe Ilir Meta kanë qenë në një darkë të përbashkët mbrëmë gjatë ndeshjes Partizani i Beogradit - Skëndërbeu
Intervista ndryshe e Veliajt, projektet për Tiranën në dy vitet që vijnë Brenda dy viteve, një sërë projektesh të planifikuara nga ana e Bashkisë pritet që ta shndërrojnë Tiranën në një kryeqyt
PDK bën krahasime mes Shpend Ahmetit dhe Erion Veliajt (VIDEO) Në 22 Tetor qytetarët e Kosovës do t’i drejtohen kutive të votimit për të zgjedhur kryebashkiakët e rinj, por mesa duket
Dy vitet më sfiduese të Erion Veliajt (FOTO LAJM) Sot bëhen dy vite nga betimi i Erion Veliajt si Kryetar i Bashkisë së Tiranës. Pas katër viteve dremitje të paraardhësit
Vasili shpërthen ndaj Veliajt për shkarkimin e drejtorëve: Hakmarrje provinciale Kreu i grupit parlamentare të Lëvizjes Socialiste për Integrim, Petrit Vasili, mendon se është hakmarrëse dhe provincial
Rritja e çmimit të ujit të pijshëm në Tiranë, si do e votojë LSI propozimin e Veliajt? Demokratet ne Keshillin Bashkiak te Tiranes kundershtuan sot rritjen e tarifes per ujin e pijshem, duke akuzuar Veliajn
"Shkrin" furishëm Basha, akuza të rënda ndaj Ramës dhe Veliajt Kreu i PD-së Lulzim Basha ka reaguar për herë të parë pas ngrirjes së postit të tij në krye të PD-së. Me anë të një
Çfarë do të ndodhë me Piramidën? Zbulohet plani i Veliajt Kreu i bashkisë së Tiranës Erion Veliaj sot ka rrëfyer planin e Bashkisë Tiranë për Piramidën. I ftuar në emisionin
Cila është partia e vogël që merr mandat në Tiranë sipas Veliajt? Kryetari i bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, i ftuar në studion e Syri.net përballë gazetarëve, ka analizuar procesin z
"Një lutje për qytetarët e Tiranës", zbulohet letra e personalizuar e Veliajt Sot qytetarët e Tiranës kanë marrë një letër nga kryebashkiaku Erion Veliaj, përmes të cilës ai i falenderon me mirënjo
Spoti i Veliajt për PS: Me Edi Ramën, ajo që po bëhet në Tiranë do shtrihet në gjithë Shqipërinë (VIDEO) Përmes një spoti të xhiruar nga Sheshi “Skënderbej” që simbolizon dhe unitetin e të gjithë shqiptarëve, Kryetari i Bashk
Rama lavdëron punët e Veliajt, kryebashkiaku: Do të ndërhyjmë në çdo lagje Njësia Administrative Nr. 5 është një nga zonat ku Bashkia e Tiranës ka investuar në një sërë projektesh, të cilat e kan
Del videoja, ja reagimi i Lindës dhe Veliajt kur Rama pengohet të trotuari (VIDEO) Kryeministri Edi Rama është penguar ne një nga pllakat e trotuarit shumë pranë rrethimit të sheshit, një dite me pare.
Sheshi "Skënderbej", Rama: Ambicia jonë për Tiranën fitoi, mirënjohje Veliajt (VIDEO) Plot 100 vite nga krijimi, sheshi “Skënderbej”, vendi simbol i shqiptarëve ka marrë një pamje krejtësisht të re. Përmes