999 rezultate për

vedat

“Ke Harruar”, kënga më e re e Vedat Ademit (FOTO-VIDEO) Ashtu sikurse kishte lajmëuar kohë më parë me anë të rrjeteve sociale se do të sillte një këngë të re për sezonin veror
Së shpejti një klip nga Vedat Ademi (FOTO LAJM) Vedat Ademi, ashtu sikurse kishte premtuar kohë më parë në Facebook, tashmë po e mban fjalën sa i takon një kënge të re.
Lajmërim nga Ermal Mamaqi: Vedat Ademi me një superhit (FOTO LAJM) Vedat Ademi, këngëtari i muzikës "live" në Tiranë, së shpejti do të vijë me një superhit. Ky lajm qarkullon ngado në rrj
Vedat Ademi nuk ri duarkryq, së shpejti me një album Vedat Ademi është bërë i njohur falë zërit të bukur. Nëqoftëse keni menduar se këngëtari aktualisht nuk është i angazhua
Martohet legjenda i Stupcave, Vedat Bajrami Legjendari i Stupcave, Vedat Bajrami i ka dhënë fund beqarisë. Ai ëhstë martuar me të dashurën e tij, Allmira Mullab
Dnevnik: Vëllai i Ali Ahmetit ofendon shqiptarët që nuk votojnë BDI-në Vedat Ahmeti, vëllai i kryetarit të BDI-së Ali Ahmeti i quan “tradhtarë” banorët e Zajazit që kanë votuar për parti të t
Ja si e festoi PD-ja 8 Dhjetorin (FOTO LAJM) Demokratët festojnë 23-vjetorin e themelimit të Partisë Demokratike dhe 23 vjetorin e vendosjes së pluralizmit në Shqipë
Vedat Ademi: Sivjet nuk do të jem në festivale Një nga këngëtarët më aktivë të momentit, Vedat Ademi, nuk do të marrë pjesë në festivalin e fundvitit në RTSH e as në "
Vedat Ademi, i dashuruar si ditën e parë (FOTO LAJM) U bënë plot 10 vjet që kur ai njohu dashurinë e jetës së tij dhe pak muaj që dashuria e tyre u kurorëzua me ardhjen në j
Vedati i “Stupcave”, i jep fund beqarisë në tetor Ylli i humorit shqiptar, Vedat Bajrami, ka vendosur t’i jap fund beqarisë. Kanë ngelur edhe disa javë deri te dita kur a
"Në zemër të mbaj", Vedat Ademi dhe Yllka Kuqi (VIDEO) Vedat Ademi dhe Yllka Kuqi vijnë me një hit të ri në prag të stinës së verës. Këngëtarët nga Kosova, ndryshe nga çfarë n
Vedat Ademi bëhet baba jë lajm i bukur vjen nga këngëtari Vedat Ademi, Ai për herë të parë është bërë baba. Djali i sapolindur me emër artistik
Vedati vjen me "Një jetë me ty" (VIDEO) “Një jetë me ty" është kënga më e re e këngëtarit kosovar Vedat Ademi, i cili ka krijuar një karrierë stabile në Shqipër
Vetëm punë për Vedat Ademin Vedat Ademi është një nga të paktët persona që ditët e pushimeve i ka me pikatore aq sa edhe vetë nuk ka asgjë të parash