999 rezultate për

vasili

Ngjela për reformën në drejtësi: Nuk e kanë të gjatë, i pret vetëm burgu Avokati Spartak Ngjela i ftuar në emisionin “Studio e Hapur” me Eni Vasilin, ka komentuar situatën politike në vend.
Gafa në Kuvend, Vasilika Hysi i drejtohet me “zoti” Grida Dumën Vazhdon akoma seanca parlamentare në Kuvendin e Shqipërisë. Fjalën e ka marrë deputetja e PD-së Grida Duma dhe ka ni
“Provokim i rëndë”, LSI hedh poshtë pr.ligjin për minoritetin Ditën e sotme Petrit Vasili ka hedhur poshtë projektligjin e paraqitur "Për mbrojtjen e pakicave kombëtare" në Kuvend.
Vasili shpërthen në ofendime ndaj Ramës: Na çave dërrasat Kreu i grupit të LSI-së, Petrit Vasili ka reaguar në faqen e tij në Facebook në lidhje me zhvillimet e fundit në Kuvend.
Vasili: Mijëra familje në mëshirë të fatit, për shkak arrogantit Rama Përmes një postimi në Facebook, kreu i grupit parlamentar të LSI-së, Petrit Vasili ka kritikuar edhe njëherë këtë përfsh
Vasili i hakërrehet Ramës: Po vret biznesin e vogël Petrit Vasili ka akuzuar kryeministrin Edi Rama se po vret biznesin e vogël me vendosjen e taksës së TVSH. Ai ka rea
Vasili thirrje Lu e Vlahutin: Shpëtoni Vettingun nga kontrolli i qeverisë! Kreu i Grupit Parlamentar të Lëvizjes Socialiste për Integrim, Petrit Vasili i bën thirrje ambasadorit amerikan, Donald
Vasili paralajmëron "bomba" të shërbimeve të huaja sekrete në Shqipëri Kundër ligjit tw mbetjeve është shprehur edhe njëherë kreu i Grupit Parlamentar të Lëvizjes Socialiste për Integrim, Pet
Vasili mesazh Albin Kurtit: Rama ia ka falur tokën mbjelljes së drogës Një reagim ka ardhur dhe nga Kryetari i Grupit Parlamentar të LSI-së, Petrit Vasili, për kritikat që ka pasur politikani
Opozita i përvishet keq Ruçit, Vasili me tone të ashpra i kërkon llogari Vazhdon me debate të nxehta seanca e sotme në Kuvendit të Shqipërisë. Pas debatit për ngjarjen e 2 Prillit në Shkodë
Vasili kundër TVSH-së: U kthyem në 1997-n Pas bllokimit të sinjalit nga TVSH për mediat e tjera në këmbim te një pagese, ka reaguar ashpër Petrit Vasili. Ai e
Vasili sulmon Ramën: Kryeministri përbuz shqiptarët nga Amerika Kreu i grupit parlamentar të LSI-së, Petrit Vasili ka reaguar ditën e sotme lidhur me disa deklarata të barë nga kryemin
Çani e Vasili rrëfejnë "vuajtjet" kur intervistojnë Ramën Teksa gatuanin në emisionin “Kush vjen për drekë”, gazetarët Arjan Çani dhe Eni Vasili nuk i kanë shpëtuar pyetjeve nga
Vasili thirrje Ramës: Kurseja vetes këtë gjynah Kreu i grupit parlamentar të Lëvizjes Socialiste për Integrim, Petrit Vasili me anë të një statusi në Facebook i bën thi
Veshja e papërshtatshme e gazetares që intervistoi Kadarenë Për shumë kohë shkrimtari i njohur shqiptar Ismail Kadare ka qëndruar larg vëmendjes së medias. Kadare ka lënë për pa
Lupu, "ujku” shqiptar që sundoi për 19 vjet Moldavinë Gazetari Marin Mema, ka publikuar një shkrim që ka të bëjë me “një nga figurat më pak të trajtuara nga historiografia sh
Rama prezanton programin qeveritar, Vasili: Mos ta bëjmë pis procesin Kryeministri Edi Rama ka prezantuar nga foltorja e Kuvendit programin qeverisës për 4 vitet e ardhshme. Seanca e nis
Petrit Vasili- Romana Vlahutin-it: Hapi sytë e lexo të paktën! Kreu i grupit të deputetëve të LSI-së, Petrit Vasili ka reaguar pas deklaratave të ambasadores së Be-së Romana Vlahutin
Çfarë do të ndodhë nesër në Kuvend? LSI bën paralajmërimin e fortë Nëser mbahet seanca e parë parlamentare në Kuvendin e Shqipërisë. Sot ëshët zbuluar vendimi i LSI në lidhje me zgjedhjen
Vasili ironizon Ramën: Kryeministrit pjellë e padijes dhe anti-shkencës Kreu i Grupit Parlamentar prane LSI-se, Petrit Vasili, përmes nje statusi ne “Facebook”, ka folur lidhur me ceshtjen shu