999 rezultate për

varreza

Adnan Hyseni falenderon të gjithë shqiptarët Adnan Hyseni, vëllai i ish-pjesëtarit të UÇK-së, Avni Hyseni i cili pas një sëmundje të rëndë ka ndërruar jetë, ka falën
"Skandal! Shqiptarët varrosen si ushtarë grek", nis ndërtimi i varrezës në Këlcyrë (FOTO & VIDEO) Në Këlcyrë ka nsiur ndërtimi i pestë i varrezave për të ashtuquajturit ushtarët grek të rënë në luftën italo-greke.
Rama vë mend, heq brekushet dhe vesh kostum tek Varrezat e Dëshmorëve (FOTO LAJM) Kritikat e djeshme në media për veshjet aspak të përshtatshme për Ditën e Flamurit në Vlorë duket se i kanë bërë punë kr
Politika feston e ndarë, homazhe në varrezat e Dëshmorëve të Kombit (FOTO LAJM) Sot në varrezat e Dëshmorëve të Kombit u mbajtën homazhe në kuadër të Ditës së Çlirimit të Shqipërisë. Në këto homazh
Gra dhe fëmijë të masakruar, zbardhen 200 varrezat e krimeve të ISIS Organizata e Kombeve të Bashkuara (OKB) ka publikuar një raport rrëqethës për krimen monstruoze të grupit terrorist ISIS
Reagon ashpër Shpëtim Idrizi: Alarm për sigurinë Kombëtare Vrasja e terroristit grek në Bularat të Gjirokastrës, vijon të sjellë reagime të forta. Së fundmi ka reaguar edhe kr
Punën që se bëri Komuna e bëri familja Destani, rinovohen varrezat e vjetra të Tetovës (FOTO LAJM) Sot u bë inaugurimi i rinovimit të varrezave të vjetra të Tetovës. Në këtë inaugurim të pranishëm ishin Myftiu i Tetovës
Ky person le vajzën në varreza për arsye çmendurie (FOTO LAJM) Një person ka braktisur 2 vjeçaren në të ftohtë duke menduar se kështu do ta rikthente ish gruan. Fshatarët të cilët
Itali, seks në parkingun e varrezave, gjobiten 20 mijë euro Një aventurë i kushtoi shumë shtrenjtë një 42-vjecari në Itali. Ai është kapur mat nga policia duke kryer marrëdhënie se
Edhe pse nëndhe, mafiozët rusë fryhen me varret e tyre (FOTO LAJM) Të përjetësuar në mermer, gangsterët e viteve ’90 nuk e kanë kursyer luksin as në “botën tjetër”. Ishin vitet e para
E mbijetuara e Jasharve viziton varrezat dhe ka një mesazh Vajza e Hamëz Jasharit, Besarta ka shfrytëzuar mëngjesin e ditës së sotme për të vizituar varrin e babait, Hamzës. E
Gjendet i vdekur një shqiptar në varreza Një shqiptar është gjetur pa jetë në varreza në Cuggiono të Milanos në Itali. Sipas mediave italiane shqiptari 59-vje
Nusja martohet me "dhëndrin" e vdekur në varreza Një grua e re ishte tejet e dashuruar ndaj të dashurit të saj saqë u "martua" me të në momentin që kishte vdekur para se
Horror në Divjakë, kufomat nxirren jashtë varrezave Një rast i padëgjuar ka ndodhur në Divjakë, fshati Bishcukas, ku kafkat e të vdekurve po nxirren jashtë varreve…nga kafs
Horror, qeni ka zvarritur një këmbë të njeriut në afërsi të varrezave të Shkupit Një pamje horror është regjistruar mbrëmë në mbrëmje në rrugën “Boca Ivanova”, në portën e dytë të varrezave “Butel”.
Gërmohet në varrezat e Kamenicës, kërkohet për thesare Në fshatin Zhujë të Kamenicës një ankues ka njoftuar se persona të pa njohur kishin groposur në varreza të vjetra. Dy
Përmbaruesi i çon çelësat e banesës në varreza kreditorit, nxjerr jashtë banorët “Fiks Fare” trajtoi problemin e katër familjeve nga Pogradeci, të cilat jetojnë që në 1986 në ambientet ndihmëse të ish-
Çmendet çifti, mardhënie intime për 45 minuta mbi varreza (VIDEO) Një spektakël i hapur në mes të varrezave nga një çift pasionant që nuk e kontrolloi veten. Është kjo ajo që ka ndodhur
BIK: Pas Ramazanit, fillon ndërtimi i Xhamisë të Madhe në Prishtinë Kryeimami i Republikës së Kosovës, Sabri Bajgora ka deklaruar se pas muajit të Ramazanit, do të fillojë së ndërtuari Xha
​Trump: Nuk do t’i harrojmë kurrë heronjtë tanë Presidenti amerikan, Donald Trump mori pjesë sot në ceremoninë e “Ditës Përkujtimore” në Varrezat Kombëtare në Arlington