999 rezultate për

varane

Bale bën veprimin anormal, refuzon flamurin e Realit (VIDEO) Bale vijontë jetë pjesë e Realit, por me sa duket ai nuk e dashuron këtë fanellë. Një video e publikuar në rrjetet so
"Do ishte fantastik", Varane fton Pogban te Reali Raphael Varane beson se Paul Pogba do të ishte një transferim “fantastik” nëse do t’i bashkohej Real Madridit. “Mendo
Varane "zhduk" dyshimet për të ardhmen Deri para disa muajsh largimi i tij nga Reali i Madridit dukej i sigurt në fund të këtij sezoni, por mesa duket edhe Rap
Pas Kroos është radha e Varane të vendosë të ardhmen Raphael Varane ka konfirumar se do të vazhdojë me Real Madridin edhe përtej sezonit të ardhshëm, derisa ka premtuar se d
Zidane: Sot nuk mund ti mbroj lojtarët e mi, ky lojtar do qëndrojë Real Madrid ka pësuar humbje kundër Vallecano me rezultatin 1-0 pas një penalltie. Pas ndeshjes Zidane u shpreh i pak
Reali ofron Bale dhe Varane për të arritur te Pogba Mund të kemi një shkëmbim të bujshëm në aksin Manchester-Madrid në merkaton e kësaj vere. Reali i Madridit vazhdon të
Gary Neville: Ku lojtarë bën punën e katër mbrojtësve, më i mirë se Varane dhe Ramos Sipas Gary Neville qendërmbrojtësi holandez i Liverpool, Virgil Van Dijk, është një nga shtyllat kryesore të skuadrës së
E vështirë për ta zëvendësuar, Reali ulet në bisedime me Varane Lajmi se Rafael Varane kishte kërkuar largimin gjatë merkato së verës, fillimisht nuk shqetësoi aspak kampin madrilen, p
E konfirmon dhe Zidane: Varane kërkon largimin E ardhmja e Rapahel Varane është larg Real Madridit. Francezi e ka shprehur haptazi që dëshiron të largohet nga Reali i
FANTASTIKE/ Ish-mbrojtësi i Skëndërbeut zgjidhet në formacionin më të mirë në botë Ish-mbrojtësi i Skënderbeut, Fidan Aliti ka bërë paraqitje fantastike në sfidën e parë të Kosovës të vlefshme për kualif
Tremben tifozët e Realit, Varane kërkon largimin Rafael Varane mund të largohet nga Real Madrid pas 8 vitesh të sukseshme. Sipas "Marca", 25-vjeçari mbrojtës qendror
Varane shumë pranë lamturisë me Realin E ardhmja e Varane në Madrid është në ajër. "L’Equipe" bëri të ditur të martën se qendërmbrojtësi francez mendon largim
Varane mendon largimin nga Reali Raphael Varane po mendon seriozisht largimin nga Reali i Madridit në fund të këtij sezoni. Sipas prestigjozes "L’Eq
Manchester United përgatit ofertën për Varane Sipas asaj që raporton Evening Standard, Manchester pritet të bëjë një ofertë tepër joshes për mbrojtësin Raphael
Topi i Artë 2018, ja kush e zëvëndëson CR7 Edhe pak kohë na ndajnë nga data 3 dhjetor për të mësuar se kush do të jetë fituesi Topit të Artë 2018. Prej n
Varane: Dua të fitojë Topin e Artë Pasi që sezonin e kaluar arriti ta fitojë Champions Leaguen dhe gjatë verës triumfoi me Kombëtaren e Francës në turneun
Ish-presidenti i UEFA-s: Varane duhet të fitojë Topin e Artë Ish-presidenti i UEFA-s, Michel Platini thotë se qendërmbrojtësi i Francës dhe Real Madridit, Raphael Varane, duhet të f
Reali afër pësimit të golit, Varane shpëton mrekullisht portën (VIDEO) Real Madrid është duke luajtur ndeshjen e 8 këtë sezon në La Liga. Los Blancosit po po luajnë ndaj Alves në transfer
Zyrtare: Ky është formacioni i vitit nga FIFA (FOTO LAJM) FIFA ka zbuluar më të mirë për vitin 2018. Ata përbëhen nga lojtarët më të mirë në të gjithë botë. Në portë është sp
Varane: Çmimet individuale nuk janë objektiv për mua Mbrojtësi i Real Madridit, Raphael Varane, insiston se trofetë e personal nuk janë objektiv për të. Mbrojtësi 25-vjeç