999 rezultate për

vangjush

Xhaferraj: Dako keqpërdori taksat e qytetarëve Kandidati i Partisë Demokratike dhe njëkohësisht kandidat i koalicionit "Aleanca për Qytetarin" për kreun e Bashkisë së
Xhaferraj: Dako po cënon harmoninë fetare Ferdinand Xhaferraj kandidati i Partisë demokratike për bashkinë e Durrësit e ka quajtur shkelje dhe abuzive mënyrën se
PS: Vota e 8 majit në Durrës për Vangjush Dakon Partia Socialiste çel fushatën zgjedhore në Durrës, ndërsa prezantohet dhe kandidati i saj, Vangjush Dako. Kreu i opozit