999 rezultate për

valdes

Barça, Bartomeu: Mund të rinovojmë me Valdes Dëmtimi i rëndë i Victor Valdes në gju e komplikon situatën e gardianit katalanas që kishte vendosur largimin nga Barcel
Valdes disa muaj jashtë fushës (FOTO-VIDEO) Victor Valdes pritet të qëndrojë së paku 6 muaj jashtë fushës së lojës pas dëmtimit që ai pati në ndeshjen Barcelona- Ce
Si i përgatit ndeshjet Victor Valdes (VIDEO) BarçaTV ka ndjekur nga afër portierin katalanas Victor Valdes para fillimit të një ndeshjeje dhe qëllimi i televizionit
Barça, në shkurt vendoset për portën Mbetet një dilemë e ardhmja përsa i përket portës së Barcelonës me Victor Valdes që ka deklaruar largimin në fund të sez
Familja Valdes dhe Fabregas ndez "Camp Nou"-n (FOTO LAJM) Momente shumë të bukura para startit të ndeshjes së djeshme të Primera Division mes Barcelonës dhe Elches. Protagonistë
Courtois mund të jetë pasuesi i Valdes Victor Valdes do të largohet nga Camp Nou gjatë verës për këtë Barcelona ka nisur përpjekjet për të rekrutuar portierin
Marca: Ja formacioni i vitit (FOTO LAJM) Eshtë një skuadër yjesh, formacioni i dalë nga sondazhi i gazetës spanjolle "Marca" për 11-shen më të mirë të vitit, por
Top 20 yjet që ikin falas në verë (FOTO LAJM) Yje të futbollit që mund të merren falas. Ja lista e futbollistëve që u përfundon kontrata në fund të edicionit dhe që m
Casillas te Arsenal, Valdes te City Arsenali i Arsene Wenger mund të jetë destinacioni i ardhshëm i Iker Casillas. Klubi londinez e sheh me sy të mirë porti
Valdes me paterica në Spanjë (FOTO LAJM) Shtohet lista e të dëmtuarve në shtëpinë e Barcelonës. Pas Lionel Messit, edhe Victor Valdes do të jetë i detyruar të nd
Telashe për Barçën, Valdes rikthehet vitin tjetër Shtohet lista e të dëmtuarve në shtëpinë e Barcelonës. Pas Lionel Messit, edhe Victor Valdes do të jetë i detyruar të nd
City, Valdes në vend të Hart Një "luftë" e vërtetë pritet të shpërthejë për portierin e Barcelonës Victor Valdes, i cili ka deklaruar largimin e tij
Valdes kërkon thyerjen e rekordit të Kahn Ndeshja midis Barcelonës dhe Milanit do të jetë supersfida e javës së katërt të ndeshjeve të grupeve të Champions që zhv
Barça, Valdes i "shkel syrin" Monaco-s Gjithçka nisi gjatë merkatos së verës, me Victor Valdes që deklaroi se pas 20 vjetësh karrierë me Barcelonën, ku ka fitu
Barcelona gjen pasardhësin e Valdes Sipas mediave katalanase, Barcelona e ka gjetur pasuesin e Victor Valdes. Ai nuk është David de Gea, i cili ka nisur neg
Largimi, Valdes: Nuk ka kthim pas Victor Valdes përsëriti edhe një herë synimin e tij për tu larguar nga Barcelona verën e ardhshme, duke shpjeguar se ai
Barça-Valladolid, Rama titullar në "Camp Nou" Barcelona-Real Valladolid është sfida e sotme e orës 22.00, e vlefshme për javën e 8 të Primer Division. Katalanasit do
"Baby Boom" te Barça, lind Vera Valdes (FOTO LAJM) Portieri i Barcelonës, Victor Valdes, ka njoftuar nëpërmjet profilit të tij në Twitter ardhjen në jetë të vajzës së tij,
Xavi: Valdes tregoi sërish se është portier i madh Xavi Hernandez mendon se Victor Valdes po vlerësohet më shumë pasi ka konfirmuar i palëkundur se do të largohet nga Barc
Barça, përplasje verbale Valdes-Xavi (VIDEO) Edhe pse Barcelona vazhdon serinë e fitoreve, në kampin blaugrana jo gjithçka shkon mirë. Në minutat e fundit të ndeshje