999 rezultate për

uzuni

Tund rrjetën dhe vulos rezultatin, Uzuni shënon golin e parë për 2021 (VIDEO) Pushimet për Myrto Uzunin kanë mbaruar dhe futbollisti shqiptar ka nisur të ngrohë motorrët për pjesën e mbetur të sezon
"Mentaliteti im si në Spanjë", Uzuni mbetet i mahnitur: 4 ditë në shtëpi dhe nisa vrapimin çdo mëngjes Myrto Uzuni vazhdon të punojë në çdo minutë të vetme që të mbajë nivelin ku ndodhet dhe njëkohësisht për të mbërritur në
"Durova vetëm 4 ditë pa stërvitje, jam plot energji", Uzuni tregon mentalitetin fitues: Dua të jem jem kampion Myrto Uzuni nisi aventurën e tij të re në Hungari verën e shkuar, duke bërë zgjedhjen e duhur në karrierë. Gjurmët nisi
Trajneri Besnik Prenga zbulon prapaskenat e karrierës së Myrto Uzunit Padyshim se viti 2020 ishte më i miri i mundshëm për futbollistin e Ferencvarosit dhe kombëtares shqiptare, Myrto Uzuni.
Barcelona shkatërron ekipin e Uzunit (VIDEO) Barcelona ka marrë një fitore të thellë dhe të lehtë në udhëtim te Ferenvaros me rezultat 3-0 në ndeshjen e pestë të vle
Barcelona ndëshkon skuadrën e Uzunit (VIDEO) Barcelona ka zhbllokuar rezultatin përballë Ferencvaros. Është Greizmann ai që shënoi në minutën e 14. /albeu.com/
Formacionet zyrtare: Ferencvaros-Barcelona, Uzuni përballë "yjeve" katalanas (FOTO LAJM) Janë publikuar formacionet zyrtare në sfidën mes Ferencvarosit dhe Barcelonës e vlefshme për javën e 5-të në fazën e gru
"Nga mali ose udhëtimi i jashtëligjshëm", rrëfimi i rrallë i Uzunit mes vuajtjeve për "AS" Myrto Uzuni është një shembull i qartë sesi vështirësitë mund të tejkalohen dhe se asgjë nuk është e pamundur. Djalo
"Duhej një trajner si Solskjaer, të thoshte se luan në çdo klub europian", emocionon babai i Uzunit E nisi nga kategoritë e ulta të Shqipërisë dhe tashmë bën jehonë në gjithë Europën, duke i shënuar në shtëpi një ekipi s
Uzuni poston foton me Ronaldon: Kurrë mos hiq dorë nga ëndrrat, ato mund të bëhen realitet Kjo ka qenë padyshim një nga javët më të lumtura të karrierës futbollistike për Myrto Uzunin. Sulmuesi i përfaqësues
Uzuni tregon çfarë bisedoi me Cristiano Ronaldon Futbollisti i Kombëtares Shqiptare, Myrto Uzuni, u bë hit në rrjetet sociale pasi që shënoi gol ndaj Juventusit, festoi
Uzuni magjik, Juventus siguron kualifikimin (VIDEO) Uzuni preku endrrën në Champions teksa shënoi golin e parë në sfidën ndaj Juventusit. Bardhezinjtë fituan 2-1 me gola
Super Uzuniiiiiii, ndëshkon Juventusin (VIDEO) Myrto Uzuni i ka realizuar Juventusit në Torino. Përballja ndaj ndaj Ferencvaros hapet keq për skuadrën e Andrea Pir
Formacionet zyrtare, Uzuni starton ndaj Juventusit (FOTO LAJM) Emocionet e Champions League janë rikthyer sërish për të gjithë tifozët, teksa mbrëmja e sotme kthen në fushë më të mirë
Shqipëri - Kazakistan, formacionet e mundshme: Rikthehen të "vjetrit" Për Shqipërinë është koha e provës së vërtetë, pas fitores në vëllazëroren ndaj Kosovës (2-1). Këtë të dielë, skuadra
Myrto Uzuni dyfishon shifrat (VIDEO) Shqipëria ka dyfishuar shifrat ndaj Kosovës. Selhai shërben për Uzunin, i cili gjuan saktë duke mos falur brenda zonë
Një gol dhe dy asist, Myrto Uzuni rikthehet fuqishëm (VIDEO) Vetëm pak ditë më parë mbylli me fitore betejën me pandeminë dhe menjëherë zbriti në fushë për të përmbyshur ëndrrën e t
Uzuni: Ju tregoj bisedën me Ronaldon Në momentin e formës së tij më të mirë, një dëmtim e la jashtë ndeshjeve të tetorit me Kombëtaren. Më pas, fatin që
Debutoi në Champions ndaj Juventusit, Uzuni bën ëndrrën realitet Myrto Uzuni ka bërë ëndrrën e tij realitet. Sulmuesi beratas ka debutuar mbrëmjen e sotme në Ligën e Kampioneve me skuad
Uzuni mposht koronavirusin, ka shpresë për takimin me Juventusin Lajme të mira vijnë nga Hungaria. Sulmuesi Ferencvaros, Myrto Uzuni ka fituar betejën me Covid-19. Lajmi u dha nga ve