999 rezultate për

unaze

Tensione në protestën e "Astirit", një kameraman goditet me grusht (FOTO & VIDEO) Ashtu siç kishin paralajmëruar banorët e zonës së "Astirit" kanë rinisur protestën e tyre kundër prishjes së shtëpive ng
Arian Çani i vendos unazën në gisht këngëtares shqiptare Anxhela Peristeri është një nga këngëtaret më të sinqerta shqiptare, dhe kështu ka qenë edhe këtë herë. Duke e këndua
I shiti nënës unazën e martesës, djali bën pas shumë vitesh gjestin e rrallë E ftuar në pjesën e dytë të “Ka një mesazh për ty” ditën e sotme ishte Tefta e cila kishte bërë gjithçka për të realizua
Mos i hidhni shishet plastike, për çfarë shërben unaza në grykën e tyre (VIDEO) Shpesh jemi mësuar që pas një përdorimi, e hedhim tutje shishen plastike. Ama ka një sërë idesh për të përdorur një p
Dalin pamjet, kjo është çanta bombë që po terrorizon banorët e "Unazës së Re" (FOTO LAJM) Një çantë e dyshimtë poshtë shkallëve të një pallati në zonën e ‘Unazës së Re’ ka alarmuar policinë e Tiranës. Mësoh
Bashkia e Tiranës rehabiliton Unazën, si është transformuar (VIDEO) Këto ditë, qytetarët që udhëtojnë përmes Unazës së vjetër të kryeqytetit kanë parë një transformim të madh të saj. F
Ferrari dhe varëse me diamante, dhuratat marramendëse që morën këto VIP-e kur lindën fëmijë E kuptuat për çfarë po flasim? Pikërisht për ato dhurata që partneri ia bën gruas kur sapo është bërë nënë, kryesisht pë
As që e imagjinoni sa kushton unaza e fejesës së divës botërore (FOTO LAJM) Shumë njerëz dyshuan se Gaga po mbante një unazë fejese. Dhe jo vetëm një unazë fejese. Një unazë të rrethuar me diamant
Nuk e heq nga gishti, zbardhet misteri i unazës së zezë të princit Harry Princ Harry dhe Meghan Markle në Australi, janë gjithmonë në vëmendjene e mediave. Përveç lajmit të shtatzanisë një
Unazë 400 000 USD, Lady Gaga konfirmon fejesën me agjentin e saj Diamantet janë miku më i mirë për femrat. Por diamantët e kuq janë vetëm për Lady Gaga. Këngëtarja e famshme ka konfi
I propozoi me unazë diamanti, si i tha po Emina burrit miliarder E ftuar mbrëmjen e sotme në "Xing me Ermalin", Emina Çunmulaj ka shuar më në fund kuriozitetin e publikut për njohjen e
E mrekullueshme, shikoni se çfarë bën ky njeri me 50 cent (VIDEO) Një njeri ka arritur të bëjë një unazë nga një monedhë 50-centësh. Ky njeri ka arritur që në mënyrë brilante të krijo
Mendoi se ishte hekurishte, djali gjen një thesarin të vërtetë (FOTO LAJM) Ben Bishop është kërkues amator i metaleve të çmuara, që ka gjetur në Somerset të Anglisë, një unazë të vlefshme që kush
Zbuloni masën e unazës që ju përket me këtë mënyrë të thjeshtë Metoda e mëposhtme, përpiluar nga Who What Wear është shumë e thjeshtë. Kërkon vetëm një copë letër, një vizore dhe graf
Zbulohet arsyeja pse Princ Harry prek gjithnjë unazën e martesës Të gjithë e kanë vënë re faktin se Princ Harry ka një zakon që gjithmonë prek unazën e tij të martesës. Madje aq shum
Zyrtarisht e fejuar, Elvana Gjata tregon unazën me diamant Çdo gjë që ajo thotë apo bën ngjall kuriozitet të jashtëzakonshëm te fansat e saj. Elvana Gjata është kthyer sërish në q
I bënë dhuratë unazën me gur të çmuar, Luana hap “thesin” “Zgjohem në tetë të mëngjesit, mbaroj takimet, shkoj në Top Channel, punoj me orë mbi emisionin e ri…Nisem për Kosovë. P
Zbulohet kur do të nisë ndërtimi i Unazës së Prishtinës Kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, në margjina të takimit të vendeve të Ballkanit Perëndimor, sot n
Aksident në Elbasan, dy motora përplasën kokë më kokë Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në Elbasan. Nga raportimet e para mësohet se dy motora janë përplasur në unazë
"Komedi e hidhur" në Hungari, unaza e martesës lë jashtë lojtarit (VIDEO) Rregullorja e vendosur nga FIFA dhe UEFA parashikon që lojtarët në fushën e lojës duhet të jenë vetëm me uniformën e sku