999 rezultate për

uells

Cardiff City befason Manchester Cityn (VIDEO) Skuadra uellsiane e sapo mbërritur në Premier League, Cardiff Cityt, befasoi sonte gjigantin Manchester City duke e mpos
Bale në Uells për të "shpëtuar" nga Reali dhe United Të zbulosh se ku gjendet Gareth Bale këto ditë është kthyer në një mision të pamundur. I dëshiruar nga Real Madrid, i kë
Real Madrid, 60 milionë paund për Bale Real Madrid nuk dorëzohet lehtë për Gareth Bale. 23-vjeçari uellsian i Tottenham pëlqehet shumë nga drejtuesit e skuadrë
Çmendet Tottenham, ja paga që i ofron Bale Çmenden "Gjelat" e Londrës; 45 milionë euro në 5 vjet për yllin e skuadrës Gareth Bale. Tottenham është i sigurt se mund
Bale, ëndrra më e fundit e Guardiolës Si mund të përmirësohet një skuadër që aktualisht është perfekte? Me Gareth Bale. Ëndrra e fundit në shtëpinë bavareze ë
Tottenham, ja zëvëndësuesi i Bale (VIDEO) I ndjekur edhe nga Barcelona, futbollisti i krahut të Real Sociedad Antoine Griezmann ka përfunduar në axhendën e klubit
Britania e Madhe "nën pushtetin" e dëborës (FOTO-LAJM) Britania e Madhe është zgjuar sot me më shumë dëborë ndërsa metereologët parashikojnë që reshjet të vijojnë edhe gjatë d
Si u ndërtua Tower Bridge (FOTO LAJM) Tower Bridge është urë lëvizëse mbi lumin Tamiz, një ndër atraksionet më të mëdha turistike të Londrës. Është ndërtuar n
Uells, mbetet ende mister vdekja e Gary Speed Misteri i vetvrasjes së trajnerit të Uellsit dhe një prej lojtarëve më të njohur të Premier League në dekadën e fundit,
Ndërron jetë tranjeri i Uells, Gary Speed Tragjedi në Wells ku skuadra kombëtare e futbollit ka humbur trajnerin Gary Speed, raporton "Daily Mail". Ish tekniku
Wembley, vdes një tifoz Uellsian Një tifoz uellsian ka vdekur mbrëmjen e së martës jashtë stadiumit Wembley të Londrës para fillimit të ndeshjes së futbo