999 rezultate për

uells

Statistikat/ Reali më mirë pa Gareth Bale në fushë Gareth bale është njeriu përcaktues te Real Madridi, por jo për mirë. Sipas statistikave të nxjerra nga “Sport.es”, Real
Vazhdon mallkimi "Ramsey", sa herë shënon uellsiani vdes një i famshëm (FOTO LAJM) Sa herë shënon Aaron Ramsey vdes një personazh i famshëm. Në fillim është marrë si shaka por 7 rastet që ju sjellim në f
12 fotot më erotike në futboll (FOTO LAJM) Herë pas here në futboll ka pasur jo pak herë që janë shkrepur foto, ku dy shokë skuadre, janë aq të dehur nga gëzimi, s
Shqipëria U 19 merr fitoren e parë ndaj Uellsit Ekipi Kombëtar i Shqipërisë U19 arriti të marrë fitoren e parë në eliminatoret për Europianin U19. Skuadra e drejtuar ng
Uells, ja si arrestohet në gjumë shqiptari (VIDEO) Policia britanike ka shkatërruar një bandë të trafikut të kokainës, e cila drejtohej nga një shtetas shqiptar, Fatos Has
Shqipëria U-17 barazon me Uellsin Shqipëria U-17, ka barazuar në ndeshjen e fundit të eliminatoreve të Kampionatit Europian, të vlefshme për Grupin 1. Kuq
17 vjeçarët turpërohen edhe ndaj Holandës Kombëtarja U17 pësoi një tjetër humbje, kësaj here ndaj Holandës me rezultatin 5 – 0 në kualifikueset e Europianit 2016.
Bayerni hidhet në sulm për yllin e Realit Mediat britanike zbulojnë lëvizjet e fundit të Bayernit të Mynihut në merkato duke publikuar një lajm bombë për tregun e
Deklarata e menaxherit, Bale i kërkon falje Ronaldos Pas kualifikimit historik me Uellsin në Francë 2016, Gareth Bale u rikthye në Madrid, ku fillimisht u takua me Cristiano
Media spanjolle: Një Europian me Shqipërinë dhe pa Holandën Një ndër gazetat më të mëdha në Spanjë "As.com", ka publikuar në versionin e saj “online” një artikull për Europianin e
Bale, ylli që po e çon Uellsin në "France 2016" (VIDEO) Gareth Bale bën Uellsin të ëndërrojë. Sulmuesi i Realit të Madridit po shfaqet gjithnjë e më shumë vendimtar për kombëta
"Bale nuk shitet as për 100, as për 120 milionë" Gareth Bale ishte një ndër futbollistët që u kritikua më tepër në disfatën e Real Madrid që u mposht 2-1 në "Juventus St
Edhe Bayern Munchen pas Gareth Bale Manchester United nuk e ka aspak të shtruar rrugën për të arritur te Gareth Bale. Louis Van Gaal e kërkon me çdo kusht u
Fitojnë bindshëm Kroacia dhe Uellsi (VIDEO) Kroacia dhe Uellsi kanë fituar përkatësisht përballë Norvegjisë dhe Izraelit. Kroacia ka fituar me rezultatin e thell
Goditja e Bale trullos Isco-n (VIDEO) Futbollisti uellsian i Real Madrid, Gareth Bale, shtrin në fushë shokun e tij të skuadrës, Isco. Gjithçka ka ndodhur
Real Madrid-Real Sociedad, formacionet e mundshme (FOTO LAJM) Real Madrid bëhet gati për të zhvilluar ndeshjen e parë të vitit 2015 pa yllin e tij Cristiano Ronaldo, teksa do të pres
Çmendet Van Gaal, ja shifra që ofron për Bale Fair Play Financiar? Louis Van Gaal as që do t'ia dijë. Trajneri holandez përgatit goditjen më të madhe në historinë e m
Mrekullia e labirintit të Uellsit (VIDEO) Kopshti i vendosur në veri të Uellsit është më i madhi në botë. Ai është i ndërtuar në formën e një labirinti dhe vizito
Bale mendon largimin, United gati 150 milionë euro Gareth Bale duket i lodhur nga kritikat e tifozëve të Real Madrid dhe kjo situatë ka ndikuar në vendimin e tij për të me
Golazo nga Bale, i gjithë "Bernabeu" në këmbë (VIDEO) Real Madrid është duke e fituar ndeshjen e javës së 18 të La Ligas përballë Espanyol me rezultatin 2-0. Për "Los Blan