E konfirmon Hahn: Nuk hapen negociatat për Shqipërinë
999 rezultate për

udhetonte

Trafik droge Shqipëri-Greqi, kapen dy trafikantë Një rast droge është goditur nga policia greke dhe janë arrestuar dy trafikantët shqiptarë. Në aksin Kakavijë-Janinë
Policia e Dibrës arreston të dehurin, udhëtonte pa zinxhirë Policia e Dibrës ka vënë në pranga një 27 vjeçar, pasi drejtonte mjetin pa zinxhirë dhe në gjendje të dehur. Nga Spe
Euronews: Haradinaj po udhëtonte me pasaportë diplomatike "Euronews" ka raportuar arrestimin e liderit të AAK-së Ramush Haradinaj, ndërsa Kosova ka bërë thirrje për lirimin e men
Shoferi pa patentë përplas fieraken e cila udhëtonte në karrocë me kalë, përfundon në spital Një 57 vjeçar, i pa pajisur me leje drejtimi ka përplasur një grua 33 vjeçare e cila po udhëtonte me një karrocë me kalë
PAMJE TË RËNDA/ Makina përplas motoristin në Tiranë (VIDEO) Një aksident i rëndë ka ndodhur pak minuta më parë pranë Misto Mame-s në Tiranë. Nga video e filmuar nga dëshmitarët duk
Imazhet pikëlluese të babait që humbi bashkëshorten dhe djalin në Itali (FOTO LAJM) Xhama dhe pjesë të makinës së aksidentuar në të cilën udhëtonte familja shqiptare, bashkë me ulësen për fëmijë ku ishte
Arrestohet 39 vjeçari Saimir Tahiri, udhëtonte i dehur Një i ri i quajtur Saimir Tahiri është vënë në pranga pasi teksa drejtonte mjetin në gjëndje të dehur, ka kundërshtuar p
Qytetari udhëtonte me biçikletë, përplaset nga makina (FOTO LAJM) Një qytetar është aksidentuar rëndë sot në Tiranë, pasi një makinë e ka përplasur tek zona e Ish-Ekspozitës në kryeqytet
U zhduk nga radarët, gjendet avioni i pasagjerëve (VIDEO) Një avion pasagjerësh që u zhduk nga radarët ndërkohë që po udhëtonte mbi detin Mesdhe në drejtim të Marsejës, është kt
E përplas makina teksa udhëtonte me biçikletë, humb jetën 55 vjeçari Një 55-vjeçar ka humbur jetën gjatë pasdites së sotme si pasojë e një aksidenti të ndodhur në Durrës. Nga informacion
Arrestohet në Janinë i riu shqiptar, udhëtonte me kanabis në autobus Gjatë ditës së sotme në Janinë u arrestua një i ri shqiptar, i cili po udhëtonte me një autobus të linjave greke. 24
Treni përplas makinën, e merr përpara 100 metra Një person ndodhet në gjëndje të rëndë, pasi treni ka marrë përpara 100 metra mjetin në të cilën ai ndodhej. Ngjarja ka
Po udhëtonin me motor/ Makina përplas familjen, humb jetën babai 35 vjeçar Një 35 vjeçar ka humbur jetën si pasojë e një aksidenti rrugor. Ai po udhëtonte me motor me gruan dhe djalin e tij të mi
E zë gjumi në timon, shqiptari përplas dy automjete Në kryqëzimin e Lapedonas në Altidona të Italisë, kanë mbetur të plagosur katër persona. Shkaktar i aksidenti ishte drej
Ndërtohet nëndetësja më e shpejtë në botë Së fundmi njërëzimi ka arritur që të ndërtojë nëndetësen që ecën me shpejtësinë e zërit. Inxhinierët ushtarakë amerikanë
Makina përplas për vdekje 30-vjeçarin Një aksident i rëndë ka ndodhur gjatë pasdites së sotme në fshatin Leshnicë të Pogradecit. Një automjet që lëvizte në ak
Aksident në Korçë, humb jetën 25-vjeçari Një aksident i rëndë ka ndodhur në korçë ku një person ka humbur jetën. Ngjarja ka ndodhur mesditën e sotme në aksin rru
Pengmarrja në Qipro, ja momenti kur pasagjerët lejohen të zbresin nga avioni (VIDEO) Kamikazi qe po mban peng avionin e linjes egjiptiane ne aeroportin e Qipros ka liruar të gjithë pasagjerët, përveç katër
Aksident i rëndë në Shkup, humbin jetën dy vëllezër (FOTO) Dy vëllezër kanë humbur jetën në një aksident trafiku, që ka ndodhur pasditen e sotme vonë në rrugën “Hristo Tatarcev” n
Kush do të udhëtonte në një avion me derën e mbyllur me ngjitës letre? (FOTO LAJM) Fluturimi në lartësitë e mëdha të vetmën siguri që kërkon është një aeroplan i sigurt në mënyrë që të mos të shfaqen sur