999 rezultate për

turpshem

Skadali i radhës nga politika në sport vjen nga Braçe, ky ishte gjesti i tij i turpshëm Erjon Braçe është mbështetës i flaktë i Partizanit, por në fund të ndeshjes me Skënderbeun, ku të kuqtë humbën në sekond
Skenari i turpshëm në ndeshjen Roma - Shakhtar, kapësi i topave përplaset në tokë (VIDEO) Një skenar i turpshëm ka ndodhur në ndeshjen Roma-Shakhtar e vlefshme për 1/16 e Ligës së Kampionëve. Romakët morën kual
Mësohet sa kohë do të qëndrojë në psikiatri Vali Corleone pas veprimit të turpshëm Ngacmoi për disa ditë familjarët e tij. Por figura më e njohur në Gjilan, Vali Corleone për 15 ditë do të duhet që të që
Parandaloni skuqjen në fytyrë kur jeni i turpshëm Skuqja, djersitja e duarve, rrahja e zemrës, dridhja, shtrëngime ne stomak, janë vetëm disa nga simptomat e te qenit te
Gjesti i turpshëm i Pjaniçit në derbin e Torinos (VIDEO) Juventusi fitoi 1-0 derbin përballë Torinos, në një ndeshje që ka ngjallur mjaft polemika nga grushti i Chiellinit ndaj
Në Pragë ndodh një veprim i turpshëm dhe skandaloz kundër Kosovës Në Pragë, me rastin e 10 vjetorit të shpalljes së Pavarësisë së Kosovës, ka filluar nënshkrimi i një peticioni me të cil
Dështoi si trajmer por vazhdon të bëjë rolin e trajnerit, Maradona shpërthen sërish Legjenda e Argjentinës dhe Napolit Diego Armando Maradonna gjithmonë godet kur ai flet, sidomos rreth zgjedhjeve të komb
Bebe Rexha bën një gjest të turpshëm (FOTO LAJM) Është një prej artisteve që po arrin të ngjitet çdo herë e më shumë në sukseset ndërkombëtare. Këngëtarja me prejardh
Mourinho e shpjegon si psikolog eleminimin e turpshëm Manchester United ka pësuar humbje të papritur në Carabao Cup. Pas eleminimit ka folur trajneri portugez i ekipit nga qy
U rrahën turpshëm nga Shqipëria, tifozët turq reagojnë me tërbim ndaj skuadrës (FOTO LAJM) Tifozët turq nuk e kanë kapërdirë humbjen 2-3 në miqësoren ndaj Shqipërisë duke kërkuar urgjentisht largimin e trajnerit
Me gjestin e turpshëm që bëri vjen reagimi i tij Pasi u përjashtuar nga Marseille, Patrice Evra ka bërë një deklaratë befasuese. Mbrojtësi francez e ka përjetuar ferr
Të gjithë e kishin mendjen tek spektakli i Barcelonës, por askush nuk e vuri re gjestin e turpshëm të Higuainit Gonzalo Higuain e ka mbyllur mbrëmjen në “Camp Nou” me një gjest të shëmtuar. Pasi është zëvendësuar në minutën e 87
Parandaloni skuqjen në fytyrë kur jeni i turpshëm Skuqja, djersitja e duarve, rrahja e zemrës, dridhja, shtrëngime ne stomak, janë vetëm disa nga simptomat e te qenit te
A është ky simulimi më i turpshëm në historinë e futbollit? (VIDEO) Pasi u ndëshkua me karton të verdhë në sfidën ndaj Flamengos, lojtari i Bahias, Lucas Fonseca duhet të qëndronte i fokus
Gazetari i numëron premtimet e pambajtura, Rama: Je i turpshëm Kryeministri Edi Rama mbrëmë ka qënë i ftuar në emisionin “Të paekspozuarit” të gazetarit Ylli Rakipi. Gjatë intervi
Gjesti i turpshëm i tifozëve të Kukësit në sfidën ndaj Partizanit (VIDEO) Dje u luajt super sfida mes Partizanit dhe Kukësit, teksa u mbajt një minutë heshtje në nderim të ish-lojtarit të Partiz
Lirimi i Haradinajt "tërbon" Vuçiçin: Vendim skandaloz dhe i turpshëm Kryeministri i Serbisë, Aleksandër Vuçiç, ka reaguar ashpër pas vendimit të gjykatës në Colmar të Francës, e cila e shpa
Edhe gruaja e Ancelotti kundër Kassait: Arbitrim i turpshëm! Bashkëshortja e Carlo Ancelottit, Marian Barrena, është e fudnit që ka reaguar për arbitrimin e gjyqtarit Viktor Kassai
Blushi sulmon Ramën për takimin me të rinjtë: I turpshëm! Deputeti i LIBRA-s Blen Blushi ka akuzuar kryeministrin Rama për takimin e djeshëm me të rinjt në Apolloni pasi sipas ti
Ndalon lojën për dëmtim, më pas bën një veprim të turpshëm (VIDEO) Mbrojtësi i Ajax-it Joel Veltman, nuk e di kuptimin e fjalës "Fair Play". Ai është bërë protagonist i një episodi të tur