999 rezultate për

turpshem

Të qetë, lozonjarë apo të turpshëm! Zbuloni ç'tregon shenja e horoskopit Bazuar në datën dhe pozicionin e diellit kur u lind vogëlushi juaj, do t’i përkasë njërës nga 12 shenjat e horoskopit.
Të qetë, lozonjarë apo të turpshëm? Zbuloni ç'tregon shenja e horoskopit Bazuar në datën dhe pozicionin e diellit kur u lind vogëlushi juaj, do t’i përkasë njërës nga 12 shenjat e horoskopit. L
Gjesti i turpshëm, infermieri shqiptar i zbraz llogarinë bankare të moshuarit që vdiq nga COVID-19 Në një kohë kur COVID-19 po i merr jetën shumë pacientëve në botë, një infermier shqiptar ka gjetur kohën të bëjë një gj
Mourinho: Vendimi për Manchester City në të dyja rastet është i turpshëm Trajneri i Tottenham, Jose Mourinho, ka thënë se dënimi i Manchester City me para, pasi ju largua dënimi prej dy vitesh
Di Canio kritikon "look"-un e Ronaldos: I turpshëm, nuk e vesh as për gjumë Stili i ri i veshjes, i promovuar nga Cristiano Ronaldo në rrjetet sociale nuk ka kaluar pa u vënë re dhe komentuar gjat
"Tërbohet" Maradona, bën gjestin e turpshëm teksa vallëzon (VIDEO) Kur shikon një ish-kampion si Maradona në këtë gjendja nuk është ndjesi pozitive, por duhet pranuar se sjelljet dhe vepr
Meta publikoi mesazhet me diplomatin, Rama: Veprim i turpshëm! Kryeministri Edi Rama e quajti të turpshëm publikimin e mesazheve të ambasadorëve të huaj nga Presidenti Meta. “Publikim
"Kanë abuzuar në grup", vëllai i 15 vjeçares tregon se si e mori videon e aktit të turpshëm Vëllai i 15 vjeçares ka zbuluar të tjera detaje tronditëse nga përdhunimi i të motrës, ku tha se fotot e saj ishin shpër
Kim Kardashian me 3 duar, rrjeti i nxjerr zbuluar Photoshopin e "turpshëm" (FOTO LAJM) Nuk është hera e parë që Kim Kardashian bie me "këmbët e veta" në grackën e Photoshopit. Së fundmi Kim Kardashian ka
BBC filmon ndeshjen, droni kap momentin e turpshëm (VIDEO) Padyshim që futbolli është një ndër sportet më emocionuese në planet, por akoma më emocionuese është fitorja e skuadrës
Balla reagon pas vendimit të gjykatës për dosjen Basha: Teatër i turpshëm! Taulant Balla reagoi pas vendimit të Gjykatës së Tiranës për të pushuar çështjen në ngarkim të Lulzim Bashës, për falfis
Lojtarët shqiptarë dalin në fushë, tifozët turq bëjnë reagimin e turpshëm Futbollistët e kombëtares shqiptare sapo kanë hyrë në fushën e blertë në stadiumin e Stambollit “Sukru Saracoglu”, ku më
Gjesti i turpshëm i Eros Grezdës, Rangers bën gati dënimin E ardhmja e Eros Grezdës te Rangers është më e paqartë se kurrë. G Futbollisti shqiptar ka pështyrë mbrojtësin kundër
Ishte fëmijë i turpshëm: Flet gruaja që ushqente Ronaldon me hamburger falas Është zbuluar punëtorja e McDonald, e cila i jepte hamburger falas, Cristiano Ronaldos, kur ai ishte fëmijë i varfër dhe
Dënimi i Tahirit, reagon Basha: Vendim i turpshëm Menjëherë pas vendimit të Gjykatës për Saimir Tahirin i cili u dënua vetëm për 'shpërdorim dëtyre' ka reaguar lideri i
Pas barazimit të turpshëm, tifozët e Interit shpërthejnë në "San Siro" kundër lojtarëve Slavia Praga ka tronditur Interin në ndeshjen hapëse për sezonin e ri në Champions League. Italianët kanë barazuar me
E padëgjuar më parë: Refuzojnë ti japin pasaportë për shkak të mbiemrit të turpshëm (FOTO LAJM) Një burrë nga Cornëall nuk është në gjendje të largohet nga Mbretëria e Bashkuar pasi emri i tij konsiderohet shumë i pa
Plas skandali i turpshëm, vëllai i deputetit shantazhon biznesmenin Biznesmeni Hajdar Podrimaj ka paraqitur prova të cilat, sipas tij, dëshmojnë se vëllai i deputetit të PDK-së, Hajdar Beq
Në Angli mungon "Fair Play", shënohet gol i turpshëm (VIDEO) Në ndeshjen që vlente shpëtimin në divizionin e tretë të Anglisë, ose ndryshe League One, mes Playmouth dhe Scunthorpe,
Rama reagon ndaj Ilir Metës: Skandaloz dhe i turpshëm Refuzimi nga Presidenti Ilir Meta i Gent Cakajt si ministër i Jashtëm ka çmendur Edi Ramën. Nga ana tjetër, Rama tent