999 rezultate për

turizmit

Hapet panairi i Turizmit ne Prishtine Agjenci të ndryshme nga 6 shtete të rajonit dhe botës janë duke marrë pjesë në Panair
PD: Rama ti jape fund turizmit parlamentar Partia Demokratike akuzoi sot kryetarin e opozitës Edi Rama se po mban deputetët jashtë Parlamentit p&eum