999 rezultate për

tuna

Tuna ia plas të qarit në mes të emisionit E ftuara e radhës në “ Xing “ me Ermalin është Tuna Sejdiu, dhe kureshtja për ato që këngëtarja do të thotë është e madh
Ermal Mamaqi i nxjerr bojën Tunës, i publikon imazhet që ajo s'do të donte kurrë (FOTO LAJM) Tuna vjen shumë ndryshe nga që jemi mësuar ta shohim kohët e fundit. Ajo ka sjellë dy projekte të reja së fundi dhe ësh
Dalin skenat e nxehta mes Tunës dhe Vildanes, a u puthën vërtetë? (FOTO LAJM) Ata kanë marrë shumë vëmendje me skenat e tyre në videoklipin e këngës ‘Maria’. Përveç që në klip shfaqen me skena sh
Prekje të nxehta me një brune, Tuna del komplet nga shinat (FOTO LAJM) Pamje të nxehta, provokuese dhe tepër joshëse janë ato të publikuara sëfundmi nga këngëtarja Tuna. Ajo shikohet në pr
HOROSKOPI/ Priten tensione dhe acarim, bëni shumë kujdes nga e shtuna Ky është horoskopi për ditën e shtunë, 13 tetor 2018. Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do t
"Kur bën dhe ajo Xhensila që ka burrin katunar", përgjigjet këngëtarja Nisi sot emisioni i shumëpritur i Besit, Erionit dhe Olsit, "BE Coffee" i cili transmetohet çdo të diel tek "E diela shq
Tayna shpjegon këngën që bëri bujë, tregon a ishte diss për Tunën Kënga “Shqipe” ishte projekti i dytë i Tayna-s që bëri namin pas publikimit të “Columbiana” në bashkëpunim me Don Phenom
Sherr mes vëllezërve, Tuna sqaron marrëdhënien me Norën e Robertin Pak muaj më parë bëri bujë në media deklarata e Robert Berishës i cili i ftuar tek "Rudina" çfarë s'tha për Tunën duke u
Tuna përlotet në studio, çfarë e preku këngëtaren Pavarësisht se gjatë intervistës Tuna foli edhe për raportin me Norën dhe Robertin, nuk u dhanë detaje specifike lidhur
Për herë të parë, Tuna flet për raportin me Norën dhe Robertin Tashmë prej disa vitesh ajo që është diskutuar më së shumti është marrëdhënia mes Tunës dhe Norës të cilat tashmë janë e
Big Brother VIP apo jo? Luana Vjollca tregon programin e ri (VIDEO) Pasi u hamendësua se ndoshta ajo do të ishte moderatorja e "Big Brother Vip Albania", reality show-t më të famshëm që në
“Furtuna” në Prokurorinë e Krimeve të Rënda, reagon Arta Marku Pas situatës së krijuar në Prokurorinë e Krimeve të Rënda Kryeprokurorja e vendit Arta Marku ka vendosur të reagojë.
Më të dashuruar se kurrë, Tuna shkëmben puthje pasionante me Patrisin Lidhja e këngëtares së njohur Tuna me partnerin e saj, Patris Berisha duket më në formë se kurrë. Çifti ka bërë disa
Tuna rikthehet në Instagram me foton më të ëmbël të mundshme Tuna është padyshim një nga personazhet më të komentuar në botën e showbizit shqiptar. Në kulmin e sezonit veror, pus
Tërmetet lëkundin Shqipërinë! Ja sa kanë rënë që nga e shtuna deri sot Plot 42 lëkundje janë regjistruar nga Instituti i Gjeoshkencave që pas tërmetit me magnitudë 5.1 e shkallës rihter të nd
Vite larg muzikës, rikthehet fuqishëm Tuna Në maj të 2017- ës, Altuna Sejdi solli në jetë fëmijën e saj të parë. Të qenurit nënë e largoi këngëtaren nga bota e muz
Kejvinën e quajnë katunare, ajo i kthehet e nevrikosur "Bëj një pyetje", opsioni më i ri i "Instagramit", i cili u ka dhënë mundësi personazheve të njohur në vendin tonë që të
Duket shumë e re, por sa vjeç mbush sot Tuna? Tuna është një nga këngëtaret më të mira dhe më të preferuara për publikun shqiptar, por së fundmi i është dedikuar me t
Tuna braktis Parisin dhe i sulet Turqisë me një mashkull tjetër (FOTO LAJM) Nuk pritej kjo, ja me cilin mashkull të famshëm Tuna shkon në Turqi Tuna dhe Patrisi tanimë janë rikthyer në çiftin më
E shtuna e zezë, një person gjendet i pajetë në Gramsh Një person është gjetur i pajetë këtë pasdite në lagjen “Parku” në Gramsh. Mësohet se personi i gjetur i pajetë është