999 rezultate për

tuna

A e dini nga cili fshat e ka prejardhjen Tuna? Një emër tashmë i njohur për të gjitha gjeneratat e muzikdashësve të muzikës argëtuese shqipe. Kjo është Altuna Sejdi
Tuna i vuri "vulën", me këtë të fundit të gjithë janë të sigurt se është ndarë nga Patris (FOTO LAJM) Prej disa kohësh tashmë, po aludohet se Tuna dhe Patrisi janë ndarë. Një detaj që ka shtyrë fansat të mendojnë diçka të
Valon Berisha flet për herë të parë si lojtar i Fortuna Dusseldorfit Ylli kosovar, Valon Berisha ditën e sotme është prezantuar te skuadra e Bundesligës, Furtuna Dusseldorfit. Mesfishori
"Vllau si shkjau", Roberti dhe Patrisi pajtohen pasi u ndanë nga Nora dhe Tuna? (FOTO LAJM) Kur sherri mes çifteve Robert-Nora me Patris-Tuna ishte në kulmin e tij, Roberti nuk kursehej aspak me deklaratat në int
E ndarë nga Patrisi? Tuna i nxjerr të gjitha në mes të ishullit (FOTO LAJM) Sapo hoqi mbiemrin "Berisha" nga Instagrami lajmi se Tuna dhe Patris i kanë dhënë fund martesës së tyre morën dhenë.
Ditën e humbura pas tërmetit, ministria: Mësim edhe të shtunave! (FOTO LAJM) Pas tërmetit të fuqishëm të 26 nëntorit, u mbyllën shkollat në disa zona të Shqipërisë për shkak të dëmeve në godina.
Pas dhjetra videove nga Miami, Alketa përballet me ndjekësit: Si katunarët në Tiranë (FOTO LAJM) Alketa Vejsiu po i kalon këto ditë në Miami, Florida ku duket se po argëtohet shumë, dhe ka postuar dhjetra foto dhe vid
Ndahen Tuna dhe Patrisi? (FOTO LAJM) Fjalët që Tuna dhe Patrisi të jenë ndarë janë përhapur shpesh në media. Të gjitha spekulimeve Tuna u dha fund këtyre
Atentati ndaj Fatos Tushes, nis "furtuna" në komisariatin e Lushnjës Sulmi ndaj kryebashkiakut të Lushnjës Fatos Tushe, ditën e 31 dhjetorit, ka sjellë shkarkimin e shefave të policisë.
Rama nuk i lë batutat: Si katunar që jam, nesër do sjell hudhrat Kryeministri Edi Rama ka thënë fjalët më të mira për spitalin e ri të Kirurgjisë, Frederik Shiroka”. Në ceremoninë e
E shtuna do të jetë mjaft pozitive, kjo është shenja me fat Dashi Ju pret një ditë pozitive dhe interesante ndaj përfitoni për të sistemuar disa gjëra të lëna pezull. Ka ardhur
Hëngri bananen e ngjitur në mur me vlerë 120 mijë dollar, artisti ka një shpjegim Vendosja e një bananeje në mur dhe shitja e saj për një vlerë prej 120,000 dollarë, tingëlloi e çuditshme dhe absurde, p
Nis "furtuna" në Prokurorinë e Përgjithshme, dorëhiqet drejtoresha e rëndësishme Pas kalimit të detyrës së Prokurorit të Përgjithshëm Olsjan Celës ka dhënë dorëheqjen edhe shefja e kabinetit të Prokuro
"Nuk jeni vetëm", Tuna mbledh artistët në konferencë për të prekurit nga tërmeti (VIDEO) Këngëtarja Tuna Sejdi bashkë me një numër të madh kolegësh kanë mbajtur një konferencë për shtyp. Këngëtaret Big Mama
Ftohtë thatë? Tuna u zhvesh për fansat dhe pamjet s’duhen humbur! (FOTO LAJM) Tuna na dëshmoi se mund ta kthejë Instagramin në një furtunë të vërtetë pasi u shfaq sot nudo në një foto në Instagram.
BATUTAT/ Rama merr Zahon në panair: Katunar, i njeh mirë kafshët! (VIDEO) Tirana është gjallëruar falë panairit "Shqipëria punon tokën". Këtë mbrëmje Rama ka marrë djalin e tij Zaho përdore
"Mami u martua me një katunar", përralla e çuditshme që Xhensila i tregon çdo natë Ajkës (FOTO LAJM) Këngëtarja Xhensila Myrtesaj dhe aktori i humorit Bes Kallaku janë një prej çifteve më të dashura të shoëbizit shqiptar.
Rama me dorë të hekurt: Brenda nëntorit nis furtuna! Kryeministri Edi Rama ka bërë edhe njëherë paralajmërimin e fortë se shumë shpejt, madje brenda muajit nëntor do të nisë
Shumë interesant çifti, shikoni si u veshën Tuna dhe Patris për Halloween (FOTO LAJM) Dita e Halloëeen-it e cila festohet më 31 tetor duket se ka ardhur më herët për Tuna Sejdin dhe Patris Berishën. Ata
Tuna ndan sekretin, si po e rrit këngëtarja djalin (FOTO LAJM) Dy vite më parë këngëtarja shumë e dashur për publikun, Tuna u bë nënë për herë të parë me ardhjen në jetë të Tianit. Si