999 rezultate për

tuan

Të frikshme për t'u parë, rastet kur VIP-at dështuan me operacionet plastike (FOTO LAJM) Koha ka provuar që jo gjithmonë tentativat për të bërë një gjë më të mirë arrjnë sukses. Në përpjekje për të mbajtur
I shkaktuan humbjen e parë Juves, festë e çmendur e Ribery (VIDEO) Fiorentina mori një fitore të thellë 3-0 ndaj Juventusit në Serie A. Në fund të ndeshjes pati një festë të madhe në d
Nuk kaloi në finale, Enxhi Nasufi shpërthen ndaj Festivalit të Këngës (FOTO LAJM) Enxhi Nasufi ndonëse kishte një nga këngët më të pëlqyera, nuk arriti të kalojë në finalen e "Festivalit të Këngës". Për
Deklarata shokuese e mjekut: Maradonën e kanë vrarë, më parë tentuan t'a vrisnin me makinë Alfedo Kahe, i cili ka kuruar Diego Armando Maradonën për gati 30 vite, ka lëshuar deklaratën shokuese për legjendën arg
U qëllua me 5 plumba teksa hante darkë me anglezen, pistat e hetimit për vrasjen e shqiptarit Policia Gjyqësore e Gardës Civile në Spanjë ka nisur hetimet për vrasjen e shqiptarit me armë zjarri mbrëmjen e së premt
U arrestuan pse protestuan për vrasjen e Klodian Rashës, lirohen aktivistët Janë liruar aktivistët të cilët u arrestuan ditwn e sotme pse protestuan për vrasjen e Klodian Rashës. Ata janë arkit
I copëtuan dhe i futën në valixhe, flasin të afërmit e çiftit shqiptar të vrarë mizorisht në Itali Kanë folur për herë të parë familjarët e çiftit Pasho nga Vlora, kufomat e të cilëve dyshohet se janë gjetur brenda 4 va
Shpëtuan mrekullisht fëmijet e gruaja, si u vra sa doli nga makina Anton Keli (FOTO LAJM) Janë zbardhur detaje të reja nga vrasja e Anton Kelit pasditen e sotme në Rrëshen, i cili ishte i afërm i Tonin Gjinit d
Lihen në burg 3 qytetarë që protestuan për vrasjen e Klodian Rashës Gjykata e Tiranës ka lënë në burg tre protestues të arrestuar gjatë protestës së dytë dhe të tretë të bërë në emër të Kl
Tentuan t'a arrestonin, moshatarët ndërhyjnë bashkarisht dhe e lirojnë të riun (FOTO LAJM) Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur gjatë prtestës së sotme, ku një adoleshente është shpëtuar nga bashkëmoshatarët e tij
Të rinjtë pushtuan Tiranën për Klodian Rashën, Rama i quan huliganë e hiena! Kryeministri Edi Rama i quajti të rinjtë që protestuan mbrëmjen e djeshme në Tiranë për vrasjen e Klodian Rashës," hulig
Stresi degjeneron keq Einxhel Shkirën pasi doli kundër protestës: Të vjen era k.... (FOTO LAJM) Prezantuesja e njohur Einxhel Shkira është një ndër zërat kundër ndaj protestës për Klodian Rashën, djalin e ri i cili u
Protestuan për vrasjen e Klodian Rashës, procedohen dy të rinj në Durrës Policia e Durrësit ka proceduar penalisht dy të rinj, pasi organizuan protestën për vrasjen e Klodian Rashës, i riu që u
Tentuan ta shoqëronin, protestuesi i "punon zbor" policisë duke i ikur nga duart (VIDEO) Vijon ende protesta në ambientet e jashtme të kryeministrisë, ku ka përplasje të ashpra mes efektivëve policorë dhe prot
Të rinjtë "pushtuan" Tiranën, Hajdari thirrje Lleshajt: Jep dorëheqjen! Deputetja Rudina Hajdari, deklaroi se mbështet protestën e realizuar këtë të mërkurë për vrasjen e25-vjeçarit, Klodian R
Policia e Kosovës nuk toleron, mbi 700 qytetarë të dënuar pasi nuk respektuan masat anti-Coivd Policia e Kosovës nuk po e fal asnjë qytetarë që nuk po respekton masat kundër koronavirusit. Në 24 orët e fundit, 74
Miliona njerëz u zhytën në varfëri, por këta katër persona fituan miliarda falë pandemisë Pandemia e coronavirusit pa dyshim se u ka sjellë telashe të mëdha qytetarëve në mbarë botën, por ka edhe prej atyre që
Këta çifte njoftuan shtatzëninë në mënyrën më skandaloze (FOTO LAJM) Prindërit e ardhshëm në ditët e sotme po gjejnë mënyra nga më të ndryshme për ti treguar botës ardhjen në jetë të bebit.
Fituan bashkë betejën me Covid-19, Agron Llakaj i bën dedikimin romantik bashkëshortes Agron Llakaj fitoi disa javë më parë betejën me Covid-19, së bashku me bashkëshorten e tij, Kostandinën. Aktori rrëfeu s
Setien nuk e le të qetë Barçën duke e paditur: Nuk më njoftuan as për të komunikuar shkarkimin Quique Setien çon në gjyq Barcelonën. Ish-trajneri ka paditur klubin blaugrana në lidhje me kontratën. Madje Setien i ka