999 rezultate për

tualetin

Gjendet i vdekur në tualetin e banesës 22-vjeçari nga Kavaja Një ngjarje e rëndë është shënuar mesditën e sotme në qytetin e Kavajës, ku një 22-vjeçar është gjetur në banesën e tij
Pacienti me koronavirus ndërron jetë në tualetin e spitalit, tronditet Italia (VIDEO) Italia është tronditur nga disa pamje që po qarkullojnë në media, ku shfaqet një burrë i moshuar i infektuar me koronavi
Jemi torturuar më kot! Me këtë recetë pastroni "xixë" tualetin në 30 sekonda Do donim shumë që pastrimi i tualetit të mos kërkonte shumë kohë dhe fuqi. Prandaj, kombinimi i amoniakut dhe peroks
Tualeti juaj duket keq? Mësoni çfarë duhet të ndryshoni (FOTO LAJM) Sipas një studimi, një njeri shpenzon mesatarisht një orë e 42 minuta në tualet. Është normale që të duam të kemi tu
E RËNDË/ 17 vjeçari gjen të pajetë gjyshen në tualetin e shtëpisë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur gjatë ditës së djeshme në Shkup, ku një i mitur ka gjetur të pajetë gjyshen e tij. Sip
Tualeti juaj duket keq? Mësoni çfarë duhet të ndryshoni (FOTO LAJM) Sipas një studimi, një njeri shpenzon mesatarisht një orë e 42 minuta në tualet. Është normale që të duam të kemi tu
Si ta pastroni tualetin për t'u mbrojtur nga koronavirusi Tualeti është ndoshta një pikë thelbësore në shtëpi ku kalojnë të gjithë njerëzit dhe për këtë arsye edhe mikrobet. Kësh
Sfida në internet: I riu që lëpiu tualetin del me koronavirus Një influencues nga Kalifornia që mori pjesë në sfidën e lëpirjes së tualeteve thotë se është testuar dhe se ka koronavi
6 mënyra si ta kthesh tualetin e shtëpisë në një Spa Në një kohë kur vija e hollë ndarëse mes zyrës suaj të punës dhe shtëpisë është kaq e paqartë dhe lajmet e bujshme mbi k
Nëse mendoni se shmangni mikrobet duke mbuluar tualetin me letër, e keni gabim! Shumë njerëz mendojnë se tualetet publike nuk janë të pastra dhe e mbulojnë me letër higjenike kur përdorin tualete publ
I riu gjen të pajetë të dashurën në tualetin e hotelit (FOTO LAJM) Një pianiste e re nga Rusia është gjetur pa shenja jete në tualet, në Budapest. Elina Valiyeva, 27 vjeç, u gjet nga i
Bini të flini pa hequr tualetin? Rreziku që i kanoset lëkurës suaj Heqja e tualetit nga fytyra në fund të ditës, duhet të jetë një rutinë klasike e çdo mbrëmje, para se të bini për të fje
Ariu gjendet befasisht në tualetin e grave duke fjetur (VIDEO) Vizitorët në Montana të Shteteve të Bashkuara paralajmërohen shpesh për kujdesin që duhet të tregojnë ndaj arinjve në zo
Sipas një studimi, meshkujt lajnë më pak duart se femrat pasi përdorin tualetin Gratë janë më të prira të lajnë duart pasi përdorin tualetin sesa meshkujt, sipas një studimi të ri. Një studim i ças
I braktisur në tualetin e grave në aeroport, burri gjen familjen pas 33 vjetësh Një burrë që u braktis kur ishte foshnje në aeroportin e Gatwick më shumë se 30 vite më parë, më në fund ka gjetur prind
Njihuni me tualetin më të rrezikshëm në botë (FOTO LAJM) Nuk ndodh përditë që një gjarpër të shfaqë papritur kokën nga tualeti. Kjo është e pazakontë, por jo diçka që nuk mund t
Gruaja lind në tualetin e shtëpisë, pamjet mrekullojnë botën (VIDEO) Një çift vendosi që fëmijën e tyre ta lindnin në një mënyrë sa më natyrale. Dhe kështu, ata nuk shkuan në spital, po
Kjo arkitekte e ktheu tualetin publik në një shtëpi ëndrrash të kërkuar nga të gjithë (FOTO LAJM) Casa Milà (ose La Pedrera) nga Antoni Gaudi është një nga ndërtesat më të famshme vizituara në botë e njohur për dizajni
Hidhni uthull në tualetin e shtëpisë dhe shihni çfarë ndodh kur të hapni ujin Të gjithë përpiqemi të mbajmë shtëpinë tonë të pastër dhe higjienike, veçanërisht në vendet ku trupi ynë është më i ndje
Kopertina e albumit të ri të Kanye West do të ketë tualetin e Whitney Houston Kanye West pagoi 85.000 dollarë për të licencuar fotot e tualetit me ilaçe të Whitney Houston, për t’i përdorur si imazh