999 rezultate për

trupat

Serbët: Trump tërheq ushtrinë amerikane nga Nigeria, e zhvendos në Kosovë Presidenti i SHBA-së Donald Trump, të premten i ka dërguar një letër Kongresit Amerikan, duke dhënë hollësi se në cilat
Shtohen trupat e KFOR-it në zonat ku jetojnë serbë Formimi i forcave të armatosura të Kosovës është vendim i institucioneve të Kosovës në përputhje me procedurat e institu
Kaçaniku merr një vendim pas vdekjes së policëve Komuna e Kaçanikut ka vendosur që ditën e nesërme ta shpallë ditë zie pas vdekjes tragjike të dy policëve të Kosovës, Ma
Shokohet bota, këngëtari pranon se shkriu në acid trupat e 3 studentëve Një reper meksikan, një yll i vërtete interneti në vend me miliona klikime në YouTube, pranoi se ka kryer tre vrasje ma
Trupat e dëshmorëve të UÇK, rivarrosen në Penuhë të Podujevës (VIDEO) Në varrezat e dëshmorëve në Penuhë të Podujevës, është duke u zhvilluar ceremonia e riarrosjes së trupave të dëshmorëve
Protestë me trupa të viktimave para selisë së OKB-së Ata kërkuan që t’i jepet fund dhunës, duke thënë se trupat janë të civilëve të vrarë të martën, në përleshjet midis forc
Surprizon Trump, tregon kur largohen trupat amerikane nga Siria Presidenti i SHBA-së, Donald Trump, deklaroi se trupat amerikane së shpejti do të tërhiqen nga Siria. “Largohemi së s
VV: Thaçi po negocion mbi trupat e masakrës të Krushës së Vogël Në 19 vjetorin e masakrës së Krushës së Vogël, Lëvizja Vetëvendosje përmes një aksioni simbolik ka vënë para qeverisë së
Qyteti i frikshëm ku trupat e vdekur nuk kalben kurrë! (FOTO LAJM) Një qytet i largët në një ishull norvegjez përjeton të ftohtin ekstrem aq sa dhe trupat e vdekur nuk kalben kurrë. Lo
Si kafshë të egra, vrasin 4-vjeçaren pasi e detyruan të shikonte vrasjen e prindërve Një vajzë katër vjeçare është mbytur nga disa plaçkitës pasi është mbyllur në makinë bashkë me trupat e prindërve të saj
Brenda fshatit ku të gjallët jetojnë me të vdekurit! (FOTO LAJM) Pamje tronditëse tregojnë "fshatin e të vdekurve" ku familjet zhvarrosin trupat e të afërmve të tyre të vdekur për ti pa
Vranë e dogjën trupat e burrit dhe vjehrrës, flasin të tronditur fqinjët (VIDEO) Janë zbardhur detaje të reja në lidhje me vrasjen e nësës dhe djalit të saj nga nusja dhe i dashuri i saj 26-vjeçar.
Dëshmitari rrëfen tmerrin e aksidentit: Djali po qante mbi trupin e nënës Pak ditë më parë në Kavajë humbën jetën dy shtetas të cilat u përplasën nga një makinë e cila doli nga rruga e përplasi
Pamje të rënda nga Florida, trupat të mbuluar në gjak (VIDEO) Masakra që ndodhi ditën e djeshme në një shkollë në Florida la të paktën 17 persona të vdekur ndërsa si autor u arrestu
Qyteti i frikshëm ku trupat e vdekur nuk kalben kurrë! (FOTO LAJM) Një qytet i largët në një ishull norvegjez përjeton të ftohtin ekstrem aq sa dhe trupat e vdekur nuk kalben kurrë. Lo
Kanë zgjedhur trupat e vdekur si karrierë, bota e varrmihësve të rinj (FOTO & VIDEO) Ellie dhe Ben nga Britania janë të dy 17 vjeç dhe po trajnohen për të qenë varrmihës. "Gjithmonë më ka pëlqyer të jem
Nuk u dhanë para, kanibalët e tmerrshëm hanë dhe përdhunojnë çiftin (FOTO LAJM) Një çift brazilian u vra në shtëpinë e tyre, ndërsa u torturua brutalisht para vdekjes nga vrasësit të cilët hëngrën dis
Ushqeu derrat me trupat e tyre, fermeri kanibal që vrau 50 gra (FOTO LAJM) Një dokumentar i ri rreth të një prej vrasësve serialë më të egër në botë shqyrton vrasjet dhe rishfaq pamjet e viktimav
Horror në Lushnjë: Të vdekurit dalin nga varri, toka nuk i kalb trupat (VIDEO) Varrezat e 7 fshatrave të Lushnjës që ndodhen në Mazhaj janë përmbytur nga reshjet e ditëve të fundit. Banorët janë ala
I vrau kunata dhe i dogji në shtëpi? Zbardhet konflikti i vjetër mes tyre Ka marrë një rrjedhë tjetër ngjarja e rëndë në Vlorë ku nënë e bir u dogjën se gjalli në banesën e tyre. Pak orë nga