999 rezultate për

true

E shanë se u tall me pastruesen, Roza Lati reagon ashpër ndaj fansave (VIDEO) Eshtë bërë virale ditën e sotme një video ku shihen dy moderatoret Roza Lati dhe Dasara Karaiskaj. Ato kanë shpërthye
Tronditet bota e modës, vetëvritet Kate Spade Kate Spade, një nga stilistet më të njohura në botë është gjetur nga një grua e vdekur në apartamentin e saj në Neë York
Auditori gjen veprime të paligjshme në zyrën e presidencës Zyra e Presidentit të Kosovës po mbanë jashtëligjshëm ushtrues detyre nëpozitën e Drejtorit të Departamentit të Informim
Më në fund ligji reagon ndaj mashtruesve të pangopur, si ETC gënjen qytetarët Inspektorati i tregut ka shqiptuar gjobë ndaj ETC-së në Prizren pas raportimit të një qytetari se ky market është duke m
Mos e besoni po deshët por kjo këngëtare shqiptare ka punuar pastruese dikur Kur e shohim në ekranet e sotme, nuk të shkon mendja kurr që këngëtarja e njohur Albërije Hadërgjonaj është një ndër
Ministria të mos presë Komisionin por të hetojë kompaninë mashtruese turke Autoritetet e Kosovës nuk kanë ndërmarrë ende asnjë veprim në raport me kompaninë ajrore turke “Birlesik Insaat”, e cila
Gabimi që nuk duhet të bëni kurrë kur tërhiqni para nga bankomati Imagjinata e hajdutëve për të krijuar mashtrime të reja nuk ka kufizime dhe nëse i shton të gjitha mundësitë që teknolog
7 vite burg për mashtruesen e pronave të Kasharit Gjykata e Tiranes dënoi me 7 vite burg, ish-përgjegjesën e Kadastres në Këshillin e Qarkut, Henrieta Hyka, e cila u gjet
Mos e bëni kurrë këtë ganbim në bankomat, ndryshe do t'a pësoni keq Imagjinata e hajdutëve për të krijuar mashtrime të reja nuk ka kufizime dhe nëse i shton të gjitha mundësitë që teknolog
Kush janë veteranët mashtrues që detyruan një grua për seks me pagesë? Flet Hysni Gucati Kryetari i Organizatës së Veteranëve të Luftës së UÇK-së, Hysni Gucati, thotë se nuk e di se kush janë gjashtë personat
Kompania ofron pastruese që punojnë zhveshur, bllokohet faqja nga lumi i kërkesave Një kompani pastrimi ka zbuluar se pse po refuzohen aplikantët në moshë të re, arsyeja është se klientët preferojnë grat
Arrestohen femrat mashtruese në Prishtinë Gjatë ditës së djeshme në rrugën “Hamdi Mramori”, në Prishtinë policia ka arrestuar dy femra pasi kanë marrë 200 euro ng
Gattuso i tradhëtuar nga rezultati pas ndeshjes Milani u mposht nga Juventusi me rezultatin 3-1 dhe për këtë humbje ka folur edhe trajneri i Milanit, Gennaro Gattuso.
Shiti apartamentet disa herë, si u arrestua ndërtruesi mashtrues në Tiranë Policia arrestoi sot ndërtuesin Namik Pelivani, i cili akuzohet për veprat penale “Mashtrimi me pasoja të rënda” dhe “Fs
Profesioni më i tmerrshëm në botë, këtë vit ka shkaktuar 300 viktima Pak para orës 7 të mëngjesit në Mumbai, tre burra që pastronin një kanalizimin u asfiksuan nga tymi vdekjeprurës dhe u
U vjedh pagat, pastrueset i nxjerrin bojën kryebashkiakut të Pogradecit Në Pogradec punonjëset e pastrimit të qytetit kanë denoncuar publikisht shkeljet dhe padrejtësitë që u janë bërë nga kom
Kush është ish-deputeti i Ramës që mbante me lekë dentisten (FOTO LAJM) Stomatologia Olesia Duka është lënë në burg nga Gjykata e Durrësit pasi akuzohet se ka mashtruar disa persona duke u mar
I mori biznesmenit 900 mijë euro, lihet në burg dentistja mashtruese Gjykata e Durrësit ka lënë në burg dentisten Olesia Duka, arrestuar me akuzën e mashtrimit të disa biznesmenëve, me dëm
Largimi i njollave të zakonshme me produkte shtëpiake Është e vështirë të mirëmbahet bardhësia e rrobave, dhe ende më i vështirë është procesi i heqjes së njollave apo i zver
Kush është dentistja mashtruese që i zhvati "mikut" 900 mijë euro (FOTO LAJM) Janë zbardhur detaje të reja në lidhje me supermashtrimin e një të reje ndaj një shtetasi duke i marrë plot 900 mijë eur