999 rezultate për

trotuar

Përfundon rikonstruksioni i infrastrukturës në bllokun e banimit tek Brryli Blloku i banimit në afërsi të zones së Brrylit në Njësinë Administrative Nr.3, ka marrë një pamje krejt të re. Bashkia e
Qytetari humb ndjenjat në trotuar, ambulanca vonon 45 minuta Mëngjesin e sotëm një person në Tiranë duket se ka pasur nevojë për ndihmën e një ambulance, por kësaj të fundit i janë
Policët bashkiakë i sekuestrojnë fshatarit luleshtryshet por jo qepët (VIDEO) Një ngjarje irrituese ka ndodhur sot në afërsi të tregut të Medresesë në Tiranë gjatë aksionit të Policisë Bashkiake për
Aksidentohet urbani i Unazës UPDATE - Aksidenti që ndodhi sot në mesditë me urbanin e Unaz♪7s ka frikësuar jo pak udhëtarët. Pasagjerët që i
Shkup, gjendet një mashkull i vdekur në trotuar (VIDEO) Një person i seksit mashkull, identiteti i të cilit nuk dihet ende, është gjetur i pajete mëngjesin e sotëm në një prej
Gjendet një i vdekur në trotuar, dyshohet se ishte endacak Një endacak dyshohet se ka humbur jetën natën e kaluar në një trotuar në Tiranë. Burri me moshë rreth 40 vjeç është gjet
Opozita me ide të veçantë për "të rekrutuar" protestues (FOTO LAJM) Aktivistet e partive opozitare kanë nisur t’i përdorin edhe trotuaret për të ftuar në protestë qytetarët. Ata kanë v
Rrënqethëse, ja si largohet ky i moshuar nga policia Këto pamje janë tepër të trishta, por se ndodhin në Tiranë. Policia ka nisur aksionin kundër informalitetit, duke heq
Kush nga ju do e bënte një gjë të tillë? (VIDEO) Të hedhësh plehrat në kosh është diçka relativisht e lehtë, por kur trotuari është i mbuluar nga akulli, atëherë kjo bëh
Veliaj: Jo më gjela në trotuare Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj, ka deklaruar sot se nuk do të lejohet që të tregtohet gjëja e gjallë në tregjet b
Në aksion për riparimin e rrugëve dhe trotuareve (FOTO LAJM) Bashkia e Tiranës ka ndërmarrë aksionin e riparimit të rrugëve dhe trotuareve. Me anë të një postimi në rrjetin social F
Ja çfarë nxjerr nga pllakat e trotuarit (VIDEO) Në fillim është dukur një zhurmë normale zhurma që vinte nga nëntoka, por pas speshimit të tyre lindën dhe dyshimet në l
Jetojmë në Tiranë, ambulanca shmang radhën dhe kalon mbi trotuar Një ditë sensibilizuese lidhur me përdorimin e makinave ka shkaktuar jo pak irritim nga ana e qytetarëve, të cilët kanë
Policia arreston tenistin, e ngatërron me një të dyshuar (VIDEO) Tenisti i njohur James Blake, është arrestuar nga policia e Nju Jorkut, pasi e ngatërruan me një të dyshuar. Në video sh
Ambasada zvicerane zapton trotuaret e Tiranës (FOTO LAJM) Gjatë aksionit të Bashkisë për lirimin e trotuarëve, mos subjekteve që i kishin zënë trotuaret ishte dhe ambasada e Zvic
Përplas çiftin e moshuar, pranga shoferit të dehur Një çift kanë mbetur të plagosur sot, teksa drejtuesi i një mjeti i cili ishte në gjëndje të dehur, është përplasur me s
Policia ndalon mbi trotuar për të shkuar në qebaptore (FOTO LAJM) Janë aty për të vendosur rregull dhe rend te qytetarët, por janë vetë të parët që shkelinm rregullat. Sipas disa foto
Asfaltohen rrugë dhe ndërtohen trotuare në fshatrat Besi e Barilevë (FOTO LAJM) Në fshatin Besi ka përfunduar ndërtimi i rrugës ndërsa janë ndërtuar edhe trotuaret me gjatësi prej 2.180 metra në aksin
Aksion i policisë në Prishtinë, ja ç'ndodh me makinat e parkuara në trotuar (FOTO LAJM) Policia e Kosovës, në bashkëpunim me inspektoratin e Komunë së Prishtinës, ka nisur një aksion të madh nëpër rrugët e kr
Pezullohen pasi lanë pacientin në trotuar, dyshohet se ka pasur debat (VIDEO) Update- Teksa pak minuta më parë u raportua se dy funksionarë të spitalit rajonal të Korçës janë shkarkuar nga de