999 rezultate për

trotuar

Kryebashkiaku i Tiranës inspektoi rehabilitimin e trotuareve në Rrugën e Kavajës Rruga e Kavajës, një nga akset kryesore të kryeqytetit, ka pësuar një transformim të jashtëzakonshëm. Pas rehabiliti
Nis zgjerimi i trotuarëve te Shallvaret Zaptimi i hapësirave publike dhe i trotuarëve pas viteve ’90 ka qenë një nga shqetësimet e qytetarëve të Tiranës. Po
Prej 10 ditësh kjo familje nga Tirana flenë në trotuar (VIDEO) Ruzhdi Kojka me bashkëshorten e tij jetojnë prej 10 ditësh në trotuar dhe me shumë gjasa, edhe natën e ndërrimit të vite
Tronditet Fieri, makina përplas dy gra në trotuar Një aksident i rëndë ka ndodhur në qytetin e Fierit. Një makinë, në afërsi të parkut të qytetit, ka hipur mbi trotuar
Vajza e mitur lind në trotuar, gjyshja skandalizon me vendimin e saj Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në provincën kinezë të Jiangsu, ku një vajzë ka lindur në trotuar duke shkuar për në spit
Dy të vdekur, i mbijetuari i aksidentit të Rroskovecit rrëfen tmerrin Martin Dogani ishte i vetmi i mbijetuar nga grupi me tre të rinj që u përplas në trotuar nga një makinë me shpejtësi në
Sherr masiv më thikë në Vlorë, dy të plagosur rëndë Një sherr masiv me dy të plagosur raportohet në këto momente nga Bulevardi Vlorë- Skelë. Burime pranë vendngjarjes bë
Po kioskat e patatinave dhe salçiçeve nuk e zenë trotuarin ku duhet të kalojnë nënat me karroca z.Veliaj? Tirana është mbushur tashmë me kioska në të gjitha rrugët kryesore të saj. Fillimisht ishte Vjollca Hoxha ajo që vend
Dëgjoi zhurma poshtë trotuarit, ajo që gjen i mahniti të gjithë (VIDEO) Vetëm dikush që nuk ka fare ndjenja mundet të bëjë diçka të tillë. Ndërgjegjja njerëzore duket se po shkon drejt fundit.
Pamje të frikshme, shihni si ka rrëshqitur trotuari në rrugën e Dajtit (FOTO LAJM) Reshjet e dendura të shiut kanë sjellë pasoja të rëndë. Mësohet se një ndër rrugët më të populluara në Dajt ka reshk
Gostivari në kaos pas reshjeve të borës Disa ditë pas reshjeve të borës, trotuaret dhe rrugët dytësore në Gostivar rezultojnë të pa pastruara. Banorët akuzojnë
Komuna e Çairit largon shitësit nga trotuaret e rrugëve (FOTO LAJM) Inspektorati komunal i Komunës së Çairit në bashkëpunim me Inspektoratin e Qytetit të Shkupit dhe Ministrinë e Punëve të
Komuna zvarrit tenderin, qytetarët ngelin në mes të borës Komuna e Ferizajt sivjet ka dështuar ta kontraktojë ndonjë kompani të rregullt për pastrimin e rrugëve dhe trotuareve ng
U gjeti i vdekur poshtë pallatit, 61-vjeçari ish-futbollist i Butrintit Leonard Qesari 61-vjecari që u gjet i vdekur sot në qytetin e Sarandës ka qenë ish-futbollist i Butrintit në vitet 1970
Humb jetën 19 vjeçari shqiptar në Greqi, u gjet në trotuar me plagë në kokë Një 19 vjeçar shqiptar ka humbur jetën tragjikisht në shtetin fqinj, Greqi. Ngjarja ka ndodhur në qytetin Gargalianoi në
Trotuaret i hapin vetëm këmbësorët në Prishtinë (FOTO LAJM) Shumica e trotuareve në kryeqytet janë te pa pastruara pas borës që fillojë të bie mbrëmë në gjithë qytetet e Kosovë.
Horror në Londër, taksia përplas turmën e njerëzve në trotuar (VIDEO) Një taksi e zezë ka hyrë në një trotuar në Londër duke përplasur njerëzit që ishin duke ecur aty. Taksisti u përplas
Vajza e pasanikut ukrainas shkakton masakër në trotuar (VIDEO) Në qendër të Kharkiv të Ukrainës ka ndodhur një aksident i tmerrshëm, pamje të të cilit janë kapur nga kamerat e siguris
Bugatti që kushton mbi dy milionë euro gërvishtet në trotuarin e hotelit luksoz (VIDEO) Pronarët e një Bugatti Chiron që kushton 2.7 milionë euro, si dhe të modelit Veyron që kushton 400 mijë euro më lirë, ka
TRAGJIKE/ Udhëtonte me biçikletë, 17-vjeçarja përplaset për vdekje në trotuar Një 17-vjeçare ka humbur jetën mbrëmjen e djeshme në Shkodër. Policia bën me dije se ngjarja ka ndodhur në orën 23:1