999 rezultate për

tronditese

Vdiq pas të vjellave dhe dhimbjeve të stomakut, më pas mjekët mësojnë të vërtetën tronditëse Një vajzë vetëm 18 vjeç dhe shumë e shëndetshme është gjetur e e vdekur nga miqtë e saj në kampusin e Universitetit.
"E meritonte kur*a që thotë se sek*i me ty ishte më i mirë", dëshmi tronditëse nga vrasja e studentes greke Shqiptari 19-vjeçar Aleksandër Luka, i cili dyshohet se vrau studenten greke Eleni Topaludhi më 28 nëntor në Rodos, ka d
Trajneri i Fiorentinas flet për faktet tronditëse të vdekjes së Astorit Hetimet për vdekjen e Davide Astorit kanë shkuar në një fazë tjetër. Është zbuluar se megjithëse mbrojtësi kishte pasur
E rrahën si barbarë dhe e përdh*nuan, dëshmi tronditëse për dhunën ndaj shqiptarit në Greqi (VIDEO) Akuza të rënda ka ngritur 19 vjeçari shqipatar i ndodhur në paraburgim i akuzuar për vrasjen e studentes greke, Eleni To
Seksi me të është më i mirë! Fakte tronditëse nga vrasja e studentes në Greqi Një person i tretë dyshohet se ka marrë pjesë në vrasjen e studentes Eleni Topaludhi. Dëshmitarë kanë bërë të ditur g
Zbulohen faktet tronditëse, kjo është e vërteta e vdekjes së Astorit Vazhdojnë hetimet në Itali për vdekjen tragjike të ish-kapitenit të Fiorentinës, Davide Astori. Gazeta italiane “La Nazi
Tronditëse, fashisti i Agimit të Artë ekzekuton shqiptarin me çifte në mes të rrugës Vrasja e 63-vjeçarit shqiptar Petrit Zifla në Korfuz disa ditë më parë u raportua nga autoritetet greke si një krim pas
"Është rrahur deri sa ka dhënë shpirt", dëshmia tronditëse e prindërve të Marvi Mihalit Sot në Gjykatën e Tiranës është zhvilluar seanca gjyqësore për vrasjen e të riut Marvi Mihali. Kujtojmë se Mihali u
Fëmijën e lindën me farëzim artificial, babai merr vesh të vërtetën tronditëse Kjo është historia e trishtueshme e një babai i cili pas disa vitesh zbuloi se djali i tij 6-vjeçar nuk ishte në fakt i
Nga përdhunimet te trafiku i drogës, akuzat tronditëse ndaj VIP-ave shqiptarë Artistët shqiptarë krahas famës dhe arritjeve në art, kanë pasur problemet e tyre me ligjin dhe drejtësinë. Më posht
Vajza hodhi foto normale në Instagram, por i dashuri zbulon diçka tronditëse (FOTO LAJM) Meagan Barnard vuan nga lymphedema, një sëmundje e pashërueshme që i shkakton këmbës së djathtë një rritje të dyfishtë n
E vrau se nuk i dha dorën! Dëshmia tronditëse nga mbretërimi i El Chapo-s Fakte të reja kanë dalë në dritë nga gjyqi i famshëm i bosit të drogës El Chapo. Një dëshmitar rrëfeu para gjykatës
Zbardhet dëshmia tronditëse e fqinjëve: "Shtyu të parën gruan, pastaj vet" Një ngjarje e rëndë ka tronditur Beratin mëngjesin e sotëm, ku një çift i moshuar është hedhur nga kati i 6-të i pallati
Basha paralajmëron nga Unaza e Re: Nesër do të publikohen fakte tronditëse Projekti i Unazës së Re, është pritur me shumë protesta nga banorët e kësaj zone, të cilët kërkojnë dëmshpërblim për ban
Zbardhen detaje tronditëse për Sergio Ramos Kapiteni i Real Madridit Sergio Ramos ka dështuar një test për doping pas finales së Ligës së Kampionëve kundër Juventus
TRONDITËSE/ Eskorta e ambasadores turke ishte e dehur kur vrau katër persona? Aksidenti që la katër persona të vdekur në fshatin Mramor të Prishtinës në të cilën u përfshi edhe një veturë ku gjendej
E vrau se nuk i dha dorën! Fakte tronditëse nga gjyqi i El Chapo-s Fakte të reja kanë dalë në dritë nga gjyqi i famshëm i bosit të drogës El Chapi. Një dëshmitar rrëfeu para gjykatës
Paralajmëroi sekrete tronditëse, si u fut gazetari i infiltruar mes mafias shqiptare Gazetari spanjoll David Beriain njihet për dokumentaret më "bombë" për sa i përket mafias dhe funksionimin e saj. Së
Faktet tronditëse që policia e Kosovës fsheh mbi aksidentin tragjik të ambasadores turke Agron Shala 22 vjeç, Arife Shala 88 vjeçe dhe Elfete Rashiti 65 vjeç janë viktimat e aksidentit të mbrëmshëm në fshatin
Pa kush e vrau Arjanin, detaje tronditëse nga ekzekutimi i Fatos Ferracakut Pista kryesore e hetimeve për vrasjen e Fatos Ferracakut, është ajo e një ekzekutimi pasi 41 vjeçari dyshohet se ka parë