999 rezultate për

tronditese

Beteja njeri-mjedis, imazhet tronditëse që nuk do ti ndahen njerëzimit (FOTO LAJM) Një foto e frikshme,teksa uji i rrëmbyeshëm gjatë përmbytjeve në Indi kishte marrë me vete edhe një peshkatar, ka fituar
Dalin detajet tronditëse, dritë mbi zhdukjen e Bleona Matës Rrëmbimi i një fëmije 7-vjeçar nga fshati Goran i Mesem i Maqedonisë së Veriut që u trajtua ditën e sotme në emisionin "
Tërmetet tronditën vendin, reagon Basha Kreu i PD-së, Luzlim Basha, ka reaguar pas tërmeteve të fuqishëm që goditën vendin pasditen e sotme. Me një mesazh so
Duke e ndjekur me armë në dorë: Pamje tronditëse nga plagosja në Pejës (VIDEO) Është publikuar momenti i të shtënave me armë zjarri gjatë ditës së djeshme në Pejë. Aty shihet se persona duke vrapuar
Dëshmia "tronditëse" e të riut që vrau shokun me thikë: Do vrisja dhe të tjerë Oficerë të Policisë Gjyqësore Dibër kanë rimarrë në pyetje Fatjon Ketën, të dyshuarin kryesor për vrasjen e 21-vjeçarit
TRONDITËSE/ OBSH thotë se çdo 40 sekonda ndodh një vetëvrasje në botë Rreth 800 000 persona i japin fund jetës çdo vit në botë, një në 40 sekonda, shifra që mbeten alarmante edhe pse përqind
Tronditëse, elefantët shkelin njerëzit në paradë (VIDEO) Një paradë në Sri Lanka ka rrezikuar të përfundojë në tragjedi pasi dy elefantë kanë marrë përpara dhe kanë shkelur njer
E përdhunuan dhe e hodhën nga shkëmbi, prova tronditëse nga vrasja e studentes greke nga Aleksandri dhe Manoli Provat e reja për vrasjen e Eleni Topaludhit në Rodos, Greqi, rreth nëntë muaj më parë janë tronditëse. Dy të akuzuarit
Hedh fëmijët nga kati i pestë, arsyeja është tronditëse Mbrojtja e fëmijëve nga rreziku është një nga përgjegjësitë më të rëndësishme të prindërve. Nëse lind një situatë e rrez
TRONDITËSE/ Futbollisti i skuadrës angleze diagnostikohet me kancer Ditën e sotme skuadra angleze, Hull City ka dhënë një lajm të trishtueshëm. Ata kanë konfirmuar se mbrojtësi i tyre A
TRONDITESE/ 43 vjeçarja tenton të kalojë kufirin me foshnjën 6 ditëshe të fshehur në valixhe Një rast i rëndë është shënuar këtë të mërkurë në Aeroportin Ndërkombëtar Ninoy Aquino në Manila. Një grua është kap
TRONDITESE/ Burri vret me thikë 8 fëmijë në ditën e parë të shkollës Një burrë i armatosur me thikë ka kryer një masakër të rëndë në një shkollë fillore në Kinë. 40-vjeçari, mbiemri i të ci
TRONDITESE/ 14 vjeçari vret 5 anëtarët e familjes Një 14-vjeçar ka rrëfyer se ka vrarë të pesë anëtarët e familjes së tij në një rezidencë në Alabama, thanë autoritetet v
Pamje tronditëse: Uragani "Dorian" shkakton viktimën e parë, 1 fëmijë 7-vjeç (FOTO LAJM) Stuhia më e fuqishme ka goditur ishujt Karaibe të Bahamas dhe ka shkatërruar ndërtesat e ka shkaktuar përmbytje të mëdha
"Alo policia, më erdhi burri!", historia tronditëse e gruas nga Tirana që u mbyll në dhomë për t'i shpëtuar dhunës Nuk e përballoj dot, do më vras녔. Duke iu dridhur zëri, me këtë fjali 30-vjeçarja Klodiana Xhelali kërkoi ndihmën e po
Si u betonizua dyfish Tirana për një vit: Dalin shifrat tronditëse (FOTO LAJM) Ndërtimet në kryeqytet pritet të vijojnë për një kohë të gjatë, nëse i referohemi sipërfaqes që është dhënë për leje ndë
DW për "Reket": Priten përgjime të tjera tronditëse Pak pas marrjes së 1 milion eurove, njëri prej të dyshuarve vetëm për disa ditë jashtë vendit ka harxhuar rreth 180.000
Tronditëse, gjykata thotë se vrasja e Mërgimit 7 vjeçar në Zvicër ishte e planifikuar Shtetasja zvicerane, Angela N., kishte vrarë Mërgimin 7 vjeçar, në Bazel. Ajo pretendonte se kishte vepruar nën ndikim.
Mishi është luks për shqiptarët, shifrat tronditëse në raport me rajonin Sipas të dhënave të Eurostat, vendi ynë ka çmimin më të lartë të mishit në rajon, por edhe se disa vende të BE-së. In
Adoleshentja që shiti virgjërinë për 2 milion dollarë tregon të vërtetën tronditëse Një adoleshente rumune e cili dyshohet se ka shitur virgjërinë e saj në internet, ka pohuar se historia e saj ishte thje