999 rezultate për

trofeun

Real Madrid ngre në qiellin e Kievit trofeun e UEFA Champions League (FOTO LAJM) Real Madrid arriti të triumfonte sonte në finalen e madhe të UEFA Champions League përballë Liverpoolit. Madrilenët
Skënderbeu ngre në qiell titullin e 8 në histori (VIDEO) Skënderbeu u shpall kampion i Superligës për herë të 8-të në histori të saj. Skuadra korçarë ngriti sot trofeun përballë
Lee Dixon: Payet u dëmtua sepse preku trofeun Finalja e Europa League vazhdon ende te komentohet, këtë rradhë ka qënë ish-lojtari i Arsenalit, Lee Dixon që kritikonte
Atletico Madrid ngre në qiellin e Lyonit trofeun e Europa Leagues (FOTO LAJM) Atletico Madrid ka fituar trofeun e UEFA Europa Leagues kundër Marseilles me shifrat e përgjithshme 0-3. Por madrile
Fernando Torres fiton trofeun e parë me Atletico Madrid Fernando Torres ka fituar trofeun e parë me klubin e tij të fëmijërisë, Atletico Madrid duke triumfuar në UEFA Europa Le
Formacionet zyrtare: Juventus - Milan Juventus dhe Milan do të përballen sonte për të fituar trofeun e parë sezonal. Zonja e Vjetër në kampionat i ka mbyl
Tifozët e Interit tallen keq me ata të Juventusit (FOTO LAJM) Në takimin mes Interit dhe Juves, në fillim të ndeshjes, spektakolare ka qenë koreografia e tifozëve të Interit, që thum
Barcelona ngre në Madrid trofeun e Copa del Rey (VIDEO) Barcelona është skuadra kampione e Kupës së Mbretit për sezonin 2017/18. Skuadra e Ernesto Valverdes në finale e mpo
PSG fiton Kupën e Ligës ndaj Monacos (VIDEO) Paris Saint-Germain ka fituar ndaj Monacos në finale të Kupës së Ligës me rezultat 3-0. Gjiganti parisien ka koleksio
Kluivert mposht Donnarumman, fiton trofeun si talenti më i mirë Justin Kluivert ka fituar çmimin “NxGn 2018”, për adoleshentin më të talentuar të vitit, duke e mposhtur fituesin e viti
Uruguai mposht Uellsin dhe fiton trofeun "China Cup" (FOTO-VIDEO) Uruguai ka fituar turneun "China Cup" pasi në finale mposhti Uellsin me shifrat minimale 0-1. Në edicionin e dytë të
Xhaka optimist për finalen me Cityn: Do ta sjellim trofeun në shtëpi Arsenali dhe Manchester City do të diskutojnë me nëjri-tjetrin finalen e Carabao Cup. Mesfushori me prejardhje shqipt
Kane shkon dhe dhuron trofeun muzikor, por vihet keq në lojë nga prezantuesi (VIDEO) Harry Kane është ironizuar nga prezantuesi i Brit Aëards 2018 në natën gala, teksa ai u paraqit në skenë së bashku me Ca
Presidenti i PSG i dhuron trofeun Cavanit, pasi u bë golashënuesi më i mirë i klubit (FOTO LAJM) Paris Saint-Germain ka fituar bindshën sot ndaj Montepellierit me shifrat 4-0 në "Parc des Princes". Presidenti i kl
Pas hedhjes së shortit, UEFA zbulon edhe trofeun e Ligës së Kombeve (FOTO LAJM) Ditën e sotme në Lozanë të Zvicrës, përveç shortit të kombëtareve europiane, u zbulua edhe trofeu i kësaj lige. Kupa
Momenti ku Reali ngriti trofeun e Kupës së Botës (VIDEO) Real Madridi fitoi sonte Kupën e Botës për Klube duke mposhtur skuadrën braziliane Gremio me rezultatin minimal 1-0.
Zidane buzëqesh për formën e Realit: Fitojmë Botërorin dhe flasim prap pastaj Pas sukseseve në Champions League ndaj Borussias së Dortmundit dhe në kampionat me shifrat e thella 5-0 kundër Sevillas,
Lojtari zhvishet nudo pas fitimit të Kupës së Norvegjisë, shikoni festën e tij të çmendur (FOTO-VIDEO) Në Norvegji, skuadra e Lilestrom fitoi Kupën e Norvegjisë, pasi mposhti në finale Sarpsborg 08, me rezultatin 3-2. Por,
Maradona: Më dhembë shpirti që nuk ia dhash trofeun Messit Legjenda argjentinase, Diego Maradona e ka pranuar se do të dëshironte që çmimin “The Best” t’ia dhuronte Leo Messit e j
Gardiani i portës së Kombëtares zgjedh trofeun e ëndërrave, nuk është Seria A Etrit Berisha po kalon një moment pozitiv në aspektin personal pasi ka arritur të transformohet në një lider të padiskut