999 rezultate për

trendi

Ja pse nuk duhet ti hidhni këpucët e vjetra (VIDEO) Kpuca është një ndër aksesorët më të përdorur gjatë përditshmërisë sonë. Këpucët me shkëlqim për festat e fundvitit janë
Trendi më i fundit i kapuçëve (FOTO LAJM) Stina e dimrit ka trokitur dhe ju duhet që në gardërobën tuaj të zgjidhni veshjet që do ju ndihmojnë për të qëndruar sa
Trendi më i fundit i prerjes së flokëve (FOTO LAJM) Jemi në prag të vitit 2016 dhe secili nga ne mund të ketë filluar që të kërkojë një stil të ri për veten. Ky është muaji
Mjekra shumëngjyrëshe trendi më i fundit (FOTO LAJM) Mjekra është bërë një nga elementët që duket se vitet e fundit ka zënë një vend të rëndësishëm në lidhje me preferencën
Flokët jeshil, trendi më i fundit (FOTO LAJM) Ngjyra jeshila duket se nuk është trend vetëm për rrobat por dhe për flokët. Tendenca më e fundit tregon se një ngjyrë e
Çizme deri te kyçi i këmbës, trendi më i fundit (FOTO LAJM) Çizmet janë një ndër elementët kryesorë që plotësojnë veshjen tonë gjatë stinës së dimrit. Modeli trenkëtë sezon duk
Spilat, trendi më i fundit vjeshtë-dimër (FOTO LAJM) Këtë sezon duket se spilat janë kthyer ndër aksesorët më të çmuar, të cilët zënë një vend të rëndëishëm në gardërobën tu
Trendi më i fundit i çantave për këtë sezon (FOTO LAJM) Çanta është një ndër aksesorët më të rëndësishëm në garderobën e një femre. Për këtë sezon ne vëmë re se stilistët janë
Trendi më i fundit i palltove (FOTO LAJM) Jemi shumë pranë stinës së dimrit prandaj është e rëndësishme që dhe gardërobën tonë ta ndryshëjmë në mënyrë që të kemi
Funde me thekë trendi më i fundit i vjeshtës (FOTO LAJM) Vjeshta sapo ka nisur dhe bashkë me të dhe stresi se cila do të jetë veshja e përshtatshme për këtë stinë. Trendi më i f
Trendi më i fundit i pantallonave për këtë sezon (FOTO LAJM) Pantallonat janë ndër veshjet që nuk duhet të mungojë në garderobën e një femre. Këtë sezon janë në modë pantallonat të
Ekzekutivi synon të pengojë trendin e rënies së investimeve Qeveria e Kosovës deri nw fund tw vitit pritet qw tw miratojw Projektligjin mbi Investimet Strategjike. Ekzekutivi synon
Flokët "ylber" trendi më i fundit (FOTO LAJM) Flokët si ylberi duket se janë dhe trendi më i fundit i këtij sezoni. Stilistja Aura Friedman e cila ka një studio në Ne
Trendi më i fundit i jelekëve (FOTO LAJM) Gjatë këtij sezoni vjeshte duket se në modë do të jenë jelekt e gjatë me fije të dendura pa mëngë. Jelekët komodë me
Trendi më i fundit i ngjyrës së flokëve (FOTO LAJM) Nëse më parë flokët ngjyrë ylberi ishin shumë të preferuara tashmë ky është një trend në zhdukje. Trendi më i ri për ngj
Trendi më i fundit i thonjve (FOTO LAJM) Thonjtë janë një pjesë e rëndësishme për të cilën femrat harxhojnë një pjesë të mirë nga koha e tyre. Ekzistojnë shumë i
Çizmet e gjata trendi më i fundit i vjeshtës (FOTO LAJM) Stina e vjeshtës nuk është larg dhe duket se tashmë kanë filluar që të dalin dhe stilet kryesore që do të mbizotërojnë g
Rripat kauboj, trendi më i fundit veror (FOTO LAJM) Duket se këtë sezon veror një vend të rëndësishëm në gardërobën tuaj zë rripi kauboj. Ky është një stil që do ju ndihmoj
Rama: Ekonomia ka ruajtur trendin e qëndrueshëm pozitiv Në prag të përfundimit të sezonit politik, kryeministri Rama në një bashkëbisedim me gazetarët ka nënvizuar se ekonomia
Bluja trendi i sezonit veror (FOTO LAJM) Nëse dëshironi të keni një pamje stil për këtë verë është e rëndësishme që të kombinoni ngjyrën blu me të bardhë trendi