999 rezultate për

tregut

Britanikët në hall të madh, shqiptarët kanë ulur çmimin e tregut të kokainës Konkurrenca ndërmjet bandave rivale për të shitur kokainë tek klientët e pasur do të rrisë pastërtinë e drogës në nivele
Zbuloni çdo gjë rreth meçit Joshua - Parker, orën, vendin dhe surprizat pas përballjes Meçi mes Anthony Joshua dhe Joseph Parker do të startojë në orën 23:30 në “Principality Stadium”. Në të njëjtin stadium
Pamje të rënda, brenda tregut me mish maceje (FOTO LAJM) Këto pamje të tmerrshme janë kapur brenda një tregu të mishit të kafshëve vietnameze, ku kafshët shtëpiake theren dhe tr
Kush janë 3 familjet e mëdha që kontrollojnë median në Shqipëri? Tre familje dhe interesat përreth tyre kontrollojnë pothuajse krejtësisht tregun televiziv të vendit. Frangaj, Hoxha
Ndryshohet lokacioni i Tregut të Luleve, komuna jep arsyen Tregu i luleve në Prishtinë ka ndërruar lokacion. Kjo me vendim të Komunës së Prishtinës që ka marr vendim që atë ta ven
EKSKLUZIVE/ Nis konflikti i Shqipërisë me BE-në për monopolin e OSHEE-së Mungesa e konkurrencës në tregun e shpërndarjes së energjisë elektrike pritet të kthehet në një tjetër pikë të dobët të
Rregullohen hapsirat publike në Gostivar Ndërmarrja publike "Parkingjet publike dhe gjelbërimet", në vazhdën e aksioneve për rregullimin e hapësirave publike dhe
Alarm në Gjermani, policia gjen eksploziv në tregun e Krishtlindjeve (FOTO LAJM) Policia në qytetin gjerman Potsdam ka ka gjetur një pajisje shpërthyese të vendosur shumë pranë tregut të Krishtlindjeve
Brenda "tregut të lirë" të kontrabandës së njerëzve (FOTO LAJM) Rreth katër vite më parë në brigjet e ishullit italian Lampedusa u zbulua një anije e mbipopulluar me rreth 500 njerëz k
Nisin punimet për rehabilitim e tregut të fruta-perimeve në Rr. “Mine Peza” në Njësinë 9 Brenda vitit të ardhshëm Tirana do të ketë një rrjet modern tregjesh publik të fruta-perimeve, për t’i dhënë fund fenome
Nis rehabilitimi i tregut të fruta-perimeve në Njësinë Nr. 5, siguri dhe standarde moderne Banorët e Njësisë Nr. 5 pranë lulishtes “1 Maji” do të kenë shumë shpejt një treg fruta-perimesh me kushte moderne, i ci
Ky vend është qesharak: Hetohen policët që u goditën nga Audi e blinduar në Elbasan (VIDEO) 6 efektivët e policisë së Elbasanit të cilët ishin pjesë e aksionit në ngjarjen e 18 Shtatorit ku u godit makina e zv/dr
VIDEO E PLOTË/ 34 minuta, gjithçka ndodhi me policët pas sulmit nga Audi e blinduar në Elbasan (VIDEO) Publikohet video e plotë e sulmit ndaj policisë së Elbasanit natën e 18 shtatorit. Deri tani kishim parë si policët u zg
Artan Hoxha plas "bombën": Ja kush është i vetmi "bos" i kapur në Elbasan Gazetari investigitiv i “News 24”, Artan Hoxha përmes një statusi në “Facebook”, ka komentuar ngjarjet e ndoshura në Elb
Zbardhet dëshmia e plotë e zv.shefit në Elbasan: Ja si na goditi “Audi” i blinduar Sulmi i rëndë që iu bë Policisë mbrëmjen e 18 shtatorit në Elbasan, vijon të ketë disa pikëpyetje, të cilave ende nuk u
Basha akuzon Ramën: Shkatërrove jetën e 150 familjeve në Shkozë Partia Demokratike ka dalë në mbështetje të banorëve në Shkozë, banorët e të cilëve kanë dalë në protestë pasi banesat d
Tregtarët te pazari në Kumanovë bllokojnë rrugën në formë revolte Te pakënaqur se nuk u lejohet te shesin ne pjesën para tregut te gjelbërt në Kumanovë, dhjetëra tregtarë bllokuan rrugën
Gazetarja shpërthen ndaj ish-Missit: Po i mbijeton tregut me seks tresh... Lidhja treshe e ish-Missit Egla Harxhi ka “pushtuar” vëmëndjen e mediave. Ajo është padyshim shqiptarja më mendjeha
"Si po e ndryshon Shqipëria hartën e tregut europian të kanabisit" Qendra e Monitorimit Europian për Drogat dhe varësinë nga Drogat (EMCDDA) në vijim të publikimit të raportit të saj vjet
Krijimi i tregut të përbashkët, model i një “Jugosllavie” të re Krijimi i një tregu të përbashkët në Ballkanin Perëndimor duhet të mirëpritet, thonë përfaqësues të komunitetit të bizne