999 rezultate për

tradhtuar

Rrëfehet profesor Tupja: Mu afruan 3 shtojzovalle, e tradhtova gruan Profesori i njohur Edmond Tupja ka qënë i ftuar në emisionin “Ditë e Re” në RTV Ora, mes batutave dhe humorit, tha se ka
Tradhtuan njëri-tjetrin? VIP-at shqiptarë që ranë pre e skandaleve pas ndarjes Tradhtia është padyshim një nga temat që gjithmonë përflitet dhe ngjall interes tek publiku. Por sidomos kur ndodh m
VIP-at shqiptarë që pas ndarjes u përfolën për tradhti (FOTO LAJM) Tradhtia është padyshim një nga temat që gjithmonë përflitet dhe ngjall interes tek publiku. Por sidomos kur ndodh m
Vangjeli: Nuk e kam tradhtuar Skënderbeun Kristi Vangjeli e ka cilësuar një hap të rëndësishëm për karrierën e tij kalimin te Tirana. Pak para se të prezantohe
E dhimbshme: Ish-bashkëshortja i pret organin gjenetal dhe e hedh në tualet Një grua për hakmarrje morri vendimin që ish partnerit të saj i cili e kishte tradhtuar të ja pres organet gjenitale, du
Këngëtarja shqiptare rrëfen momentin kur është tradhtuar nga i dashuri Era Rusi ishte e ftuar në emisionin "E diell" ku një nga temat ishte historia e hidhur e dashurisë/ Gjatë emisionit k
Studimi tregon sa persona kanë tradhtuar parnterët e tyre Një studim i kryer në Britani të madhe, kanë ardhur në përfundim se 1 në 10 persona kanë tradhtuar partnerët e tyre.
Këto shenja e kanë në gjak trdhëtinë Astrologët besojnë se disa shenja të yjeve kanë më shumë gjasa të tradhtojnë sesa të tjerët, transmeton lajmi.net. ‘C
"Kunata s'e pranonte dot se e kisha tradhtuar", Kujtim Gjuzi flet për divorcin e tij (VIDEO) Deputeti Kujtim Gjuzi, komentoi në studion e emisionit “Të Paekspozuarit”, edhe disa probleme familjare që ka patur kohë
E filloi si një shaka në "Twitter" e vazhdoi edhe në fushë, Acerbi ndihet i tradhtuar nga gjesti i Bakayokos (FOTO LAJM) Milani fitoi 1-0 ndaj Lazios në një ndeshje më më mjaft polemika për shkak të gjykimit. Por një nga paraskenat më in
Kap të dashurin duke e tradhtuar, ajo hakmerret me shokun e saj të ngushtë (VIDEO) Tradhtia është një nga arsyet se përse shumë çifte po ndahen në ditët e sotme. Është një fenomen i cili ndodh midis çift
Kylie paska akuzuar Travis për tradhti, por si qëndron e vërteta Në fillim të marsit, sipas E!News u tha se Kylie akuzoi reperin se e ka tradhtuar, megjithëse përfaqësues të Scott thanë
E di që më ke tradhtuar! I dashuri i bën "gropën" të dashurës në aeroport Aspak një tufë trëndafilash. Në aeroportin e Melbourne në Australi i dashuri e priste me një pankartë ku shkruhej me shk
Si kjo nuk keni parë, e pret të dashurën me pankartën "e di që më ke tradhëtuar" Aspak një tufë trëndafilash. Në aeroportin e Melbourne në Australi i dashuri e priste me një pankartë ku shkruhej me shk
I kapën në kasolle duke tradhtuar, detaje tronditëse nga masakrimi i 35 vjeçarit në Tiranë Arben Gjeci u masakrua gjatë mbrëmjes së djeshme me mjete të forta dhe më pas ndërroi jetë në QSUT. Atij i kushtoi j
U kap duke e tradhtuar, e fejuara e Stresit publikon foton që nuk pritej (FOTO LAJM) Keisi u bë e njohur për publikun shqiptar pasi u prezantua si e dashura e reperit Stresi. Kulmi i marrëdhnëies së tyr
U kap duke e tradhtuar, çfarë thotë Keisi për Stresin? (FOTO LAJM) Keisi u bë e njohur për publikun shqiptar pasi u prezantua si e dashura e reperit Stresi. Kulmi i marrëdhnëies së tyr
Infantino ndihet i "tradhtuar", gati kontrata me yjet e futbollit Sipas shtypit spanjoll, Gianni Infantino është shumë i zemëruar. Mungesat e Cristiano Ronaldo dhe Leo Messi në cerem
Starova flet pas shkarkimet te Feronikeli: Ndihem i tradhtuar Ditën e sotme, u bë edhe zyrtar lajmi i shkarkimit të Sulejman Starovës nga stoli i Feronikelit në Kosovë, ndërkohë që ë
7 tradhtitë e bujshme që tronditën Shqipërinë dhe Kosovën (FOTO LAJM) Nuk janë edhe shumë në krahasim me realitetin. Tradhtia është një dukuri e vjetër sa vetë bota, ka ndodhur dhe vazhdon t