999 rezultate për

tost

Aksident në autostradën Tiranë-Durrës, makina përfundon në kanal (VIDEO) Një aksident ka nodhur pak kohë më parë në autostradën Tiranë-Durrës ku siç shihet nga pamjet një makinë ka përfunduar j
Vidhet kablli i ndriçimit në autostradën Tiranë-Durrës Autoriteti Rrugor Shqiptar ka njoftuar se në autostradën Tirane – Durres, nga Rrethrrotullimi Shqiponja km 0+000 deri në
Nuk u mbajt premtimi për autostradën Prishtinë-Shkup, faji drejtohet nga moti Përfundimi i punëve në autostradën që lidh Kosovën me Maqedoninë, varet nga ngritja e temperaturave. Autostrada që li
Autostrada Prishtinë-Mitrovicë, makina futet në krahun e kundërt Një veturë është parë sot në krahun e kundërt të autostradës Prishtinë-Mitrovicë, shkruan Albeu.com Nuk është hera e
Bechtel & Enka ndërton autostradë në Serbi me gjysmën e çmimit të Kosovës dhe 1/4 të Shqipërisë Sipas Ministrisë së Infrastrukturës së Serbisë, kompania e njohur amerikane në fushën e inxhinierisë, Bechtel, shpreson
Ende nuk është hapur tenderi i autostradës Shkup-Bllacë Tenderi për fazën e parë të autostradës Shkup – Bllacë nuk është hapur nga Ndërmarrja Publike për Rrugë Shtetërore, pasi
Po kalohet çdo limit, tifozët e Interit gjuajnë me gur makinën e Wanda Narës Tifozët e Interit vërtet të tensionuar për të ardhmen e Mauro Icardit në skuadër. Argjetinasit iu hoq shiriti i kapi
Një ditë para protestës bllokohet autostrada Tiranë-Durrës Në një kohë kur opozita po bën përgatitjet e fundit për protestën e nesërme, Policia Rrugore i bën thirrje shoferëve nga
Pas aksidentit tragjik ky është vendimi i Gostivarit Nesër me fillim në orën 12:00, do të mbahet seancë e jashtëzakonshme në Bashkinë e Gostivarit për rastin tragjik ku humb
Në mesin e personave që vdiqën është edhe djali i një deputeti Në aksidentin tragjik rrugor që ndodhi sot pasdite në autostradën Shkup – Tetovë, ndërroi jetë edhe Jovica Tërpevski i c
Nga nesër mbyllet autostrada Tiranë - Durrës, si devijohet qarkullimi Autoriteti Rrugor Shqiptar dhe Policia e Qarkullimit Rrugor informojnë median dhe opinionin publik se duke nisur nga dit
Bllokohet autostrada Tiranë-Durrës, si do devijohet trafiku Përmes një njoftimi Autoriteti Rrugor Shqiptar bën me dije se sot do të ketë sërish punime në autostradën Tiranë-Durrës.
Bllokohet autostrada Tiranë-Durrës, si do devijohet trafiku Autoriteti Rrugor Shqiptar njofton se në kuadër të disa punimeve të miratuara për këtë segment rrugor, segmenti rrugor
Gënjeshtrat e Ramës në kohë për autostradat (VIDEO) Edi Rama premtoi më shumë sesa një herë në mars të vitit të kaluar se stërzgjatjes së punimeve në autostradën Tiranë-Elb
Anulohet autostrada Thumanë-Kashar, fondi kalon për studentët Ministrja e re e Infrastrukturës dhe Energjisë, Belinda Balluku ka njoftuar ndërprerjen e PPP të aksit Kashar-Thumanë.
Në fund të vitit nis ndërtimi i autostradës gjigande në Kosovë Ende pa përfunduar autostrada që lidh kryeqytetet e Kosovës dhe të Maqedonisë, përkatësisht Prishtinën dhe Shkupin, zyrt
Edhe në Maqedoni nis autostrada, Shkup-Prishtinë për 45 minuta Muajin e ardhshëm do të publikohet tender për ndërtimin e aksit të parë të autostradës Shkup – Bllacë, ndërsa punimet nd
Kaos total në rrugën dytësore pas bllokimit të autostradës Tiranë-Durrës Punimet në autostradën Tiranë-Durrës, kanë bërë që lëvizja e automjeteve të devijohet në rrugën dytësore të autostradës.
Zaev jep detaje nga ndërtimi i autostradës që lidhet me Kosovën Kryeministri i Maqedonisë, Zoran Zaev deklaroi se tenderi i parë për 1.9 kilometrat e parë të autostradës Shkup-Bllacë d
Nesër mbyllet autostrada Tiranë-Durrës, si do të devijohet trafiku (FOTO LAJM) Autoriteti Rrugor Shqiptar ka njoftuar se ditën e nesërme duke nisur që nga ora 05:00 e mëngjesit, do të bllokohet autos