999 rezultate për

topless

Për herë të parë, Miriam Cami habit fansat dhe shfaqet topless (FOTO LAJM) Miriam Cami shquhet për vetkontrollin e saj dhe natyrën e rezervuar. Ama këtë herë ajo ka sjellë një surprizë për të
Provokuese dhe topless, këngëtarja shqiptare “çmend” fansat në Instagram (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Morena Taraku është një ndër personat publik më të ndjekur në rrjetet sociale në vendin tonë. A
Morena thyen rrjetin me fotot e reja, shfaqet topless (FOTO LAJM) Morena Taraku ka hequr edhe një herë të gjitha rrobat për t’u fotografuar. Këtë herë modelja e njohur ka pozuar për a
Postoi foton topless të Ronelës, reperi merr vendimin drastik Reperi S4MM disa ditë më parë ka pohuar në një intervistë se kishte fiskim këngëtaren Ronaela Hajti. Së fundmi reper
"E kam fiksim", reperi publikon foton topless të Ronela Hajatit (FOTO LAJM) Reperi S4MM disa ditë më parë ka pohuar në një intervistë se kishte fiskim këngëtaren Ronaela Hajti. Së fundmi reper
Bleona noton pa reçipeta në Florida (FOTO LAJM) Këngëtarja Bleona Qereti ka shijuar një fundjavë të qetë në Miami të Floridas sëbashku me familjen e saj. Në videot e
Ronela i bashkohet “grupit”, hedh foto topless (FOTO LAJM) Ronela Hajati shkakton gjithmonë bujë si me projektet muzikore ashtu edhe me lajmet mbi jetën private. Këngëtarja me
U shfaq topless, vajza e biznesmenit shpërthen ndaj fansave Fituesja e "Miss Shqipëria 2012" dhe "Miss Globe", Niki Delijorgji pak ditë më parë tërhoqi vëmendjen e të gjithëve me i
Oriola Marashi topless para pasqyrës, kujdes ata që kanë zemër të dobët (FOTO LAJM) Setet e saj fotografike janë nga më të lakuarit në media. Oriola Marashi gjithmonë kujdeset të rrëmbejë vëmendjen e t
Vapë e madhe, aktorja shqiptare heq bluzën e del topless Ana Lika është një ndër personazhet më interesantë në showbizin shqiptar. Ajo është aktore dhe moderatore e cila nji
Jepte lajmet topless, Greta Hoxhën e shkarkojnë nga puna Ajo është juriste por dashuron gazetarinë dhe për t'u futur në tregun e medias është e aftë të bëjë çdo gjë. Greta H
Guximi i tepruar i Rita Orës, shfaqet “topless” në Manchester (FOTO LAJM) Rita Ora shquhet për natyrën e saj të guximshme dhe faktin që shpeshherë ekspozohet më shumë sec duhet. Kështu ka ndo
Po fotografohej topless, modelja e njohur bie nga shkëmbi (VIDEO) Modelja e famshme Kate Upton u rrëzua nga një shkëmb, ndërsa po bënte foto për një revistë topless në një ishull ekzotik
Jep lajmet topless, spikerja e "Zjarr Tv" thotë se ndihet krenare (FOTO LAJM) Ajo është juriste por dashuron gazetarinë dhe për t'u futur në tregun e medias është e aftë të bëjë çdo gjë. Greta H
Fotot provokuese të Kim, gazetari: M'i hiq sysh, pash Zotin (FOTO LAJM) Analisti Piers Morgan ka vazhduar të ofendojë Kim Kardashian në lidhje më "vëmendjen" që kërkon nga fotot e publikuara s
Aurela Hoxha pozon topless dhe paralajmëron super projektin e radhës (FOTO LAJM) Fotot e saj në rrjete sociale tërheqin shumë vëmendjen, kjo për shkak të pozave tejet provokative që Aurela Hoxhës i vij
Eliona e thotë pa turp: U bëra aktore sepse jepja lajmet topless (FOTO LAJM) Eliona Pitarka është aktorja më e re në kastin e emisionit të humorit "Apartamenti 2XL", ku u bë pjesë nga kërkesa e pro
Eliona Pitarka flet hapur: Turi më mori në 2XL sepse më pa topless Ajo u bë e njohur për publikun pasi u shfaq me gjoksin jashtë teksa prezantonte edicionin informativ në një televizion.
Publikohet fotografi e Getoar Selimit 100% topless (FOTO LAJM) Këngëtari Getoar Selimi është njëri ndër reperët më të komentuar të momentit. Imazhet e tij të cilat i publikon nëpër
Sot aktore dje spikere, shihni Eliona Pitarkën duke dhënë lajmet "topless" (VIDEO) Eliona Pitarka tashmë është një ndër aktoret kryesore të spektaklit "2xl" në Vizon Plus. Fillimet e saj në këtë emis