999 rezultate për

todor

Todorovski lë postin e DSP-së E plotëson afatin kohor për të qenë i punësuar dhe tashmë e presin pushimet më të gjata të jetës së tij. Lupço Todorovsk
Todoroviq: S'dija gjë për fushtën kundër Zhernovskit Vladimir Todoroviq, ish-kryetari i VMRO-DPMNE-së në Qendër, nuk ka qenë në dijeni për fushatën negative mediale të bërë
Todorov: Kontrolle mjekësore falas Qendra Shëndetësore në Shkup ka nisur bashkëpunimin me Institutin për sëmudje të mushkrive, që nga dita e shtunë. Sipas
Todorov: Jemi gati për të ndihmuar të lënduarit e aksidentit Ministria e Shëndetësisë ka deklaruar se është në gjendje që të përballojë situatën e krijuar nga aksidenti i autobusit
Gruevski: Vota juaj për Todoroviqin dhe Trajanovskin “Të japim mbështetje për kryetarin aktual dhe të ardhshëm të qytetit të Shkupit Koce Trajanovski, për kryetarin aktual d
Petrov: Ministria e Shëndetësisë, simbol i totalitarizmit (VIDEO) Protesta e opozitës sot vazhdoi para ndërtesës së Ministrisë për shëndetësi, institucion për të cilin thonë se është vet
Dialogu me mjekët, Todorov hesht Vazhdojnë pa epilog bisedimet mes mjekëve dhe Ministrisë së Shëndetësisë, Nikolla Todorov. Ky i fundit ka refuzuar të fl
Takimi me Todorov, mjekët: Hap përpara Takimi i ministrit të Shëndetësisë, Nikola Todorov, me mjekët grevistë, ka rezultuar pozitiv lidhur me modelin “pagesë s
PLD: Todorov të japë dorëheqjen Partia Liberal-Demokrate ka kërkuar sot dorëheqjen e ministrit të Shëndetësisë, Nikola Todorov. Sipas kësaj force politi
Kur Todorov protestonte kundër shqiptarëve (FOTO LAJM) Në foton e mësipëme, e cila është siguruar nga portali maqedonas "Burevesnik", vihet re qartë ministri aktual i shëndet
Mjekët në protestë: Todorov jep dorëheqjen Qindra mjekë janë grumbulluar sot në protestën masive në Qendrën Klinike në Shkup për ta shprehur pakënaqësinë e tyre pë
Todorov "kërcënon" mjekët-grevistë Ministri i Shëndetësisë në Republikën e Maqedonisë, Nikolla Todorov, sot për herë të parë është prononcuar për mediat në
Mjekët para ministrisë, Todorov i injoron Mjekët specialist nga Qendra Klinike e Shkupit sot vendosën që grevën ta vazhdojnë para Ministrisë së shëndetësisë. Ata
Ndërgjegjja e mjekëve kënaq Todorovin "Sinqerisht jam shumë i kënaqur dhe falënderues për ndërgjegjen të cilën e treguan mjekët në Maqedoni, posaçërisht atyre
Testi i gjenialitetit, mediat tallen me Todorov (FOTO LAJM) Për të qenë këshilltar në kabinetin e ministrit të shëndetësisë Nikolla Todorov duhet të jeni gjeni apo të keni koeficie
Greva, Todorov: Mjekët do të paguhen sipas kontributit Ministri i Shëndetësisë, Nikolla Todorov nuk heq dorë nga modeli i pagesës sipas kontributit edhe përkundër asaj se mjek
Mjekët në grevë, ministri e politizon Të pakënaqur nga bisedimet, mjekët e Qendrës klinike paralajmëruan grevë për 24 shtator, ndërsa ministri i shëndetësisë
VMRO-DPMNE: Qeveria funksionon me kapacitet të plotë "VMRO-DPMNE ka filluar me procesin e përgatitjes së programeve elektorale në prag të Zgjedhjeve Lokale që do të mbahen v
A është Todor Petrov homoseksual? Ish-kryeministri dhe kryetar aktual i VMRO-Popullores, Lupço Georgievski, ka hedhur dyshime mbi përcaktinë seksuale të k
Nga 1 shkurti lirohen ilaçet në Maqedoni Prej datës 1 shkurt çmimet e medikamentet do të pësojnë rënie. Me ndryshimet dhe plotësimet e reja të ligjit për medikam