999 rezultate për

tmerri

Tmerri i Çernobilit, fotot e rralla pas katastrofës (FOTO LAJM) Menjëherë pas shpërthimit më 26 prill 1986, pak njerëz ishin të gatshëm të duronin nivelin e rrezatimit masiv dhe të dok
"Tmerri i Qafë Barit dhe si më dënoi Spartak Braho, ndërkohë që e shoqja më mbronte" Ish- i dënuari politik tregon si u kap në kufi duke u arratisur një muaj pasi vdiq diktatori dhe si vuajti dy dënime me
Ishin si komando! Burri tregon tmerrin me tre "policët" që i vunë kallashin në kokë Novruz dhe Sadete Vila patën një natë të frikshme mbrëmë, kur tre persona të armatosur dhe me maska i hynë në shtëpi duk
Kjo stjuardesë pranoi të digjej vetë për të shpëtuar pasagjerët e avionit të tmerrit Ekuipazhi i fluturimit në avionin rus që u kaplua nga zjarri gjatë një aterrimi emergjent në Moskë po merr lëvdata post
Hyri me kallash dhe i "korri" të gjithë! Dalin pamjet e tmerrit në Shkodër (VIDEO) Gjykata e Apelit të Shkodrës la në fuqi dënimin me burg përjetshëm për Miklovan Parubin nga fshati Dajç i Shkodrës.
Duroje se burri të rreh: Gruaja tregon tmerrin me bashkëshortin që flinte me armë poshtë kokës Një 31-vjecare, nënë e 4 fëmijëve ka rrëfyer sot në emisionin “Me Zemër të Hapur” dhunën e ushtruar prej vitesh nga ish-
Nuk e kishte kuptuar, pas kësaj fotoje fshihej tmerri më i madh i jetës së saj Një nënë e dy fëmijëve që po lufton me kancerin, ka shpërndarë në internet një fotografi në të cilën shfaqet një ‘gropëz
Tmerri në Vlorë, si e gjeti vëllai të varur motrën 11 vjeçare Mister pas vdekjes tragjike te vajzës se mitur, vetëm 11 vjeçe, qe i dha fund jetës duke varur veten. Ngjarja e rëndë
Njihuni me vlonjatin që ishte tmerri i britanikëve, metoda që përdor kur grabit shtëpitë I mbiquajturi “mbreti i skifterëve” të Londrës, pas demaskimit rrezikon tashmë të dënohet me disa vite burgim, pasi ka p
Merr fund epoka e "policëve të shtrirë", tmerri i shoferëve Bordurat për parandalimin e shpejtësisë në rrugë ose siç thirrën rëndom "policët e shtrirë" janë ndër më të urryerat nga
"Një monstër i droguar që më pështynte dhe godiste me shishe", Amber tregon tmerrin me Johnny Depp Johnny Depp ishte një monstër që rrahu vazhdimisht ish-gruan e tij Amber Heard, para dhe pas martesës”, deklarohet në do
Erdhën kallash dhe maska! Flet pasagjeri i avionit që pa tmerrin me sy Kanë qenë pamje të pabesueshme ato me të cilat janë përballur 160 pasagjerët e avionit të linjës Tiranë-Vjenë gjatë grab
Çifti u dogj teksa tentoi të hidhej nga dritarja, gjyshi i 4 fëmijëve rrëfen tmerrin: I pashë... (VIDEO) Mëngjesi i sotëm ishte i kobshëm për familjen me tetë anëtarë nga fshati Breg i Pukës. Banesa e tyre u përfshi nga zjarr
Ulërima, dridhej toka nga rënkimet! Ushtari rrëfen tmerrin në varrin e Enver Hoxhës natën që vdiq (FOTO LAJM) Një histori e publikuar nga “Catholic World Report” mbi disa ngjarje të çuditshme në varrin e Enver Hoxhës natës që vdiq
Vëllezërit përdhunuan motrat: Emigrantët rrëfejnë tmerrin e udhëtimit për në Europë Prerje të organeve gjenitale; detyrim për të ecur zhveshur për kilometra të tërë; detyrimi i vëllezërve për të përdhunua
Flasin pasagjerët që panë tmerrin me sy: Ishte si Titaniku Para pak ditësh një linjë lundrimi është goditur nga një stuhi masive. E britanikët të cilët ishin pjesë e bordit tregua
Dhimbje dhe lot, flasin gazetarët e huaj që panë tmerrin me sy gjatë luftës Më 24 mars u shënua 20-vjetori i ndërhyrjes së NATO-s dhe fillimi i bombardimeve 78 ditore në caqet serbe në Kosovë.
"Më vendosën thikën në kokë", kryefamiljari në Mallakastër rrëfen tmerrin e grabitjes Përparim Merdani është kryefamiljari i shtëpisë së grabitur me dhunë dy ditë më parë në fshatin Greshicë të Mallakstrës.
Dëshmitarët rrëfejnë tmerrin, si u ther fëmija shqiptar nga zviceriania Tragjedia që ka ndodhur dje në Basel të Zvicrës ka shokuar tërë vendin. Therja me thikë e 7 vjeçarit nga Kosova i cili j
I dërguan me helikopter në spital, pamjet nga aksidenti i tmerrit në Itali Një aksident shumë i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në qytetin e Romës. Sipas mediave fqinje, ngjarja ka ndodhur në s