999 rezultate për

tiranes

"Më shumë Miss se sa moderatore", Duka përplaset Live me Hygerta Sakon (FOTO LAJM) Presidenti i FSHF-së, Armand Duka është ‘përplasur’ me moderatoren Hygerta Sako teksa flitej për bojkotin e Ligës Profes
Merr fund ëndrra e Tiranës, bardheblutë eliminohen nga Young Boys (VIDEO) Tirana ka zhgënjyer totalisht! Bardheblutë e Emanuel Egbo, janë mposhtur ne “Play-Off”-in e Ligës së Europës nga Jang Bo
"Çfarë di? Në shtëpi jemi dominantë", trajneri i Young Boys i jep përgjigje Tiranës për barin artificial Tirana luan nesër ndeshjen më të rëndësishme në historinë e saj, teksa do të përballet me Young Boys në fazën play off t
Do udhëtoni nesër? Aeroporti i Tiranës publikon listën me 23 fluturimet Nëse do të udhëtoni nesër, Aeroporti i Tiranës ka publikuar listën e 23 fluturimeve që janë konfirmuar për datën 28 shta
Shpejtësi skëterrë, 21 vjeçari bën "cirk" në rrugët e Tiranës (VIDEO) Policia rrugore ka vijuar kontrollet në aksin rrugor Elbasan-Tiranë në zonën e Saukut, ku janë evidentuar shoferë duke q
Nuk njihet! "Zogu i Tiranës" bëhet i gjallë, tregon si e ka transformuar dënimi (FOTO LAJM) Pas shumë kohësh mungesë Hermes Nikaj është bërë i gjallë me një foto nga "Arresti shtëpiak" ku ndodhet. Hermes Nikaj
Aksident i rëndë në Bulqizë, 32 vjeçari niset me helikopter drejt Tiranës Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Bulqizë ku një 32-vjecar që po drejtonte motorin është përplasur me
Ndryshime të tjera në kupolën e Policisë, jep dorëheqjen numri 2 në Tiranë Numri dy i policisë së Tiranës ka dhënë dorëheqjen. Këtë mëngjes mësohet se zëvendës drejtori i Policisë së Tiranës,
Kërcasin armët mes Krujës dhe Tiranës, kultivuesit e kanabisit qëllojnë mbi policinë Të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar këtë të enjte gjatë patrullimit të policisë në Malësinë e Tiranës pranë Bovillës p
Kush janë katër "të fortët" e Tiranës që ranë në rrjetën e OFL-së Operacioni Forca e Ligjit i ka nisur kërkesat me shkrim për vetëdeklarimin e burimeve të pasurisë 4 personave banues në
Atentati me tritol mes Tiranës, Lleshaj e pranon: Policia dështoi! Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj ka folur për shpërthimin që tronditi kryeqytetin pasditen e sotme, ku shënjestra is
Atentati me tritol në Vasil Shanto, Policia e Shtetit zbulon pistën kryesore të krimit "Ka pista për hakmarrje dhe disa qytetarëve të tjerë, jashtë Tiranës. Ka lidhje me Kastriot Reçin? Nuk e deklaroj dot ta
Zjarri në Priskë të Tiranës, Meta: Të mbahet përgjegjësi ligjore! Presidenti Ilir Meta ka reaguar me shqetësim për zjarrin që ka përfshirë zonën e Priskës në Tiranë. Presidenti Ilir M
Plash sherri mes grave te Drejtoria e Policisë Tiranë (VIDEO) Katër gra janë zënë me njëra tjetrën para hyrjes së drejtorisë së Policisë së Tiranës. Shkak është bërë debati për ra
Probleme me Ujësjellësin e Tiranës, këto zona mbeten pa ujë Ndërmarrja e Ujësjellësit në Tiranë njoftoi se gjatë ditës së sotme, si pasojë e një defekti të ndodhur në linjën kryeso
Koronavirusi bën namin në burgun e Drenovës, të dënuarit nisen me urgjencë drejt Tiranës Shpërndarja e koronavirusit duket se nuk ka kursyer as burgun e Drenovës në Korçë. Pas analizave të tamponëve të fudn
Rrëzohet nga skela punëtori në Korçë, niset me urgjencë drejt Tiranës Një aksident i rëndë ka ndodhur pak më parë në qytetin e Korçës, ku një punëtor është rrëzuar nga skela. Mësohet se 4
Pa kullë, ky do të jetë stadiumi i ri i Tiranës Klubi Tirana ka një projekt që të rindërtojë stadiumin “Selman Stërmasi”. Projekti përflitej prej kohësh dhe duket s
DETAJE/ Kjo është shuma që pagoi Tirana për Visar Bakajn Visar Bekaj është lojtari më i ri i Tiranës. Të shtunën në mbrëmje, me një operacion blic, bardheblutë e Tiranës kanë ar
Në gjendje kritike për jetën, i mituri dërgohet me helikopter drejt Tiranës Një fëmijë është sëmurur ditën e sotme në Sarandë dhe është dërguar në gjendje kritike për jetën, me helikopter në Tir