999 rezultate për

tirane

Del fotoja! Kush është i riu, autor i dy grabitjeve të bujshme në Tiranë Policia ka shpallur në kërkim Kristi Çinari. Çinari dyshohet të jetë autori i grabitjes në institucionin financiar "K
Emërohet Drejtori i ri i Agjencisë Shtetërore të Kadastrës në Elbasan Inxhinieri Mariglen Disha është prezantuar si Drejtori i ri i Agjensisë Shtetërore të Kadastrës në Elbasan. Disha ësh
Shehi flet si trajner i Tiranës: Do mundohemi të ngjitemi sa më lart Orges Shehi u shfaq para mediave, ku foli për herë të parë si trajneri i Tiranës. "Mendimi për ekipin e Tiranës – Kre
Kanabis dhe lotari, policia bën kërdinë në Tiranë 5 persona janë arrestuar nga policia e Tiranës për shkak se akuzohen për organizim të lotarive të palejuara, drejtim mje
Grabiti farmacinë me armë lodër, dalin pamjet kur autori largohet (VIDEO) Një person i maskuar ka arritur të marrë një shumë të konsiderueshme në një farmaci në Tiranë mbrëmjen e djeshme. Ngj
Merr fund katërshja që falsifikonte testet COVID-19, mes të arrestuarve edhe dy gra Policia e Tiranës ka arrestuar katër persona pasi akuzohen se falsifikonin testet për COVID-19 dhe garancitë për t’iu mu
Zbardhet grabitja në Tiranë: Autori vodhi xhiron ditore me një armë lodër Janë zbardhur detaje të reja nga grabitja e ndodhur mbrëmjen e sotme në Tiranë, në një farmaci. Burimet bëjnë me dij
Grabitje me armë zjarri në qendër të Tiranës Një grabitje ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Tiranë. Burimet bëjnë me dije se grabitja ka ndodhur në një farmaci pas
Dritan Dajti transferohet nën masa të rrepta sigurie në spitalin e burgut në Tiranë Dritan Dajti, i cili po vuan dënimin në burgun e Peqinit, për vrasjen e katër 4 policëve në gusht të vitit 2009, mbrëmje
Shehi merr drejtimin e Tiranës? Pas largimit të Nevil Dedes, te Tirana janë duke punuar për të gjetur trajnerin e ri që do i besohet drejtimi i skuadrës
Përplasi të moshuarën me makinë dhe u largua "skëterrë", arrestohet shoferi Një shofer ka aksidentuar të moshuarën 87-vjeçare në Tiranë dhe është larguar menjëherë nga vendi. E moshuara ndodhe
3 emra "BIG" për stolin e Tiranës Nevil Dede u largua nga Tirana për shkak se drejtuesit e klubit mendonin ndryshe dhe ndërhynë për formacionin në ndeshje
Trajneri i ri i Tiranës? Presidenti Refik Halili flet hapur Presidenti i Tiranës, Refik Halili ka folur për trajnerin e ri. Gjatë një interviste për Supersport, Halili theksoi s
Aksident në Tiranë, makina merr përpara stacionin e autobuzit Pasditen e sotme është regjistruar një aksident i rëndë në Tiranë. Burimet bëjnë me dije se aksidenti ka ndodhur pra
A është Ardi Veliu kryepolici që del në përgjimet e Ndragheta? Përgjimet e Anti-mafias në Itali kanë tronditur thellë edhe publikun shqiptar për shkak të lakimit të disa emrave të njo
Rrahu policin e i vuri tritolin Tahirit, kush është kuksiani që "tmerroi" socialistët mes Tiranës Prokuroria e Tiranës ka kërkuar 5 vite burg për Vladimir Gjutën. Gjuta u arrestua me 10 shkurt të vitit që shkoi me n
U kap me armë afër selisë së PS-së, prokuroria kërkon 5 vite burg për Vladimir Gjutën Prokuroria e Tiranës ka kërkuar 5 vite burg për Vladimir Gjutën. Kujtojmë se gjuta po lëvizte me armë pa leje në mome
E pabesueshme, Nevil Dede largohet nga stoli i Tiranës pak minuta para fillimit të sfidës ndaj Laçit E pabesueshme ajo që ndodh në klubin e Tiranës. Një ngjarje për rekord botëror ka përfshirë bardheblutë para ndeshjes nd
Tre të arrestuar në Tiranë, çfarë zbuloi policia Policia e Tiranës ka arrestuar dy persona të shpallur në kërkim kombëtar për vepra të ndryshme penale. Arrestohet në
A do të ketë një hetim të detajuar si po ndërtohen kullat në Tiranë? Të gjithë e dimë që këto kulla po ndërtohen dhe lartësohen me para të pista, para në dorë (cash) në çanta. Së fundi, del