999 rezultate për

tifoz

Tifozët e Atletico Madridit bëjnë gjestin e rëndë ndaj Griezmann Antoine Griezmann nuk ishte fare i mirëpritur në Wanda Metropolitano në ndeshjen Atletico Madrid-Barcelona. Griezmann
Mesazhi prekës i Emery pas shkarkimit nga Arsenal Trajneri i shkarkuar Unai Emery e ka publikuar një letër të hapur falënderimi për tifozët dhe stafin e Arsenalit, pas sh
Tifozët e Lecces i gjenden pranë Shqipërisë, shpalosin banderolën në portën e Prefekturës Tifozët e Lecces kanë bërë një gjest solidar mbrëmjen e djeshme, teksa kanë vendosur në portën e prefekturës një bandero
Tifozët grekë: Dhimbja dhe solidariteti nuk njohin kufij! Kurajo popullit shqiptar Një solidaritet i jashtëzakonshëm ka ardhur nga Greqia, në këtë situatë të rëndë për popullin shqiptar, si pasojë e tërm
Tifozët e Arsenal të pakënaqur me skuadrën, nuk mbushet as gjysma e stadiumit Pavarësisht që ndeshja me Eintrachtin e Frankfurtit, cilësohet si sfida më e rëndësishme e grupit, kjo nuk i ka joshur t
Ndeshje e rëndësishme, mijëra tifozë të Frankfurtit nuk lejohen të hyjnë në stadiumin e Arsenalit Frankfurti sonte do të jetë mysafir i Arsenalit në kuadër të Ligës së Evropës, në ndeshjen më të rëndëisshme deri tani p
Tifozët e Napolit i drejtohen presidentit: Paratë e lojtarëve dërgoji në Shqipëri (FOTO LAJM) Te Napoli është hapur prej disa kohësh një luftë e madhe mes lojtarëve dhe presidentit De Laurentis. Ky i fundit kërkoi
Tifozët të habitur me lidhëset e flokëve të Ronaldos (VIDEO) Cristiano Ronaldo u kthye në formacionin e Juventusit të martën në mbrëmje me një lidhëse të flokëve në kokë dhe tifozët
Pas tifozave Kuq e Zi reagojnë edhe Dardanët: Me ty, Shqipëri! Grupi i tifozëve të Kombëtares së Kosovës, Dardanët”, kanë reaguar ndaj tërmeteve në Shqipëri, duke shkruar se po luten
Tifozat Kuq e Zi në ndihmë të prekurve nga tërmeti në Shqipëri Grupi i tifozëve të Kombëtares së Shqipërisë, Kuq e Zi, ka njoftuar përmes llogarisë në rrjetin social Facebook se kan
"Çfarë trapi", Draxler zbulon se si tifozët e Schalke abuzonin me lojtarin Julian Draxler ka zbuluar detaje interesante nga e kaluara e tij. Draxler luante me Schalke 04 para se të kalonte tek
"Dardanët" kopjohen nga skuadra e Serie A, ky është gjesti fantastik i tifozëve të Lecces Ndeshja mes Lecces dhe Cagliarit e programuar për tu luajtur ditën e djeshme në darkë nuk u zhvillua, për shkak të shiut
Përleshje mes tifozëve të Flamengos dhe policisë gjatë festës (VIDEO) Festimet e triumfit të Flamengos në Copa Libertadores erdhën në një fund të papritur në Rio de Janeiro të dielën, kur sh
Tre lojtarë të Milanit nën akuzë, veprimi i tyre para ndeshjes me Napolin ka tërbuar tifozët Milan po kalon një moment aspak të mirë dhe tifozët po vuajnë prej kohësh. Mbështetja e tyre nuk i ka munguar kurrë ekip
Ikin dritat në "Loro Boriçi", tifozët thirrje "Rama ik" (VIDEO) Ka nisur me incidente dueli i "Loro Boriçit" mes Vllaznisë dhe Teutës. Vetëm pak minuta pasi ka nisur sfida, në impiant
Emery u përgjigjet tifozëve të Arsenal: Mund të bëj më mirë Trajneri i Arsenalit, Unai Emery, e ka pranuar se i duhet të bëjë shumë më mirë, pasi presioni mbi supe është duke iu rr
Nuk ka qetësi për Neymar, sulmohet në fushë nga tifozët e PSG (VIDEO) Tifozëve të PSG nuk iu del inati me Neymar. Braziliani mori përsipër një goditje këndi, por në momentin që po bëhej gati
Tifozja joshëse e Del Piero bën me "dhimbje koke" fansat me pozat e fundit (FOTO LAJM) Vivien Rubin është një nga modelet më të nxehta të Instagramit. Rubin shfernon fantazinë e çdo mashkulli me linjat e saj
Tifozët grumbullohen para selisë së klubit, kërkojnë rikthimin e Maradonës Dorëheqja e Diego Armando Maradonës nga drejtimi i Gimnasia La Platas ka lënë një shije shumë të hidhur te tifozët e sku
Nuk do ta besoni, "perandori" Adriano bashkohet festës së tifozëve të Flamengos (VIDEO) Pas plot 38 vitesh mungesë, Flamengo po kërkon të fitojë trofeun e Copa Libertadores. Rreth 10 mijë tifozë të Flameng