999 rezultate për

tifoz

Sfida e Europa Legaue pritet të luhet pa tifozë Përhapja me shpejtësi e koronavirusit në Europë ka detyruar shumë shtete të zhvillojnën ndeshje pa tifozë. Pas Italis
Jordi Alba kritikon tifozët e Barcelonës: Duhet të më respektojnë Mbrojtësi anësor i Barcelonës, Jordi Alba, e ka pranuar se ai dhe bashkëlojtarët e tij s’janë në formën e tyre më të mir
Tifozët e Interit nuk duan tia dijnë për koronavirusin (VIDEO) Edhe pse në zonën e Lombardisë është bërë thirrje që njerëzit të qëndrojnë nëpër shtëpi për shkak të përhapjes së korona
Tifozja e Interit nxeh "derbin", publikon videon provokuese (VIDEO) Modelja e njohur Ines Trocchia nuk është kursyer aspak duke nxjerrë në pah format e saj tejet joshëse. Bukuroshja Ine
HISTORIA: Zbulohet pse të gjithë tifozët në Gjermani e urrejnë presidentin e Hoffenheim Në Bundesliga vazhdojnë ofendimet ndaj Dietmar Hopp, pronari i Hoffenheim, manjat i informatikës dhe personi i 96-të më
Episodi në 2003/ Ja si tifozët italian e kishin paralajmëruar Coronavirusin Virusi Coronacirusi është kthyer në një problem shqetësues për shtetin italian i cili ka shpallur gjendjen e jashtëzakon
Përballja Kosovë-Maqedoni, ministri i Shëndetësisë propozon të luhet pa tifozë Ministri i Shëndetësisë i Maqedonisë së Veriut, Venko Filipçe, ka propozuar që ndeshja ndaj Kosovës të luhet pa tifozë.
Tifozët "sfidojnë" koronavirusin, futen në fushë për të festuar kualifikimin në finale (VIDEO) Si është e mundur? Kështu i komentuan në Francë imazhet e fundit të sfidës mes Saint Etienne dhe Rennes (2-1), me vendës
SONDAZHI/ Tifozët e Juventusit duan trajnerin që po bën historinë këtë sezon në Champions Maurizio Sarri mori drejtimin e Juventusit verën e kaluar por nuk ka arritur të bindë tifozët bardhezi. Ish-trajneri
Vjen vendimi i UEFA-s, dy ndeshje të ligave europiane luhen pa tifozë UEFA ka njoftuar sot se zyrtarisht sfidat e Ligës së Kampionëve mes Valencias dhe Atalantës, dhe ajo e e Europa Leagues,
Tifozët në Gjermani e urrejnë presidentin e Hoffenheim për këtë arsye Fundjavën e kaluar, Bundesliga u dëmtua nga protestat kundër miliarderit gjerman, për të cilin tifozët besojnë se është
ZYRTARE/ Mbyllen dyert e stadiumit edhe në Champions, kjo ndeshje do të luhet pa tifozë Ndeshja e kthimit e Ligës së Kampionëve në mes të Valencias dhe Atalantës do të luhet me dyer të mbyllura. Këtë e ka
ZYRTARE/ Serie A do të vijojë pa tifozë, vendoset data për Juventus - Inter Qeveria italiane, nëpërmjet një dekreti të lëshuar pasditen e sotme, ka bllokuar zhvillimin e të gjitha eventeve sportiv
U eleminua nga Norwich, ylli i Tottenham përfshihet në incidentin me tifozët (VIDEO) Tottenham u eleminua befasisht nga Norwich në fazën e 1/8 të FA Cup. Koha e rregullt e ndeshjes përfundoi baras 1:1,
Konflikti politik, tifozët e Akhamt Grozny dhe Zenit përleshen midis tyre (VIDEO) Goli i mesfushorit shqiptar, Odise Roshi nuk i mjaftoi skuadrës së Akhamt Groznyt të kualifikohej në raundin tjetër të K
Ndodh dhe kjo, ndeshja e Championsit do të luhet pa tifozë Tani është zyrtare! Ndeshja e kthimit të Champions League, faza e 1/8-ve, Valencia-Atalanta, në "Mestalla", më 10 mars,
1 muaj pa tifozë në Serinë A, Zhang i buzëqesh buza: Shëndeti publik vjen në vend të parë "Shëndeti publik vjen në vend të parë! E dimë që është e vështirë të shohësh stadiumet bosh dhe askush nuk ka qejf por n
Federata italiane nis hetimet për presidentin e Inter FIGC sipas ANSA ka hapur një hetim mbi sulmin e presidentit të Interit Steven Zhang ndaj shefit të Lega Serie A Paolo Da
NBA merr masat për të parandaluar koronavirusin Efekti i koronavirusit , COVID-19 ka prekur edhe botën sportive. Liga më e fortë e basketbollit në botë, NBA ka marrë ma
Pas Serie A edhe Premier League mund ti luaj ndeshjet pa tifozë Federata e Futbollit të Anglisë dhe Premier League janë duke shqyrtuar mundësinë e zhvillimit të ndeshjeve pa tifozë për