999 rezultate për

thurur

Festë e shthurur, Uruguaj përjashton dy futbollistë (FOTO LAJM) Matias Malvino dhe Ramon Arias mund të kishin qenë pjesë e Uruguajit në Botërorin brazilian, por fotot skandaloze të dy
Google "vishet" kundër të ftohtit (FOTO-LAJM) Nata e 21 dhjetorit do të jetë nata më e gjatë e të gjithë vitit. Me rastin e kësaj dite google ka vendosur një doodle t
Ky nuk është një furgon si të tjerët (FOTO-LAJM) I njohur për realizimet e mjeteve luksoze të përshtatur për lëvizjet e njerëzve të pasur, Motorcars Lexani e ka bërë atë
Spalletti: Allegri më i zoti se unë Zeniti i tij është matematikisht jashtë Champions League-s, por një fitore të martën kundër Milanit mund ta kualifikojë
Deklaratat nëpër shkolla, propagandë e shthurur e kryeministrit Partia Socialiste i ka cilësuar si propogandë të shthurur deklaratat e kryeministrit Berisha në inaugurimet e shkollave
Çmendurira nga Japonia (VIDEO) Pamje interesante nga shteti aziatik i Japonisë. Në videon e mësipërme mund të shihni një përmbledhje dy minutëshe me vi
Ditëlindja e "shthurur" e Ronaldinhos Nuk ka asgjë që t’i mbajë larg festave të shthurura lojtarët brazilianë. Nëse një ditë mungon Adriano, e zëvendëson Rona
Bayern frikë nga Barça dhe Reali Bayern Munchen është në qiellin e shtatë pas goleadës 7-0 ndaj Baselit, një fitore që ka larguar krizën dhe ka shpëtuar
Ranocchia i ka thurur elozhe Gasperinit Mbrojtësi i Interit dhe i Kombëtares Italiane, Andrea Ranocchia ka lavdëruar trajnerin e ri të Interit duke i thurur ati
PS, Balla: Është shthurur rendi publik Deputeti Socialist Taulant Balla, në një deklaratë për shtyp i kërkoi Ministrit të Brendshëm Lulzim Basha të përgjigjet
Politikanë të shthurur, apo politika të shthur? Ç‘i shtyn njerëzit e pushtetshëm të mendojnë se mund të bëjnë gjith&cced