999 rezultate për

thrones

Disa aktorë të "Game of Thrones" që janë ndërruar në mënyrë sekrete (FOTO LAJM) Padyshim që seriali televiziv "Game Of Thrones" është bërë një nga serialet më të ndjekura dhe më të diskutuara në të gj
Çfarë do të ndodhë në “Game of Thrones”? E ka zbuluar një algoritëm Fansat e serisë televizive “Game of Thrones” kanë përjetuar epilogun e sezonit të shtatë. Kapitulli tjetër i serisë së b
"Game of Thrones", bëhuni gati për një super finale HBO ka zbuluar titullin për finalen e Game of Thrones Season 7, si dhe ka konfirmuar zërat se kjo seri do të jetë episod
Shikuesit e "Game of Thrones" i pret një surprizë e dhimbshme në sezonin final (FOTO LAJM) Episodi final i Game of Thrones pritet të ketë disa ngjarje tepër të mëdha, ndryshe nga ato që shikuesit janë mësuar të
"Game of Thrones", a e dini sa i gjatë është në të vërtetë "Tyron Lannister"? Tyron Lannister është një personazh kontravers në serialin e njohur Game of Thrones. Ndërkohë që urrehej disi në sez
Hakerat hedhin në rrjet serinë e 6 të "Game of Thrones" 7 Hakerat kanë hedhur mëngjesin e sotëm serinë e 6 të sezonit 7 të "Game of Thrones". Seria ka dalë onlinë ndërkohë që
Çfarë shkruhej në letrën që mori Arya në serinë e fundit të "Game of Thrones" Shumica e fansave kanë mbetur me siguri të hutuar e duke kruajtur kokën, pas skenës ku Littlefinger vendosi një letër që
"Game of Thrones" në MAS, 7 drejtorë padisin ministren Shtatë drejtorë të Ministrisë së Arsimit kanë paditur ditën e sotme në prokurori ministren demokrate të Arsimit dhe Spor
Hakerat vjedhin "Game of Thrones", kërkojnë 12 mln dollar shpërblim HBO, kompani që po prodhon serialin e famshëm "Games of Thronës", i cili ka thyer çdo rekord shikueshmërie, por edhe për
Ja kush është seriali që theu rekordet në Çmimet Emmy Seriali “Game of Thrones” triumfoi në ndarjen e Çmimeve Emmy me plot 12 fitore. Prej transmetimit të parë, “Game of Thro
Ja traileri i ri i serisë “Game of Thrones” (VIDEO) Sapo është publikuar traileri i sezonit të gjashtë të serisë “Game of Thrones”, e cili përmban edhe surpriza për ndjekës
“Game of Thrones” seriali më i shkarkuar ilegalisht Seriali televiziv “Game of Thrones” vazhdon të jetë më e shkarkuara ilegalisht. Për të tretin vit me radhë seriali “Gam