999 rezultate për

teuta

Iliri do merrte pushtetin pas vdekjes së Enverit, Teuta Hoxha i përgjigjet Lilianës Liliana Hoxha, gruaja e djalit të Enver Hoxhës, Sokolit ka hedhur shumë akuza të rënda ndaj familjes së diktatorit, ku k
Teuta publikon foton më të ëmbël të Kaia Aktorja e njohur, Teuta Krasniqi po shijon ditët më të mira tash si nënë e dy vajzave. Meqë po i afrohemi ditëve fest
Nëna e 5 fëmijëve rrëfen tmerrin: Burri më ndiqte me thikë, tentoi të më hidhte në korrent Në Shqipëri gratë po denoncojnë përherë e më tepër dhunën në familjet e tyre. Ato kërkojnë divorce në gjykatë dhe urdhër
Teuta e ka gjetur ilaçin e saj Teuta duket se ka lënë pas ecurinë negative të fazës së parë, me trajnerin Gugash Magani që ka gjetur ilaçin e duhur për
Teuta Arifi ndërron udhëheqësit e sektorëve, ja emrat Kryetarja e komunës së Tetovës, Teuta Arifi në katër vitet e ardhshëm do të punojë me këta udhëheqës sektorësh. Siç
Teuta Arifi i ndërron udhëheqësit e sektorëve, ja emrat Kryetarja e komunës së Tetovës, Teuta Arifi në katër vitet e ardhshëm do të punojë me këta udhëheqës sektorësh. Siç
Teuta vishet njësoj me Adonisin E kompletuar në familjen e saj, Teuta shpesh edhe sjell imazhe nga momentet më të bukura që ajo ka me anëtarët e saj.
Një tjetër këngëtare nuk i reziston botoksit, ja për kë bëhet fjalë Duket se as këngëtarja e njohur Teuta Selimi nuk i ka rezistuar botoxit i cili është trend që po ndiqet nga artistet ton
Nuk ka fitues në Vlorë, Flamurtari dhe Teuta ndajnë nga një pikë Përfundon në barazim ndeshja mes Flamurtarit dhe Teutës. Një ndeshje pa gola dhe shkëlqim ajo mes Flamurtarit dhe Teu
Teuta Arifi priti sot kryetaren e Haraçinës Kryetarja e komunës së Tetovës, Teuta Arifi, sot priti në takim kryetaren e Haraçinës, Milikije Halimin. Në këtë taki
Teuta Arifi mirëpret kryetaren e komunës së Haraçinës Kryetarja e komunës së Tetovës, Teuta Arifi, sot priti në takim kryetaren e Haraçinës, Milikije Halimi. Në këtë takim
Vazhdon helmimi i Tetovës, reagon EcoGuerilla EcoGuerilla ka reaguar kundër ndotjes së ajrit në Tetovë duke iu drejtuar kryetares Teuta Arifi që të mbajë premtimet e
Teuta Arifi: Kemi shumicën, nevojiten konsultime për komisionet Këshilli i Komunës së Tetovës sot mbajti seancë konstituive, ku janë verifikuar edhe mandatet e këshilltarëve të rinj, p
Teuta gati për ciklin e ri Debutoi me fitore 2-1 ndaj Luftëtarit, një javë më vonë mori 3 pikë të rëndësishme në Shkodër dhe më pas “black out”. Pa
Teuta Krasniqi i rikthehet ‘dashurisë’ së vjetër Përveç aktrimit Teuta Krasniqin shpesh herë jemi mësuar ta shohim në rolin e moderatores. Ajo madje ka qenë edhe autore
Teuta barazon rekordin negativ prej 7 ndeshjesh pa fitore Teuta nuk po kalon një moment të mirë pas atij starti perfekt të kampionatit. Djemtë e Detit e kanë harruar shijen e fit
Teuta Arifi prezanton skuadrën fituese në Tetovë Kryetarja e komunës së Tetovës, Teuta Arifi në faqen e saj zyrtare në Facebook ka prezantuar ekipin e saj me të cilin u
“Të dua Tetovë”, Teuta Arifi mbulohet nga lulet Një jave pas fitores së madhe, kryetarja e komunës së Tetovës ka pranuar me mijëra urime. Ajo, me anë të një postimi
E FUNDIT/ Teuta Arifi "fundos" Bilall Kasamin në Tetovë Teuta Arifi ka fituar tashmë në Tetovë duke arritur një rezultat spektakolar. Sipas të dhënave më të fundit të siguru
Surprizë në Tetovë, si ndahen tani Teuta Arifi dhe Bilall Kasami Vijon me ritëm numërimi i votave në Tetovë, në të cilën është duke udhëhequr Teuta Arifi e BDI-së me shumë pak vota.