999 rezultate për

test

Balla flet për 21 Janarin: Vrasja e 4 protestuesve, Berisha donte të arrestonte Ramën Kreu i Grupit Parlamentar të PS-së Taulant Balla, i ftuar në emisionin “Real Story” në “News 24”, duke folur për 21 jana
Shifra shqetësuese! Kaq raste dhe viktima u shënuan në 24 orët e fundit në vend Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ju bën apel qytetarëve të mos e ulin vigjilencën dhe të vijojnë të zbatoj
Talenti francez mbërrin në Torino, gati testet mjekësore (VIDEO) Për zyrtarizimin ndoshta duhet të kalojnë edhe disa orë, por tashmë nuk ka më asnjë dyshim; Marley Ake do të jetë futbol
Merr fund katërshja që falsifikonte testet COVID-19, mes të arrestuarve edhe dy gra Policia e Tiranës ka arrestuar katër persona pasi akuzohen se falsifikonin testet për COVID-19 dhe garancitë për t’iu mu
Gjermania aplikon teste të shpejta ndaj COVID-19 edhe në shtëpi, si do të veprohet Një test i thjeshtë e i shpejtë për Covid-19 në shtëpi do t’i bënte shumë gjëra më të lehta dhe mund të ndihmonte në luf
Testoni veten: E gjeni peshën e saktë? (FOTO LAJM) Nëse nuk arritët ta gjenit, ne e kemi përgjigjen për ju: Macja + Miu = 10, Qeni + Miu = 20; Qeni+Macja = 24. Macja
Testi i personalitetit 2021: Zgjidhni një shtëpi dhe zbuloni kush jeni në të vërtetë Shtëpia numër 1 : Tregon se jeni një person i thjeshtë dhe komod në të njëjtën kohë. Jeni gjithashtu i dashuruar pas gjë
Odegaard pritet sot të kryejë testet mjekësore te Arsenali Martin Odegaard pritet të jetë lojtari më i ri i Arsenalit. Sipas gazetarit italian, Fabrizio Romano, Odegaard do udh
Vendosi të kthehej te Roma, shtyhen testet mjekësore për El Shaarawyn pasi doli pozitiv me Covid-19 Janë shtyrë testet mjekësore të Stephan El Shaarawyt, i cili vendosi të kthehej te Roma. Kjo erdhi pasi ai ka rezultu
Gazetari: Të vihet nën hetim SPAK-u, testet e Covidit u blenë 3 herë më shtrenjtë Gazetari Klodian Tomorri ka bërë një postim në rrjetin social Facebook ku reagon për vendimin e SPAK, që nuk gjeti asnjë
Testoni aftësitë tuaja vëzhguese! Sa fije shkrepse shikoni në foto? (FOTO LAJM) Të zgjidhësh enigmat është një mënyrë shumë e mirë për të ushtruar mendjen, e cila ka nevojë për stimulim të vazhdueshëm
Shpërthejnë rastet e reja në vend, 7 humbje jete në 24 orët e fundit Përgjatë 24 orëve të fundit në vend 7 persona kanë humbur jetën nga Covid-19, ndërsa nga autoritete shëndetësore janë ko
Epidemiologu me lajme të mira për qytetarët e Tiranës: Nuk jeni më të rrezikuarit Mjeku i njohur, Ilir Alimehmeti ka bërë një analizë lidhur me shifrat e larta të koronavirusit. Përmes një postimi të
Alimehmeti zbulon të dhënat: Tirana nuk është qarku më i dëmtuar nga COVID-19 Epidemiologu Ilir Alimehmeti ka nxjerrë të dhëna të tjera në lidhje me shifrat e rasteve të reja apo të viktimave të Co
Vaksina dhe dekorimi 4 të vrarëve në protestë, kartat e sforcuara elektorale të Edi Ramës Nga Xhovan SHYTI Pas sigurimit të një sasie tepër modeste të vaksinave anti-Covid dhe propagandimit të tyre të bujsh
Lloji i ri i COVID-19 ka mbërritur në Kosovë?! 30 mostra nisen për tu testuar në Berlin Organizata Botërore e Shëndetësisë ka bërë të ditur se varianti i ri i COVID-19 është përhapur në 60 vende të botës. Der
Edhe këtë vit, Rama vendos lule në vendet ku u vranë 4 protestuesit e 21 Janarit (VIDEO) Kreu i qeverisë Edi Rama dhe zyrtarë të lartë socialistë kanë mbajtur sot homazhe në vendin ku u vranë 4 protestues në 2
"Dëshmorë të Atdheut", Rama tregon vendimin e qeverisë për 4 protestuesit e vrarë në 21 janar Kryeministri Edi Rama ka mbajtur një fjalim në homazh të 4 viktimave të 21 janarit ku ka deklaruar se ata do të nderohen
Ka pasur kontakte me person të infektuar me koronavirus, Reali e heq nga lista Mbrojtësi i Real Madridit, Nacho nuk ka udhëtuar me skuadrën për përballjen ndaj Alicante në Kupën e Mbretit. Spanjol
Oriola Marashi bën testin për Covid-19, tregon të gjithë procesin në "Instagram" (VIDEO) Modeles Oriola Marashi i duhet të udhëtojë shumë për shkak të punës së saj si modele dhe në fakt, situata e Covid-19 vaz