999 rezultate për

tera

Ndërron jetë një tjetër person nga koronavirusi në vend (VIDEO) Një 59-vjeçar nga Lushnja ka ndërruar jetë te spitali Infektiv. Pacienti prej 6 ditësh ishte në terapi intensive, nd
Kurba "fluturoi", sa pacientë janë sot në terapi intensive 36 raste të reja janë konfirmuar ditën e sotme me COVID-19 duke shkaktuar jo pak shqetësim. Ministria e Shendetesise
Veteranët: Flamurin e UÇK-së mos e përdorni për interesa politike Organizata e Veteranëve të Luftës së UÇK-së, ka reaguar për vendosjen dhe heqjen e flamurit të UÇK-së në ndërtesën e Qev
Trazirat vazhdojnë në SHBA për vrasjen e George Floyd, dhjetëra qytete në shtetrrethim Në Shtetet e Bashkuara kanë vazhduar protestat për vrasjen e një afrikano-amerikani në Mineapolis, derisa shumë shtete k
E keni në oborr, por nuk e dini se është më efektive sesa kimioterapia Kjo bimë konsiderohet si rrënjë, por ka veti të shumta shëruese, e krejt çfarë duhet të bëni është ta merrni nga hapësir
Me orë të tëra të ngatërruar nëpër kufij! Osmani me apel: Shtetasit e Maqedonisë mos nisen pa koordinim me Qeverinë (VIDEO) Me makina personale u nisën nga Italia për të ardhur në Maqedoni… Me të dëgjuar se janë hapur kufijtë në Serbi, shtet
Vodhën punishten e mermerit, arrestohen katër ''skifterat" e Tepelenës Policia ka arrestuar 4 persona të dyshuar si autorë që grabitën me forcë punishten e mermetit në Tepelenë. Policia nj
Katër në terapi intensive, si paraqitet gjendja e pacientëve tek Infektivi Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar sot se pavarësisht se ka pasur pacientë që kanë lënë spitalin infektiv të shëruar,
Bënë "kërdinë", zbulohet kush janë "skifterat" e grabitjes në Tiranë (VIDEO) Policia e Tiranës ka arrestuar sot dy persona, autorë të një grabitjeje të një shume të madhe në Tiranë. Donald Hoxha
Shtohet numri i pacientëve tek Infektivi, 5 prej tyre në terapi intensive Ka shkuar sot në 981 numri i të nfektuarve, teksa prej tyre mbeten aktivë 173 persona, kryesisht në Tiranë, Durrës Krujë
Pendarovski telefonatë me Kurtin, ja çfarë biseduan Presidenti i Republikës së Maqedonisë së Veriut, Stevo Pendarovski, sot realizoi bisedë telefonike me Albin Kurtin, krye
Kurti zhvillon një bisedë telefonike me Presidentin e Maqedonisë Kryeministri në detyrë i Republikës së Kosovës, Albin Kurti sot zhvilloi një bisedë telefonike me Presidentin e Maqedoni
Veterani i Watford refuzon të kthehet në stërvitje: Kam frikë se infektoj djalin tim të vogël Sulmuesi është i shqetësuar për rrezikun e Covid-19 për djalin e tij të vogël dhe lojtarët e minoriteteve të tjera në Br
Tre pacientë në terapi intensive, a po shkon Shqipëria drejt fitores? Sipas ministrisë së Shëndetësisë, deri më sot janë kryer mbi 12,500 testime dhe janë konfirmuar pozitivë me COVID-19 në
Materaci "thumbon" sërish Juven: Shkojnë në finale, por humbasin gjithmonë Dy ish-futbollistët e Interit Kristian “Bobo” dhe Marko Materaci kanë biseduar rreth viteve të kaluara kur luanin ende n
Pamje të dhimbshme: Policët "gangstera" rrahin të riun me shpulla në mes të rrugës (VIDEO) Një video shqetësuese është bërë publike në rrjetet sociale, ngjarje e ndodhur në Tiranë. Djali në video, mësohet se
Shtohet numri i pacientëve në terapi intensive, si paraqitet situata në spitalet COVID Gjatë 24 orëve të fundit kanë rezultuar pozitiv me koronavirus 18 persona, duke shkuar në 898 numri i të prekurve. Sipa
Dy rëndë, si paraqitet sot situata e pacientëve në Klinikën Infektive Në Klinikën Infektive të Qendrës Klinike Universitare të Kosovës sot janë të hospitalizuar me coronavirus 12 pacientë.
Vetëm 1 pacient në terapi intensive, Shqipëria drejt fitores së betejës me koronavirusin Ministria e Shëndetësisë konfirmoi sot 4 raste të reja me koronavirus, teksa theksoi se 78% e të prekurve janë shëruar.
21 pacientë në Klinikën Infektive, 1 në gjendje të rënduar Infektologja Vera Berisha-Ndreja thotë për KosovaPress se gjendja e pacientëve është e mirë, ndërsa gjatë ditës priten r