999 rezultate për

televizive

Derrkuca në studio, çfarë ndodhi mes babait dhe djalit në studion televizive (VIDEO) Largësia dhe udhëtimet e shpeshta të punës jashtë Shqipërisë janë bërë të lodhshme për personazhin e sotëm tek “Ka një m
"Nxihet" televizori, nis digjitalizimi për Tiranën dhe Durrësin Ashtu sikundër është raportuar edhe më herët, 30 shtatori është dita e fundit e transmetimeve analoge në Tiranë dhe Durr
Pas sherrit me politikanin, flet burri i Besa Shahinit Pas debatit në studion televizive dhe pas sherrit ka folur edhe burri i Besa Shahinit, ministres së Arsimit, Dardan Moll
Zgjedhjet në Kosovë, kandidatët për deputet rrihen në studion televizive (VIDEO) Kandidatët për deputetë Dardan Molliqaj i PSD-së dhe Haki Abazi i Vetëvendosjes janë përleshur fizikisht. Molliqaj dh
Rastet kur në filma të ndryshëm është veshur i njëjti kostum (FOTO LAJM) Kostumet janë pjesë themelore e shumë filmave, veçanërisht atyre të zhvendosur në të kaluarën dhe shpesh kontribuojnë në
Motra e Haklajve sfidon publikisht Berishën: Kur dhe kur të duash (FOTO LAJM) Zylfije Haklaj motra e Shkëlqim, Halil, Ylli dhe Fatmir Haklajt të vrarë në Tropojë është treguar e gatshme që të përbal
Ka diçka që nuk shkon te veshja e Sulltaneshës Hyrem (FOTO LAJM) Meryem Uzerli është një prej aktoreve më të famshme turke që ka bërë për vete publikun shqiptar. Ajo krijoi famë falë
Grushtim pa mëshirë, plas sherri në studion shqiptare (VIDEO) Dy sindikalistët, Kol Nikolla dhe Fiqiri Xibri, zihen me grushta në një studio televizive. Sipas Top Story kjo video
Diktatori i tmerrshëm shtyp protestuesit me mjete ushtarake (VIDEO) Rrjetet televizive botërore po transmetojnë pamje të tmerrshme të dhunës që forcat qeveritare të Presidentit Maduro po p
Ronaldo rrezikon Champions-in (VIDEO) Cristiano Ronaldo rrezikon pezullimin në Ligën e Kampionëve. UEFA mund ta dënojë portugezin duke trembur Juventusin
Kjo reklamë futi në sherr tre gjigantët e prodhimit të makinave Kompanitë e prodhimit të makinave, pretendojnë se Chevrolet ishte shumë nënçmuese në reklamën e re Shume kanale telev
Shtyhet vendimi, kur do të "nxihen" sërish televizorët Autoriteti i Mediave Audiovizive bën me dije se procesi i mbylljes së transmetimeve analoge në Tiranë, Durrës dhe Vlorë
Shtyhet afati për transmetimet analoge, kur do të ndërpriten? Autoriteti i Mediave Audiovizive (AMA) njofton se mbyllja e transmetimeve analoge televizive në qarqet Tiranë dhe Durrës
Hetimi për shitjen e së drejtës televizive, FSHF: Ky është një lloj sulmi Nis “lufta” mes organeve shtetërore dhe FSHF-së. Është vetë institucioni i futbollit shqiptar që vendos alarmin për marr
Studiuesit në alarm: Boll patë telenovela! Të shikuarit vazhdimisht të serive televizive dëmton gjumin, e bën më pak cilësor, rrit ndjesinë e lodhjes dhe pagjumësi
Njoftim i rëndësishëm për Tiranën dhe Durrësin, nga sot televizioni juaj ndryshon Sot në orën 10:00 mbyllen përfundimisht, transmetimet televizive analoge (me antenë) në qarqet Tiranë dhe Durrës. Aut
Nga Albi Nako tek Sali Berisha, 8 qarjet më të famshme në Shqipëri Jemi mësuar që personazhe të ndryshme publike t’i shohim të veshur me 'petkun' e publikes gjë e cila duket sikur i largo
Reklama televizive që i thotë të gjitha Nga Selçuk Gyltashllë Javën e shkuar, gazetarët e gazetës dikur më të madhe të Turqisë, ZAMAN, u dënuan me 8 d
FIFA ka një kërkesë për tifozet tërheqëse FIFA do t’u kërkojë të gjithë kompanive të transmetimeve televizive dhe trupave të xhirimit që të reduktojnë në maksimum
ALBtelecom, me plot 11 kanale të reja televizive në shtëpitë tuaja (FOTO LAJM) ALBtelecom vjen me një bashkëpunim tjetër të rëndësishëm dedikuar posaçërisht klientëve të tij besnikë. Të gjithë përdor