999 rezultate për

taulant

Boll më si rivalë, Granit Xhaka dëshiron bashkimin me të vëllanë Disa herë dy vëllezërit Xhaka e kanë parë veten si kundërshtarë. Fillimisht në finalet e Europianit 2016, ku Taulanti pë
Përplasja për drogën në Kuvend, dalin tre "mbiemrat" e Taulantit Sasia rekord e kokainës së kapur në Durrës, ka shkaktuar diskutime të ashpra ditën e sotme në parlament. Kreu i PD-së
Shqiptari bën një gjest human në Gjermani, heq dorë nga mijëra euro (FOTO LAJM) Taulant Baftjaraj, një shqiptar nga Kosova që jeton në Gjermani ka bërë një gjest që na bën krenar edhe neve. Taulan
Kosovari gjen 7 mijë euro në Gjermani, i kthen në polici Taulant Baftjaraj, një kosovar që jeton në Gjermani ka bërë një gjest që na bën krenar edhe neve. Taulanti e ka gjetur n
Taulant Balla bën publik një moment të ëmbël familjar! (VIDEO) Kreu i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste Taulant Balla është bërë sërish baba, këtë herë i një vajze. Së fundm
Taulanti tregon gjithçka për lidhjen me Arbnorën: Kjo vajzë më ka zbutur Në fushë është i pandalshëm, por në jetë është gjendur zgjidhja për këtë gjë. Nëse në kuadratin e blertë është grintoz,
Fejohet Taulant Xhaka (FOTO LAJM) ​Taulant Xhaka është fejuar me Arbnora Nuredinin, me të cilen e bëri lidhjen publike jo shumë kohë më parë. Mes
Emër shumë i njohur, Taulant Balla zbulon tradhtarin brenda PS-së Sekretari i Përgjithshëm i selisë rozë, Taulant Balla gjatë fjalës së tij në Asamblenë e PS-së bëri me dije se brenda në
"Kam rënë në dashuri me Taulant Ballën", fallxhorja këshillon vajzën e re (VIDEO) Janë të shumtë njerëzit që bien pre e mashtrimeve të fallxhoreve të cilët janë të aftë të manipulojnë njeriun përballë d
Miriam Cani konfuzon fansat! Kujt i thotë të dua? (FOTO LAJM) Alban Skënderaj dhe Miriam Cani janë një ndër çiftet më të dashura të publikut shqiptar. Ata transmetojnë dashuri, harmo
Taulant Xhaka në Zvicër me të dashurën, publikon foto nga dhoma e hotelit (FOTO LAJM) Taulant Xhaka është një ndër lojtarët më të suksesshëm shqiptar. Pos jetës prej një futbollisti, mesfushori ka edhe n
Vodhi votat në Kuvend? Balla sqaron çfarë ndodhi në të vërtetë Pas akuzave ndaj Taulant Ballës, se kishte votuar sot për kryeprokuroren e re të përkohshme, Arta Marku, në vend të një
Zbulohet çfarë vodhi Taulant Balla në sallën e Kuvendit (FOTO LAJM) Gjatë mesditës së sotme në media doli një fotografi e deputetit të PS-së Taulant Balla, i cili po mblidhte kartat e depu
Taulant Balla kapet mat duke votuar në emër të Aldo Bumçit? (FOTO LAJM) Taulant Balla duket se ka patur angazhime të tjera ndërkohë që deputetët e PD-së ishin duke u përplasur me gardistët në
PD reagon pas fotos së Bashës në tren në Londër: Kjo është e vërteta Partia Demokratike ka përgënjeshtruar deputetin e PS-së, Taulant Balla, i cili publikoi një foto të Pas publikimit të
Taulant Xhaka uron pavarësinë e Shqipërisë (FOTO LAJM) Mesfushori i Kombëtares shqiptare, Taulant Xhaka ka uruar pavarësinë nëpërmjet një postimi në Facebook. Ai shkruan:&
Zbardhen përgjimet, si dolën në skenë emrat e tre ish-zyrtarëve të policisë Emrat e tre ish-zyrtarëve të policisë të shpallur në kërkim kanë dalë në dritë nga përgjimet e grupit të Habilajve.
Identifikohen sulmuesit e gazetarit Taulant Osmani Kryeprokurori i Gjilanit, Jetish Maloku ka deklaruar se janë identifikuar sulmuesit e gazetarit Taulant Osmani. Malok
AGK dënon sulmin ndaj gazetarit Taulant Osmani Asociacioni i Gazetarëve të Kosovës dënon sulmin dhe kërcënimin që i është bërë gazetarit të BIRN-it, Taulant Osmani, s
Sulmohet një gazetar në Gjilan Gazetari i KALLXO.com Taulant Osmani është kërcënuar sot teksa po ndiqte një protestë të shoqërisë civile në Gjilan.