999 rezultate për

taulant

Sot dita e dytë e Kongresit Zgjedhor të PS, edhe fjala e Ramës pjesë e axhendës Në orën 10.00 pritet të nisë punimet Kongresi i PS, në ditën e dytë, që është edhe dita qendrore. Disa nga ministrat
"Lum Shqipëria për Tao Taon", Presidenca i përgjigjet Taulant Ballës Pas deklaratës së kreut të grupit parlamentar socialist, Taulant Balla se akuzat e Presidentit Meta janë një kapriço e t
"Në Shqipëri të bëjnë lehtë hero", Taulant Xhaka: Atje më paguajnë dhe ushqimin në restorante Mesfushori i kombëtares së Shqipërisë rrëfeu për median gjermane “T-online.de” për vendimin e tij për të përfaqësuar kom
Tentuan ta eliminonin, si Taulant Ahmeti i shpëtoi atentatit të maskave (VIDEO) Gjatë ditës së djeshme, të shtëna me armë në Shkodër alarmuan qytetarët por sipas njoftimit të policisë nuk kishte të lë
Taulant Balla gënjen si Sandër Lleshi: Harun Çelik nuk kërkoi azil! Vetëm pak ditë më parë në media bëri bujë lajmi i deportimit nga Shqipëria, i mësuesit turk Harun Çelik, gylenist i cili
Balliu nxjerr videon: Si u devijua Lana për mikun trafikant të Taulant Ballës (VIDEO) Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Klevis Balliu, ka reaguar ndaj komenteve të socialistit Taulant Balla për shembjet e
Zbulohet gjinia e fëmijës së Taulant Xhakës dhe Arbnorës (FOTO LAJM) Bashkëshortja e futbollistit të njohur, Taulant Xhaka, është në pritje të ëmbël. Arbnora dhe Taulanti e dhanë lajmin
Bashkëshortja e Taulant Xhakës nuk fshihet më, pozon me barkun e rrumbullakosur (FOTO LAJM) Pas Granitit, edhe i vëllai i tij, Taulanti do bëhet baba. Lajmin futbollisti e dha muajin e kaluar me një foto ku shfaq
Malaj zbulon sms-në e Taulant Ballës: Mos kritiko se të heqim nga puna Arben Malaj ka treguar mesazhin në celular që i ka sjellë kryetari i grupit parlamentar të PS-së Taulant Balla, i cili i
Incidenti i Graniti Xhakës te Arsenal, reagon Taulanti Pas incidenteve tek Arsenali, Taulant Xhaka i del në mbrojtje vëllait të tij, Granit Xhaka. Në një intervistë për zvi
Malaj: Mund të mërzitet pak Taulanti dhe Lali Eri, por unë ju qëndroj të gjitha deklarimeve Gjatë seancës në komisionin e Ekonomisë për shkarkimin e Arben Malajt janë krijuar debate mes këtij të fundit dhe Arben
Fantastik Taulant Seferi, lojtari i Kombëtares tund rrjetën në Zvicër (VIDEO) Futbollisti i Kombëtares, Taulant Seferi ka gjetur rrugën e rrjetës me fanellën e Ksamaks, në sfidën ndaj Sionit, e vlef
E kanë në gjak, nipi i yllit të Kombëtares merret nga shkolla e Barcelonës Futbolli në familjen Seferi duket se e ka nisur prej kohësh traditën e tij, për të vazhduar në kontributin edhe në emër
Pas Granitit edhe Taulanti! Futbollisti shqiptar po bëhet baba për herë të parë(FOTO LAJM) Vetëm pak ditë më parë, futbollisti i njohur Granit Xhaka dhe partnerja e tij, Leonita, sollën në jetë një vajzë të cilë
LISTA/ Këto janë 26 futbollistët që Reja ka përzgjedhur për dy ndeshjet e rradhës FSHF ka publikuar listën e lojtarëve për ndeshjet e 14 dhe 17 nëntorit kundër Andorrës dhe Francës. Trajneri Edoardo Rej
Lista e Shqipërisë për ndeshjet e nëntorit, Reja pritet të bëjë befasinë! Trajneri i Kombëtares shqiptare, Edi Reja brenda pak ditësh do publikojë listën e lojtarëve për dy ndeshjen e muajit nën
Berisha: Taulant “Yaris” do të mbyllë dosjen, fitonte gjysmën e parave të "mallit" Shërbimi për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat në policinë e shtetit ka nisur një hetim në lidhje me disa drejtues të lar
Studentja: Taulant Balla më ka degjeneruar mbiemrin "Taulant Balla më ka degjeneruar mbiemrin”, Kështu iu drejtua një studente kreut të PD-së, Lulzim Bashës gjatë takim
Kapet i rrezikshmi i Vlorës, kush është Taulant Manaj që bëri "lëmsh" drejtësinë shqiptare I shumëkërkuari Taulant Manaj ka një histori të gjatë problemesh me ligjin. 29-vjeçari nga Vlora është person me prec
Zbulohen mesazhet e ambasadorit Gazheli me gazetarin e "Le Iene" për Alvinin (VIDEO) Emisioni “Tempora” ka mundur të sigurojë mesazhet e shkëmbyera midis ambasadorit shqiptar në Turqi, Gent Gazheli me gaze