999 rezultate për

taulant

Basha zbulon misionin sekret të Taulant Ballës mbrëmë në Elbasan (VIDEO) Kreu i PD-së Lulzim Basha i është drejtuar një moment deputetit të PS-së Taulant Balla teksa akuzonte Ramën për bashkëqe
Taulant Xhaka gëzon tifozët shqiptarë Taulant Xhaka do të rikthehet në Kombëtaren Shqiptare. Mesfushori i Baselit që mungonte prej kohësh në ambientin kuqe
Tetë mungesat e detyrojnë Panuccin të mendojë rikthimin e Taulant Xhakës Shqipëria para ndeshjes me Italinë ka dhimbje të mëdha koke, pasi i mungojnë tetë futbollistë. Vetëm në këtë fundjavë
Socialistët votojnë Ballën kryetar grupi, por kush deputet ishte kundër? Kryeministri Edi Rama ditën e sotme ka mbajtur mbledhjen e parë të grupit parlamentar të Partisë Socialiste. Gjatë m
Taulant Xhaka prezanton për herë të parë të dashurën (FOTO LAJM) Taulant Xhaka është padyshim një nga futbollistët më të dashur nga publiku shqiptar. Edhe pse ai gjithmonë është treg
Rama: Kreu i grupit Parlamentar të PS-së Taulant Balla Edi Rama gjatë fjalës së tij në Asamblenë e PS-së ka zbardhur emrat e para të qeverisë 2 për të qeverisur edhe 4 vite të
Supergoli i Xhakës në Kupën e Zvicrës (VIDEO) Taulant Xhaka dhe Ermir Lenjani kanë gjetur ditën e sotme rrugën e rrjetës me skuadrat e tyre në ndeshjet e kupës. E
Shpërthen Taulant Xhaka: Ju tregoj të vërtetën e bisedimeve me trajnerin Panuçi Mesfushori i Kombëtares, Taulant Xhaka ka reaguar ashpër përmes një statusi në “Facebook” në lidhje me lajmin për refuzi
Taulant Balla: Kryebashkiaku i LSI të dorëhiqet Taulant Balla,deputeti i Partisë Socialiste i zgjedhur në Qarkun e Elbasanit, ka falenderuar ditën e sotme, qytetarët e
Taulant Balla ironizon keq LSI: Ajo forca e parë nga shkoi? Deputeti i Partisë Socialiste në qarkun e Elbasanit, Taulant Balla ka reaguar pas numërimit të votave në këtë qark ku PS
Kryemadhi ironizon keq Ballën: Nga kërkimi i motrës vajte te kërkimi i votës Pas akuzave të Taulant Ballës dhe Partisë Socialiste të Elbasanit ka reaguar Monika Kryemadhi. Me anë të një postimi
Garë “titanësh” në Elbasan, PS, PD, LSI e PDIU në “luftë” të ashpër Gara në Elbasan pritet të jetë një ndër më të fortat e 12 qarqeve. Kjo për shkak se të katër partitë e mëdha pretendojnë
E mbani mend Taulantin e vogël? Ja si duket sot (FOTO LAJM) “Taulanti kërkon një motër” është padyshim një ndër filmat më të dashur për publikun shqiptar dhe një nga më të njohurit
De Biasi nuk e grumbulloi, por Taulant Xhaka uron kombëtaren për fitoren Xhaka edhe pse nuk mundi që të merrte një ftesë këtë herë për shkak të mosmarrëveshjeve me De Biasin, sërish ka uruar Sh
FIFA jep "OK", edhe Taulant Seferi mund të luajë për Shqipërinë Pas Elvir Malokun një tjetër futbollist shqiptar ka marrë OK-in nga FIFA për tu aktivizuar me fanellën e Kombëtares. Bëh
De Biasi e quajti të "vetëpërjashtuar", Xhaka i përgjigjet në këtë mënyrë Krisja mes Xhani De Biazit dhe Taulant Xhakës duket se nuk do të ketë përmirësim. Nëse koha tregoi që “përplasja” me Kaç
U arrestua për gjobvënie, kush është i "forti" i Tropojës që rrëmbeu 15-vjeçaren Dy ditë më parë policia e Tiranës ndaloi shtetasin Taulant Neçaj i cili u vu në pranga për akuzën “gjobëvënie”. 27 v
Taulant Balla zbulon pse Rama vendosi shtyrjen e zgjedhjeve në Kavajë Taulant Balla ka folur sërish mbi zgjedhjet e Kavajës të cilët u shtynë për shkak se kryeministri Rama kërkoi tërheqjen
Taulant Balla kryeson listën e Elbasanit, ja emrat e kandidatëve të tjerë Deputeti i PS-se, Taulant Balla ka zyrtarizuar emra e kandidateve te PS per Elbasanin. Ajo eshte si me poshte: Taula
Babai i Taulant Xhakës reagon ashpër kundër De Biasit Ragip Xhaka ka sqaruar disi polemikat që kanë lindur se fundmi mes djalit të tij, Taulantit dhe trajnerit të përfaqësues