999 rezultate për

taravari

Taravari thotë se e mposhtën diktatorin e vogël (VIDEO) Pas përfundimit të numërimit të votave në Komunën e Gostivarit, Arben Taravari nga “Aleanca për Shqiptarët”, kandidat pë
Taravari bën deklaratën e fortë: Fituam ndaj "diktatorit të vogël" Pas përfundimit të numërimit të votave në Komunën e Gostivarit, Arben Taravari nga “Aleanca për Shqiptarët”, kandidat pë
Taravari- Bejtës: Ne votat i kemi të pastra shqiptare! Kandidati i Aleancës për Shqiptarët për Komunën e Gostivarit, Arben Taravari, në një intervistë të dhënë për Alsat-M, th
Bejta: Kam fituar, Taravarin e ndihmoi Gruevski Kandidati që garon edhe për një mandat të dytë për Komunën e Gostivarit, Nevzat Bejta është shprehur se ka fituar me 70
Mbështetësit e Taravarit në Gostivar brohorasin “fitore” (VIDEO) Edhe pse nuk janë publikuar ende rezultatet zyrtare në Komunën e Gostivarit nga Komisioni Shtetëror Zgjedhor, edhe qytet
BDI po kryeson në Gostivar Vazhdon procesi i numërimit në Komunën e Gostivarit. Burime të albeu.com bëjnë me dije se deri më tani në këtë komunë
Taravari: Bejtja ka dështuar në mandatin e tij Gostivari ka nevojë për ndryshime. Nëse jam një votë para Asafit shpresoj se do të marr përkrahjen e tij, por edhe nëse
Taravari: Me Selën jemi skuadër që funksionon pa asnjë problem Ministri i shëndetësisë dhe kandidati për kryetar komune në Gostivar, Arben Taravari, ka hedhur poshtë informacionet se
Sela e quan Taravarin manipulant klasik Për liderin e subjektit politik, Aleanca për Shqiptarët Ziadin Sela, veprimi i ministrit aktual të shëndetësisë, Arben T
Taravari: LSDM i bëri shërbim BDI-së në Gostivar Ministri i shëndetësisë në qeverinë e kryeministrit Zoran Zaev, Arben Taravari, i cili në zgjedhjet lokale të tetorit ës
Bejta -Taravarit: Kam dokumente nga ministria e Financave se ti je mashtrues Tre kandidatët kryesorë për numrin një në Komunën e Gostivarit, Nevzat Bejta nga BDI, Arben Taravari nga Aleanca për Shq
Taravari: Jam i vetmi që mund ta mposht Nevzat Bejten Kandidati i Aleancës për Shqiptarët në komunën e Gostivarit Arben Taravari në një intervistë për lajm.tv shprehet se pse
Taravari: Nëntë prioritete për Gostivarin "Në këto zgjedhje po dalim me program të cilin e quajtëm “Gostivari në vend të parë”, ndërsa në të janë nëntë prioritete
“Nëse nuk zgjidhem kryetar, kthehem sërish ministër” Arben Taravari do të vazhdojë të mbajë postin e të parit në Shëndetësi, edhe pse garon si kandidat për kryetar të Komunë
Taravari: Do të hapim ambulanca në fshatra, por nuk ka mjekë Ministri i Shëndetësisë, Arben Taravari, i shoqëruar nga drejtoresha e re e Spitalit të Përgjithshëm në Kërçovë, Biljana
Taravari kopjon kryetarin e Gostivarit Bejta fjalë për fjalë Në një intervistë për agjencinë e lajmeve INA, kryetari i Komunës në Gostivar Nevzat Bejta ishte pyetur për arsyen e rik
Taravari: Nuk tërhiqem që të shkatërroj ekipin! Ministri i shëndetësisë, Arben Taravari, është deklaruar edhe njëherë se nuk do të jep dorëheqje nga funksioni, edhe pse
Ali Ahmeti, lideri më i besuar tek shqiptarët Sipas anketës së fundit të IRI-it e realizuar në gusht, Krytari i Bashkimit Demokratik për Integrim Ali Ahmeti me 6 % ës
Taravari urim special bashkëshortes për ditëlindje Ministri i shëndetësisë Arben Taravari dhe kandidati për kryetar komune në Gostivar ka bërë një dedikim shumë special pë
Taravari: Gostrivarin e kam të sigurt! Ministri I Shëndetësisë Arben Taravari, ka deklaruar se nuk tërhiqet nga gara për kryetar të Gostivarit, edhe përkundër