999 rezultate për

tapetin

Tregon shtatzëninë, Mila Kunis shkëlqen në tapetin e kuq (FOTO LAJM) Mila Kunis, pavarësisht se është shtatzëne, nuk e ka harruar aspak tapetin e kuq, e as atë të premierës së filmit Third
Stili i veshjes për 40 vjeçaret, këshilla përmes fotove Nëse kërkoni të njihni personalitetin e një femre, mjafton të shikoni se çfarë ajo ka veshur. Kur ju nuk dini se si të v
Përqafime në tapetin e kuq, takohen "shtëpiaket e dëshpëruara" Një ditë më parë, dy yjet Eva Longoria dhe Felicity Huffman janë ribashkuar në ceremoninë kushtuar aktores Jane Fonda në
I japin fund mërisë, Beyonce dhe Solange në tapetin e kuq Pas incidentit të famshëm, ku Solange sulmoi fizikisht Jay Z në ashensorin e një hoteli, motrat Knowles u shfaqën së bas
Shokohet aktorja në tapetin e kuq, gazetari fut kokën poshtë fustanit (FOTO-VIDEO) Një ngjarje e cila ka për tu mbajtur mënd gjatë në kujtesën e aktorëve dhe jo vetëm, është ajo e shënuar dje në tapetin
Ndahet me basketbollistin, modelja shkëlqen në tapetin e kuq (FOTO LAJM) Modelja braziliane Adriana Lima ka qënë e pranishme në eventin e Met Gala e vetme, pas lajmit të disa ditëve më parë ku
"Djajtë e Kuq" në tapetin e kuq (FOTO LAJM) David Moyes nuk ka shumë arsye për të qeshur këtë sezon por Manchester United vazhdon të mbajë në gjirin e saj kampionë,
Ish kryeministri rrëzohet në tapetin e kuq (FOTO-LAJM) Kemi parë shpesh aktorë të rrëzohen në tapetin e kuq por një ish-kryeministër nuk na ka ndodhur të shohim shpesh. Ish-k
Jenn dhe mallkimi i saj në tapetin e kuq Aktorja simpatike Jennifer Lawrence, ka qënë sërish në qëndër të vëmendjes së fotografëve këtë vit gjatë ndarjes së çmim
Bukuroshet e Roma-Inter (FOTO LAJM) Kur luhen ndeshje të tilla, si ajo e sotmja mes Romës dhe Inter, vëmëndja nuk shkon vetëm te protagonistët realë në fush
Ujërat e zeza "paradë" në tapetin e kuq (FOTO-LAJM) Një tubacion shpërtheu përpara ceremonisë prestigjioze të çmimeve Golden Globe në SHBA. Ujërat e zeza vërshuan në tap
Britney, hera e parë me të dashurin në tapetin e kuq (FOTO LAJM) Këngëtarja Britney Spears është shfaqur për herë të parë në tapetin e kuq me të dashurin e saj David Lucado, mbrëmjen e
"Emmy Awards", shkëlqimi i yjeve në tapetin e kuq (FOTO LAJM) Gjatë ndarjes së çmimeve "Emmy Awards" sigurisht që një pjesë të madhe të vëmendjes e ka tërhequr paraqitja e yjeve në t
Asia i tregon gishtin e mesit fotografëve (FOTO-LAJM) Në fetivalin e Filmit në Kanë, i cili zgjati thuajse dy javë ka pasur edhe nga ata aktorë që harruan për pak që ndodhesh
Në tapetin e kuq nga bagazhi i makinës (FOTO-LAJM) Në tapetin e kuq të hollivudit kemi parë cdo gjë por kjo është më e veçanta. Komediani Zach Galifianakis gjatë premierës
Era e fortë fut në siklet VIP-at (FOTO-LAJM) Në të tilla evente veshja është e rëndësihme pasi komentohet shumë por kur kushtet atmosferike nuk janë shumë të mira aj
Rrëzime spektakolare të VIP-ave (FOTO-LAJM) Në shumicën e rasteve fajin e kanë takat e larta por nganjëherë edhe emocionet e tepërta. Yjet e botës së artit ndjekin
Rikthehet në tapetin e kuq Jennifer Lopez (FOTO-LAJM) Jennifer Lopez duket mjaft bukur ndërsa është rikthyer energjike mbi tapetin e kuq. Këngëtarja latine duket shumë më
Napoli-Juve, "San Paolo" me look të ri (FOTO LAJM) Në prag të supersfidës së Serie A Napoli-Juventus stadiumi "San Paolo" po pëson disa ndryshime rrënjësore. Pas probleme
Yjet në tapetin e kuq, veshjet më të guximshme të 2012-s (FOTO LAJM) Personazhet e botës së artit shpenzojnë shumë kohë dhe para për tu paraqitur të bukura në evente të ndryshme, madje disa