999 rezultate për

takim

Konfirmuan ribashkimin, Dafina dhe Dj Geek shijojnë një takim romantik me njëri-tjetrin (FOTO LAJM) Dafina Zeqiri dhe Dj Geek konfirmuan ditën e djeshme atë që të gjithë fansat po prisnin prej kohësh, ribashkimin e tyre.
Takimi i parë në dashuri duhet të zgjasë 57 minuta Takimi i parë i dashurisë duhet të zgjasë 57 minuta dhe është koha e mjaftueshme për të pirë kafe dhe për të gjetur info
Meta pret në takim kreun e PDK-së: Na presin sfida të reja Presidenti Ilir Meta ka pritur në një takim në presidencë kryetarin në detyrë të Partisë Demokratike të Kosovës, Enver H
Mamaja e Mevlanit komenton takimin e të birit te mullari: I ra Melisës sipër, thash qyqa or bir ça bën! Ndërsa është përfolur jo pak takimi i Melisës me Mevlanin në një fshat në Tiranë, ku ata u ulën duke biseduar, pas një m
Takimi mes Zidane dhe kapitenëve ndryshoi situatën, çfarë u diskutua? Sipas mediave spanjolle, thuhet se Zidane u taku me kapitenet e Realit para ndeshjes me Sevillën me 5 dhjetor të vitit 2
Takimi Ana- Atdheu që nuk u transmetua, ja surpriza e paparë që i bëri ai (FOTO LAJM) Mes Atdheut dhe Anës të pezulluar nga emisioni ka ndodhur një takim i patrasmetuar më parë. Në një dyqan parfumesh
Kurti flet pas takimit me Osmanin: Zgjedhjet të mbahen sa më parë, do të jemi shumicë në Kuvend (VIDEO) Lideri i VV-së, Albin Kurti ka folur pas takimit me u.d, presidentes së Kosovës, Vjosa Osmanit, takim ky i mbajtur për c
"Ore me shqeve", Ana dhe Arbri habisinin me takimin pas kamerave (FOTO LAJM) Takimi i Anës dhe Arbrit në ‘Përputhen’ u shoqërua me mjaft të papritura. Ndërsa të dy ata mendonin se kamerat ishin
Arrestimi i Ramazan Rrajës, Artan Hoxha tregon takimin që e "dogji" nipin e deputetit Belgjika në bashkëpunim me Gjermaninë goditën një grup të trafikut të kokainës duke arrestuar 8 persona, mes të cilëve 6
Yuri Kim dhe Basha tre orë në takim, thyejnë orën policore Takimi mes ambasadores së SHBA, Yuri Kim dhe kryetarit të Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka zgjatur 3 orë. Ka qenë nj
Beqarja e famshme zbulon sekretet për takimet e saj: Darkë me dritë qirinjsh Prezantuesja bukuroshe radiofonike australiane Jana Hocking, në serinë e radhës të këshillave mbi njohjet e reja tregon
Rama "rrefuzoi" të përballet, Basha zbardh çfarë diskutoi në takimin me Vjosa Osmanin Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha gjatë një konference për mediet pas takimit me presidenten e Kosovës Vjosa
Pas takimit të agjentit të Calhanoglu dhe Maldinit nuk është arritur marrëveshja për rinovim Ka zgjatur rreth 4 orë takimi i menaxherit të turkut Calhanoglu, Gordon Stepic dhe dy drejtuesve të Milanit, Federico Ma
OBSH thirrje në prag të festave: Mbani maska edhe gjatë takimeve familjare Organizata Botërore e Shëndetësisë u është lutur familjeve që të mbajnë maska dhe të respektojnë distancimin social, në
Takim me PSG-në? Babai i Messit mohon gjithçka: Jam në Argjentinë që nga shtatori Babai i Lionel Messit, njëkohësisht agjenti, Jorge ka mohuar raportimet se ka udhëtuar në Barcelonë për të diskutuar tra
Nxehet situata në "Love Story", Saimiri puthet në buzë me njërën prej binjakeve (FOTO&VIDEO) Në puntatën e djeshme të "Love Story", Saimiri ka zgjedhur sërish për një takim të gjatë një nga motrat binjake, Silvanë
Pritet takimi mes Milanit dhe Calhanoglu, palët larg në qëndrime akimi midis menaxherit të Calhanoglu, Gordon Stipic, dhe dyshes Maldini-Massara në kuadër të diskutimeve për rinovimin e
"Unë nuk bëja gili vili", Eranda Libohova kujton ngacmimet e para të adoleshencës (VIDEO) Eranda Libohova, e ftuar në rubrikën “N’fermë”, me Ervin Kurtin, ka kaluar një të dielë ndryshe në fshat duke zhvilluar
Kështu është kur lë takim në Tinder, si e pësoi ky djalë Një takim në Tinder ka përfunduar shumë keq për një djalë në Amerikë. Matthew Halberton ka marrë të paktën 9000 mesaz
"Sa nuk u puth në buzë me Saimirin", plasin thumbat mes vajzave të "Love Story" (FOTO LAJM) Njëra prej vajzave që pati një takim me “princin modern”, Saimirin, në “Love Story” ishte Einxhëll. Gjatë takimit, aj