999 rezultate për

stresit

Stresi e quan dh*p në këngë, Bleona Qereti krenohet publikisht (FOTO LAJM) Stresi ka publikuar këngën e parë, pas daljes nga burgu dhe ndarjes nga Kejsi. Kënga titullohet "Nuk o veç gang", bas
Stresi largohet edhe me ushqime, këto do t'ju ndihmojnë Një pjesë e madhe e njerëzve përjetojnë stres ose ankth në jetën e përditshme, por ka një mënyrë për ta parandaluar.
"Lamtumirë Keisi", kush është bjondja bukuroshe krah Stresit (FOTO & VIDEO) Dy ditë më parë në rrjet nisi të aludohej se reperi Stresi ishte në një lidhje të re pas ndarjes nga Keisi, pas dyshimev
Dj provokon Stresin duke i vënë në sfond këngën e Noizyt (VIDEO) Të gjithë e dinë rivalitetin dhe deri diku, mund të themi edhe "urrejtjen" në muzikë që ekziston mes Stresit dhe Noizyt.
Probleme me dashurinë dhe ligjin, mamaja e Stresit bën gjestin prekës (FOTO LAJM) Stresi është një nga reperët më të suksesshëm dhe më të dashur nga i gjithë publiku shqiptar dhe jashtë saj. Kohët e
Kejsi pranon hapur tradhëtinë e Stresit? Fajin e ke vet (VIDEO) Keisi Lushaj, ish-partnerja e reperit Arkimed Lushaj të njohur ndryshe si Stresi ka bërë një tjetër status në rrjetet so
Zhdukja enigmatike e Flor Mumajesit, Stresi ka një dedikim prekës (FOTO LAJM) Pas lirimit nga burgu reperi i njohur, Stresi nuk ka humbur aspak kohë por ka vazhduar të punojë për projektet e reja mu
Gabimi që Kejsi nuk i fali Stresit, si u prish plani i dasmës private në Santorini (FOTO LAJM) Reperi Arkimed Lushaj, i njohur si Stresi, u lirua nga burgu pas 8 muajsh, një vendim që gëzoi më së shumti bashkëshorte
Janë ndarë, s'janë ndarë, detaji i rradhës i Keisit që lind dyshime për ndarjen me Stresin (FOTO LAJM) rej disa ditësh mediat rozë ziejnë nga lajmi i ndarjes së Stresit dhe Kejsit. Pas daljes së reperit nga burgu thuhet
Pas ndarjes nga Stresi, ky është veprimi i parë që bën Kejsi (FOTO LAJM) Ditën e djeshme lajmi se Kejsi dhe Stresi u ndanë "mori dhenë". Nga kërkimet, u vu re se ata nuk e ndiqnin më njëri tjet
Dekoroni shtëpinë me këto 4 ngjyra për të larguar stresin “Shtëpi e ëmbla shtëpi”…por ja që ndodh ndonjëherë që shtëpia nuk është dhe “aq e ëmbël” e kjo sepse ne zgjedhim ngjyrat
Praktiko këto 7 hapa dhe stresi do të zhduket Nëse këtë periudhë diçka po ndryshon në jetën tuaj profesionale, apo sentimentale me siguri po përjeton disa doza stres.
Kejsi uron ditëlindjen dhe lirimin e Stresit: Kurrë mos u dorëzo (FOTO LAJM) Stresi është mirëpritur me festë nga miqtë dhe të afërmit e tij në mesnatë kur u lirua nga burgu. Për fat, lirinë e m
Pak orë nga lirimi i Stresit, Sali Lushaj mallkon gazetarët: Turpi ju mbuloftë (FOTO LAJM) Pak orë pasi Gjykata e Tiranës vendosi të lirojë me kusht reperin Arkimed Lushaj, t ë njohur ndryshe si Stresi, ka reagu
Renato dhe fansat festojnë lirimin e Stresit (VIDEO) Sot Gjykata urdhëroi lirimin me kusht të Arkimed Luashaj, i njohur me emrin e artit Stresi. Këngëtari i njohur u arrestu
Babai i Stresit nuk mungon edhe në këtë protestë Sali Lushaj, ish-truproja i Sali Berishës në kohën kur ishte kryeministër, ka marrë sërish pjesë në protestën e shtatë t
Pse çdo minutë e gjumit është e rëndësishme për organizmin? Zbulojeni Nëse qëndroni deri vonë në mbrëmje duke shikuar një episod të serisë suaj të preferuar, ajo mund të ndikojë seriozisht n
A shkon mirë mami jot me vjehrrën? Si përgjigjet e fejuara e Stresit U bënë disa muaj që reperi i njohur Arkimed Lushaj (Stresi) vazhdon të qëndrojë në burg, ndërkohë që partnerja e tij Kej
Babai i Stresit ngushëllon familjen Murataj për vrasjen e Admirit: Jeni të nderuar! (FOTO LAJM) Babai i këngëtarit Stesi, Sali Lushaj ka ngushëlluar familjen e e grabitësit Admir Murataj i cili u vra gjatë super aksi
Kujdes, stresi shkakton disa sëmundje të lëkurës Ka shumë çështje shëndetësore në jetën moderne për të cilat ia vendosim fajin stresit. Por, studimet shkencore kanë t